• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Adobe Photoshop را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه Adobe Photoshop را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه Adobe Photoshop را برای رایانه بارگیری کنید

برنامه های ویرایش عکس زیادی برای ویندوز 10 وجود دارد ، اما هیچ یک از برنامه های ویرایش با قابلیت های Adobe Photoshop مطابقت ندارند. اگرچه قدیمی ترین است ، Adobe Photoshop بخش ویرایش عکس را در اختیار دارد.

فتوشاپ بیش از 30 سال پیش انقلاب دستکاری تصاویر دیجیتال را آغاز کرد و هنوز هم بهترین ابزار ویرایش عکس محسوب می شود.

Adobe Photoshop یک برنامه ویرایش عکس معمولی یا مبتدی نیست. در عوض ، برای کاربران پیشرفته ای طراحی شده است که در واقع نحوه ویرایش عکس ها را می دانند.

Adobe Photoshop چیست؟

آخرین نسخه Adobe Photoshop را برای رایانه بارگیری کنید

Adobe Photoshop یکی از این موارد است بهترین و پیشرفته ترین برنامه ویرایش عکس موجود برای سیستم عامل های رومیزیبه این برنامه برای کسانی طراحی شده است که نیاز به رابط ویرایش تصویر چند لایه دارند.

همچنین ، به خاطر داشته باشید که Adobe Photoshop یک نرم افزار رایگان نیست. بجای، نسخه CC وجود دارد که از طریق اشتراک Adobe Creative Cloud در دسترس استبه در مقایسه با نسخه معمولی Adobe Photoshop ، Adobe Photoshop CC دارای ویژگی های بیشتری است.

مبتدیان می توانند بدون اطلاع قبلی از ویرایش عکس از adobe Photoshop CC استفاده کنند. او مجموعه ای از ابزارها مانند جایگزینی آسمان ، انتخاب تم با یک کلیک و موارد دیگر را معرفی کرد.

رابط کاربری فتوشاپ به دلیل ویژگی ها و گزینه های زیاد پیچیده به نظر می رسد. با این حال ، بسیار شخصی است. به عنوان مثال ، می توانید رنگ پس زمینه را تغییر دهید ، چندین ابزار ویرایش را در پنجره سمت چپ اضافه کنید و موارد دیگر.

ویژگی های Adobe Photoshop؟

آخرین نسخه Adobe Photoshop را برای رایانه بارگیری کنید

نه ما و نه هیچ کس دیگری نمی تواند همه ویژگی های Adobe Photoshop را لیست یا برجسته کند. این یک برنامه ویرایش عکس قدرتمند است که دارای ویژگی های زیادی است.

حتی متخصصان نمی توانند همه ویژگی های Adobe Photoshop را لیست کرده یا برجسته کنند. فتوشاپ عالی است زیرا می توانید هر کاری که می خواهید با آن انجام دهید.

هرکسی سبک متفاوتی برای ویرایش عکس دارد و Photoshop دامنه کارهایی را که می توانید با تصاویر خود انجام دهید ، افزایش می دهد. در نتیجه ، صدها ابزار را در نرم افزار خواهید یافت و هر کدام از آنها اهداف متفاوتی را ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، الف از ابزار متن می توان برای تنظیم فاصله بین متن ، ارتفاع متن ، رنگ متن ، سبک متن و غیره استفاده کرد.به به طور مشابه ، ابزارهای انتخاب شی ، ابزار قلم ، ابزار انتخاب سریع ، ابزار وصله و موارد دیگر وجود دارد.

همچنین می توانید از Adobe Photoshop برای c استفاده کنیدایجاد عکس های شگفت انگیز در جلد حساب رسانه های اجتماعی ، ویرایش عکس ها ، ایجاد برس های Photoshop و موارد دیگربه

اگر مبتدی هستید ، بهتر است برای یادگیری Photoshop به فیلم های YouTube اعتماد کنید. حتی می توانید به انجمن Adobe Photoshop بپیوندید تا جزئیات بیشتری در مورد استفاده از برنامه در رایانه پیدا کنید.

آخرین نسخه Adobe Photoshop را بارگیری کنید

اکنون که با Adobe Photoshop آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. خوب ، نصب Adobe Photoshop بسیار آسان است ، اما از آنجا که یک برنامه برتر است ، ابتدا باید یک اشتراک خریداری کنید.

این شرکت ارائه می دهد a دوره آزمایشی رایگان 7 روزه جایی که می توانید از هر ویژگی به صورت رایگان استفاده کنید. پس از 7 روز ، باید اشتراک را خریداری کنید. حتی فعال کردن دوره آزمایشی نیاز به ایجاد یک حساب Adobe دارد.

در زیر آخرین نسخه Adobe Photoshop را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به لینک دانلود برویم.

  • Adobe Photoshop را برای Windows / Mac بارگیری کنید

چگونه Adobe Photoshop را بر روی کامپیوتر نصب کنیم؟

آخرین نسخه Adobe Photoshop را برای رایانه بارگیری کنید

Adobe Photoshop به حداقل 2 گیگابایت فضای نصب رایگان نیاز دارد. همچنین ، به خاطر داشته باشید که این یک برنامه کاربردی با منابع زیاد است. این بدان معناست که شما به یک مورد نیاز خواهید داشت حداقل 4 گیگابایت RAM و پردازنده ای که می تواند این برنامه را بر روی رایانه شما اجرا کندبه

برای نصب ، باید برنامه Adobe Photoshop را از حساب Adobe خود بارگیری کنید. بعدی، فایل نصبی را اجرا کرده و وارد حساب Adobe Cloud خود شویدبه سپس می توانید از برنامه استفاده کنید. در صورت خرید اشتراک Photoshop CC ، می توانید جزئیات برنامه را وارد کنید.

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب Adobe Photoshop بر روی کامپیوتر آمده است. پس از نصب ، می توانید کارهای ویرایش عکس خود را شروع کنید.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه بارگیری و نصب Adobe Photoshop بر روی کامپیوتر است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

دانلود آخرین نسخه Adobe Photoshop برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.