• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه رنگ آمیزی پوشه (نصب آفلاین) را برای رایانه خود دانلود کنید

آخرین نسخه رنگ آمیزی پوشه (نصب آفلاین) را برای رایانه خود دانلود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نصب کننده رنگ آمیزی پوشه آفلاین را بارگیری کنید

خب، ویندوز 10 بهترین و محبوب ترین سیستم عامل دسکتاپ موجود است. در مقایسه با سایر سیستم عامل های دسکتاپ ، ویندوز 10 ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

به طور پیش فرض ، می توانید رنگ منوی Start ، رنگ نوار وظیفه را تغییر دهید ، بین تم های تیره / روشن و موارد دیگر تغییر دهید. تغییر رنگ پوشه ها در ویندوز 10 چطور؟

ویندوز 10 به شما امکان تغییر رنگ پوشه را نمی دهد. بله ، می توانید نمادهای پوشه را تغییر دهید ، اما رنگ آنها را تغییر ندهید. رنگ پیش فرض پوشه ها در ویندوز 10 روی زرد تنظیم شده است.

اما نکته خوب این است که می توانید از آن استفاده کنید چندین برنامه سفارشی سازی شخص ثالث برای تغییر رنگ پوشه در ویندوز 10به برنامه Folder Coloring برای ویندوز به شما امکان می دهد فایل ها و پوشه ها را با کد رنگی در سیستم عامل رنگ آمیزی کنید.

بنابراین در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین ابزارهای سفارشی سازی ویندوز 10 ، معروف به Folder Colorizer صحبت خواهیم کرد. نه تنها این ، بلکه در مورد نحوه نصب برنامه Windows صحبت خواهیم کرد. بیایید بررسی کنیم.

Folder Colorizer چیست؟

آخرین نسخه رنگ آمیزی پوشه (نصب آفلاین) را برای رایانه خود دانلود کنید

خوب، Folder Colorizer یک ابزار کاربردی آسان ویندوز برای تغییر رنگ پوشه ها است. خوبی Folder Colorizer این است که بسیار سبک است و استفاده از آن بسیار آسان است.

برنامه برای نصب به کمتر از 20 مگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد. پس از نصب، در پس زمینه بدون کاهش سرعت سیستم اجرا می شودبه این برنامه هر پوشه ای را در Windows Explorer با رنگ مشخص می کند.

آخرین نسخه Folder Colorizer ، که Folder Colorizer 2 است ، گزینه ای برای تغییر رنگ ها در منوی زمینه ارائه می دهد. به این معنی که اگر می خواهید رنگ پوشه را تغییر دهید، روی پوشه کلیک راست کرده و انتخاب کنید رنگ > رنگبه

پوشه ها را برجسته کنید

آخرین نسخه رنگ آمیزی پوشه (نصب آفلاین) را برای رایانه خود دانلود کنید

اگر در رایانه خود با پوشه های زیادی سروکار دارید، رنگ آمیزی پوشه ها می تواند بسیار مفید باشد. با این حال، مواقعی وجود دارد که لازم است یک پوشه خاص را به طور منظم و فوری شناسایی کنیم.

برچسب زدن پوشه ها در رنگ های مختلف می تواند بهترین راه برای منظم ماندن باشد ، به خصوص اگر با چندین پوشه سروکار دارید.

در این حالت می توانید از Folder Colorizer برای رنگ آمیزی پوشه ها استفاده کنید. این به شما امکان می دهد سریع پوشه را انتخاب کنید.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که این امر به هیچ وجه بر عملکرد سیستم تأثیر نمی گذارد. حتی لازم نیست برنامه را همیشه در پس‌زمینه اجرا کنید، بنابراین عملکرد رایانه شما تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

دانلود Folder Colorizer برای کامپیوتر (آخرین نسخه)

آخرین نسخه رنگ آمیزی پوشه (نصب آفلاین) را برای رایانه خود دانلود کنید

اکنون که کاملاً از Folder Colorizer مطلع هستید ، ممکن است بخواهید برنامه سبک وزن را در رایانه خود بارگیری کنید.

لطفا توجه داشته باشید که Folder Colorizer در دو نسخه موجود است. نسخه قدیمی به صورت رایگان در دسترس است ، در حالی که آخرین نسخه نیاز به اشتراک دارد.

اگر قصد دارید فقط رنگهای پوشه را تغییر دهید ، می توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید. علاوه بر این ، نسخه رایگان Folder Colorizer به شما امکان می دهد پوشه ها را در رنگ های مختلف علامت گذاری کنید.

در زیر آخرین نسخه Folder Colorizer را به اشتراک گذاشته ایم. فایل به اشتراک گذاشته شده در زیر بدون ویروس / بدافزار است و برای دانلود و استفاده کاملا ایمن است. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری برسیم.

  • بارگیری Colorizer برای پوشه های کامپیوتر (نصب کننده آفلاین)

چگونه می توانم پوشه رنگی را روی رایانه نصب کنم؟

خوب، نصب Folder Colorizer بسیار آسان است، به خصوص در ویندوز 10. اول از همه، شما باید Folder Colorizer را دانلود کنید که در بالا به اشتراک گذاشتیم.

پس از بارگیری ، فایل اجرایی Folilor Colorizer را اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. پس از نصب ، برنامه را در رایانه خود راه اندازی کنید. به یاد داشته باشید که پس از نصب، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید.

پس از نصب، باید راهنمای ما را دنبال کنید که چگونه رنگ یک پوشه را در ویندوز تغییر دهید تا از Folder Colorizer در رایانه استفاده کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب Folder Colorizer بر روی رایانه آمده است.

بنابراین، این راهنما در مورد دانلود Folder Colorizer برای نصب کننده آفلاین در رایانه شما است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشارات دانلود Folder Colorizer (Offline Installer) آخرین نسخه کامپیوتر اولین بار در TechViral پدیدار شد.