• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه AVG Secure Browser را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه AVG Secure Browser را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه AVG Secure Browser را برای رایانه بارگیری کنید

در واقع ، Google Chrome در حال حاضر محبوب ترین مرورگر وب دسکتاپ و تلفن همراه است ، اما بهترین نیست. در مقایسه با سایر مرورگرهای وب ، مصرف منابع در Google Chrome نسبتاً بالا است.

علاوه بر این ، Google Chrome فاقد بسیاری از ویژگی های حریم خصوصی مانند است مسدود کننده ردیابی ، مسدود کننده تبلیغات و غیرهبه برای انجام همه عملکردهای از دست رفته ، AVG یک مرورگر وب ایجاد کرد که به مرورگر امن AVG معروف است.

در مقایسه با Google Chrome ، مرورگر AVG Secure از امنیت بیشتری برخوردار است و دارای ویژگی های خصوصی بسیاری است. علاوه بر این ، همانطور که توسط یک شرکت امنیتی برجسته توسعه یافته است ، امنیت مرورگر AVG Secure را نمی توان زیر سوال برد.

بنابراین در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد مرورگر AVG Secure و ویژگی های آنبه نه تنها این ، بلکه آخرین نسخه مرورگر AVG Secure Browser را برای بارگیری با شما به اشتراک می گذاریم.

مرورگر AVG Secure چیست؟

آخرین نسخه AVG Secure Browser را برای رایانه بارگیری کنید

مرورگر AVG Secure یک مرورگر سریع ، امن و خصوصی برای رایانه شما است. مرورگر وب برای Windows ، Mac و Android در دسترس است. نکته خوب این است که AVG Secure Browser بر روی Chromium ساخته شده است – همان موتور موجود در Google Chrome.

این بدان معناست که فرد می تواند نصب مستقیم افزونه ها ، تم ها و غیره برای Chrome از فروشگاه وب Chrome در مرورگر امن AVG آنها. مرورگر وب به شما امکان می دهد کنترل کاملی بر نحوه ردیابی وب سایت ها در هنگام گشت و گذار در وب داشته باشید.

به عنوان یک شرکت امنیتی پیشرو ، مرورگر وب – AVG را توسعه می دهد ، همچنین بسیاری از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد. مثلا، رمزگذاری HTTPS را در هر وب سایتی که بازدید می کنید مجبور می کند، شما را در برابر بدافزارها و کلاهبرداری های فیشینگ و غیره محافظت می کند.

ویژگی های مرورگر AVG Secure

آخرین نسخه AVG Secure Browser را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با AVG Secure Browser آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های برجسته شده است مرورگر امن AVGبه بیایید بررسی کنیم.

رایگان

بله شما آن را درست خواندید! مرورگر AVG Secure برای بارگیری و استفاده کاملاً رایگان است. برای استفاده از مرورگر وب ، نیازی به ایجاد حساب کاربری یا ثبت نام در محصول AVG Secure Browser ندارید.

حفاظت کامل

مرورگر ایمن AVG هنگام مرور وب از شما محافظت کامل می کند. مکانیزم امنیتی AVG Secure Browser کار می کند تشخیص و مسدود کردن وب سایت های مضر و مخرب در زمان واقعیبه

حفاظت از کلاهبرداری

از آنجا که مرورگر AVG Secure با رعایت امنیت و حریم خصوصی ایجاد شده است ، بسیاری از ویژگی های امنیت اینترنت را به شما ارائه می دهد. مرورگر AVG Secure از شما در برابر سرقت هویت ، بدافزارها و کلاهبرداری های فیشینگ محافظت می کندبه

Adblock

مرورگر AVG Secure همچنین دارای یک مسدود کننده تبلیغات داخلی است که تبلیغات را متوقف می کند تا به بارگیری سریعتر صفحات وب کمک کند و مرور تمیزتری را برای شما فراهم کند. بنابراین اگر از AVG Secure Browser استفاده می کنید ، نیازی به نصب چندین افزونه مسدود کننده تبلیغات ندارید.

حالت خفا

حالت مخفی AVG Secure Browser از ذخیره شدن سابقه مرور شما جلوگیری می کند و همه کوکی های ردیابی را کنار می گذارد. علاوه بر این ، هنگام مرور وب ، کوکی ها را به طور خودکار پاک می کند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های AVG Secure Browser هستند. مرورگر وب دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه خود کاوش کنید. بنابراین ، همین امروز از مرورگر AVG Secure Browser استفاده کنید.

آخرین نسخه مرورگر AVG Secure را بارگیری کنید

آخرین نسخه AVG Secure Browser را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با AVG Secure Browser آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری کنید. لطفاً توجه داشته باشید که مرورگر ایمن AVG به صورت رایگان در دسترس است. او همچنین بخشی از AVG Premium و آنتی ویروس AVG رایگانبه

این بدان معنی است که اگر AVG Premium یا نسخه رایگان را بارگیری کنید ، مرورگر AVG Secure Browser به طور خودکار نصب می شود. مرورگر AVG Secure نیز به عنوان نصاب مستقل در دسترس است.

در زیر آخرین نسخه مرورگر AVG Secure Browser را به اشتراک گذاشته ایم. می توانید فایل را بدون نگرانی در مورد تهدیدات امنیتی بارگیری کنید. فایل به اشتراک گذاشته شده در زیر برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است.

  • مرورگر AVG Secure را برای Windows بارگیری کنید
  • مرورگر AVG Secure for Mac را بارگیری کنید (نصب کننده آفلاین)

چگونه مرورگر AVG Secure را بر روی کامپیوتر نصب کنم؟

خوب ، نصب AVG Secure Browser بسیار آسان است ، مخصوصاً در Windows 10 و Mac. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل نصب AVG Secure Browser را که در بالا به اشتراک گذاشتیم بارگیری کنید.

پس از بارگیری ، نصب کننده مرورگر AVG Secure را در رایانه خود اجرا کنید. سپس باید دنبال کنید دستورالعمل های روی صفحه برای تکمیل نصببه پس از نصب ، می توانید از مرورگر وب در رایانه خود استفاده کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری AVG Secure Browser برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه بارگیری آخرین نسخه مرورگر AVG Secure برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.