• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Audacity نصب کننده آفلاین را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه Audacity نصب کننده آفلاین را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه Audacity نصب کننده آفلاین را برای رایانه بارگیری کنید

در حال حاضر صدها برنامه ویرایش صدا برای سیستم عامل ویندوز 10 وجود دارد ، با این حال ، همه آنها از دیگران متمایز نیستند. علاوه بر این ، اکثر برنامه های ویرایش صوتی موجود برای ویندوز 10 گران بودند.

برنامه های ویرایش صوتی رایگان بر روی این پلتفرم وجود دارد ، اما معمولاً ویژگی های آنها محدود است و محدودیت های زیادی را برای کاربر ایجاد می کند. استفاده از نرم افزار ویرایش صدا منبع باز چگونه است؟

Audacity یک ویرایشگر صوتی چند خطی آسان برای Windows ، macOS ، GNU / Linux و سایر سیستم عامل های موجود در وب است. خوبی Audacity این است که رایگان و منبع باز است.

بنابراین در این مقاله ، ما در مورد برنامه های ویرایش صوتی منبع باز Audacity برای رایانه صحبت خواهیم کرد. بیایید همه چیز را در مورد Audacity بررسی کنیم.

جسارت چیست؟

جسارت چیست؟

Audacity یک نرم افزار صوتی منبع باز و چند پلتفرمی رایگان است که برای Windows ، macOS ، GNU / Linux و سایر سیستم عامل های رومیزی در دسترس است. خوبی Audacity این است که زیباست استفاده آسان و ویرایشگر صوتی چند خطی را ارائه می دهدبه

Audacity علاوه بر ویرایشگر صدا ، ضبط کننده صوتی نیز ارائه می دهد. این برنامه توسط گروهی از داوطلبان به عنوان منبع باز توسعه داده شد. برنامه می تواند ضبط صدا با استفاده از میکروفون یا میکسر ، یا دیجیتالی کردن ضبط شده از سایر رسانه هابه

همچنین بسیاری از ویژگی های ویرایش را دریافت می کنید. به عنوان مثال ، می توانید کلیپ های صوتی را به راحتی بریده ، کپی ، چسباندن و حذف کنید. نه تنها این ، بلکه می توانید جلوه های صوتی را به فیلم های Audacity اضافه کنید.

ویژگی های جسارت

ویژگی های جسارت

اکنون که با Audacity آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های بهترین برنامه ویرایش صدای کامپیوتر – Audacity را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان و منبع باز

خوب ، Audacity یک نرم افزار ویرایش و ضبط صدا کاملاً رایگان است که برای سیستم عامل های رومیزی در دسترس است. این برنامه توسط a توسعه داده شد گروهی از داوطلبان به عنوان منبع بازبه

آسان برای استفاده

در مقایسه با سایر برنامه های پیشرفته ویرایش صدا ، استفاده از Audacity بسیار آسان است. همچنین یک ویرایشگر و ضبط کننده صوتی چند خطی برای Windows ، macOS ، GNU / Linuxو دیگر سیستم عامل ها

ضبط صدا

حدس بزن چی شده؟ Audacity می تواند به راحتی صدای زنده را از طریق میکروفون یا میکسر ضبط کند. حتی می توانید از Audacity برای دیجیتالی کردن ضبط شده از سایر فایل های رسانه ای استفاده کنید. این یکی از ویژگی های عالی ابزار است.

صادرات / وارد کردن فایل های صوتی

با Audacity می توانید فایل های صوتی را به راحتی وارد ، ویرایش و ترکیب کنید. حتی می توانید آهنگ های صوتی خود را به فرمت های مختلف فایل ، از جمله چندین فایل به طور همزمان ، صادر کنید.

سازگاری با فرمت های صوتی

آخرین نسخه Audacity است با نرخ نمونه برداری 16 بیتی ، 24 بیتی و 32 بیتی کاملاً سازگار استبه تقریباً از تمام فرمت های اصلی فایل های صوتی پشتیبانی می کند. حتی فرکانس نمونه برداری و قالب ها با استفاده از نمونه گیری مجدد و پراکندگی با کیفیت بالا تبدیل می شوند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Audacity هستند. ویرایشگر صوتی رایانه دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید هنگام استفاده از آن یاد بگیرید. بنابراین ، استفاده از برنامه را از همین امروز شروع کنید.

بارگیری آخرین نسخه Audacity برای رایانه (نصب آفلاین)

آخرین نسخه Audacity را بارگیری کنید

اکنون که از Audacity آگاهی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Audacity یک برنامه رایگان است و هیچ برنامه ممتازی ندارد.

این بدان معناست که می توانید Audacity را به صورت رایگان از وب سایت رسمی آن بارگیری کنید. با این حال ، اگر می خواهید Audacity را روی چندین سیستم نصب کنید ، بهتر است نصب کننده آفلاین را بارگیری کنید.

در زیر آخرین نسخه Audacity Offline Installer را برای رایانه شخصی به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری برویم.

  • بارگیری Audacity برای Windows (آفلاین نصب)
  • بارگیری Audacity for Mac (نصب کننده آفلاین)

چگونه Audacity را روی رایانه نصب کنیم؟

خوب ، Audacity تقریباً برای همه سیستم عامل های اصلی دسکتاپ در دسترس است. همچنین ، نصب Audacity بسیار آسان است ، به ویژه در سیستم عامل ویندوز 10.

برای نصب Audacity روی رایانه ، ابتدا باید فایل نصب مشترک بالا را بارگیری کنید. پس از بارگیری ، فایل اجرایی را اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه نشان داده شده در جادوگر نصب را دنبال کنید.

پس از نصب ، می توانید Audacity را در رایانه خود اجرا کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب Audacity بر روی رایانه خود آورده شده است.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه بارگیری Audacity Offline Installer برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

دانلود Audacity آخرین نسخه آفلاین Installer برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.