• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Camtasia (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه Camtasia (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه Camtasia Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اگرچه آخرین نسخه ویندوز 10 دارای محافظ صفحه و ویرایشگر فیلم داخلی است ، اما کاربران همچنان به دنبال راه حل شخص ثالث هستند. ضبط صفحه و ویرایشگر ویدئو خود Windows 10 به اندازه گزینه های شخص ثالث قدرتمند نیستند.

در Techviral ، ما قبلاً در مورد بهترین نرم افزار ضبط صفحه و ویرایش فیلم صحبت کرده ایم. آیا دریافت هر دو ویژگی یک برنامه عالی نخواهد بود؟

ویندوز 10 دارای نرم افزاری معروف به Camtasia Studio است که ارائه می دهد ویرایشگر فیلم کامل و ضبط صفحهبه این بدان معناست که اگر Camtasia را بر روی رایانه خود نصب کنید ، ویرایش ویدئو و ضبط صفحه را در یک برنامه انجام می دهید.

بنابراین ، در این مقاله ما در مورد Camtasia Studio و کارهایی که انجام می دهد بحث خواهیم کرد. بنابراین ، بیایید همه چیز را در مورد Camtasia Studio برای رایانه شخصی بررسی کنیم.

استودیو Camtasia چیست؟

آخرین نسخه Camtasia (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

خوب ، Camtasia بهترین برنامه ضبط صفحه و ویرایشگر فیلم همه کاره است که برای Windows و Mac موجود است. این برنامه ضبط و ایجاد فیلم هایی با ظاهر حرفه ای را در کوتاه ترین زمان ممکن آسان می کند.

نکته جالب درباره Camtasia این است که این کار با در نظر گرفتن مبتدیان انجام می شود. در نتیجه ، برنامه به سرعت توسط شما تسلط پیدا می کند برای استفاده از بسته نرم افزاری نیازی به بودجه زیاد یا مهارت های فوق العاده ویرایش ویدئو نداریدبه

با نسخه ممتاز Camtasia ، ویژگی های بیشتری مانند الگوهای ویدئویی ، فیلترهای منحصر به فرد و بسیاری از ابزارهای پیشرفته ویرایش ویدئو را دریافت می کنید. به راحتی می توانید با این برنامه آموزش های ویدئویی ، فیلم های آموزشی ، فیلم های نمایشی و موارد دیگر ایجاد کنید.

ویژگی های Camtasia

آخرین نسخه Camtasia (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با Camtasia آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Camtasia برای رایانه را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

ضبط صفحه

با Camtasia می توانید به راحتی همه چیز را روی صفحه کامپیوتر خود ضبط کنید. به عنوان مثال ، می توانید وب سایتی را که در حال مرور آن هستید ، نرم افزار ، تماس های تصویری و موارد دیگر را ضبط کنید. همچنین می توانید قبل از ضبط دستی ناحیه صفحه را انتخاب کنید.

ویرایش فیلم ها

حتی می توانید فیلم هایی را که ضبط کرده اید از طریق Camtasia ویرایش کنید. ویرایشگر کشیدن و رها کردن ساده Camtasia افزودن ، حذف ، برش یا جابجایی بخش هایی از فیلم ها یا صدا را آسان می کند.

الگوها

اگر نمی دانید پروژه ویرایش ویدئوی خود را از کجا شروع کنید ، می توانید از قالب های ویدیویی جدید Camtasia استفاده کنید. قالب ها ایجاد ویدئوی مورد نیاز را بیش از پیش آسان می کند.

ضبط صدا

یکی دیگر از بهترین ویژگی های Camtasia قابلیت ضبط صدا است. می توانید کلیپ های صوتی خود را با استفاده از میکروفون ، صدا از رایانه خود ضبط و ویرایش کنید. از ضبط صدا از میکروفون و سیستم پشتیبانی می کند.

اثرات گذرا

نسخه ممتاز Camtasia به شما امکان می دهد از بین 100 جلوه انتقال را انتخاب کنید. همچنین می توانید برای بهبود جریان ویدئوهای خود ، انتقال بین صحنه ها و اسلاید ها را اضافه کنید.

تغییر پس زمینه (صفحه سبز)

ویژگی صفحه سبز چیزی است که در ابزارهای پیشرفته ویرایش ویدئو دیده می شود. می توانید از این ویژگی برای جایگزینی پس زمینه و قرار دادن سریع و آسان فیلم ها در پس زمینه استفاده کنید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Camtasia هستند. این برنامه دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه خود یاد بگیرید.

آخرین نسخه Camtasia را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

آخرین نسخه Camtasia (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که کامطازیا را کاملاً می شناسید ، ممکن است بخواهید آن را بارگیری و روی سیستم خود نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Camtasia یک برنامه برتر است. بنابراین برای استفاده از همه ویژگی های آن باید مجوز خریداری کنید.

با این حال ، اگر می خواهید برنامه را امتحان کنید ، می توانید از آزمایش رایگان Camtasia استفاده کنید. در زیر آخرین نسخه Camtasia را برای نصب کننده کامپیوتر آفلاین به اشتراک گذاشته ایم.

فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید پیوندهای بارگیری را بگیریم نصب کننده آفلاین Camtasiaبه

  • بارگیری Camtasia برای Mac (نصب آفلاین)
  • بارگیری Camtasia برای Windows (آفلاین نصب)

چگونه Camtasia را روی رایانه نصب کنیم؟

خوب ، نصب Camtasia بسیار آسان است ، مخصوصاً در Windows 10. شما باید برخی از مراحل ساده زیر را دنبال کنید.

  • ابتدا نصب کننده آفلاین Camtasia را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید.
  • پس از بارگیری ، فایل اجرایی را اجرا کرده و دنبال کنید دستورالعمل های روی صفحهبه
  • سپس زبان ، پوشه نصب را انتخاب کرده و کلیک کنید ادامه هید دکمه.
  • پس از نصب ، منوی Start را باز کرده و روی Camtasia دوبار کلیک کنید.

این است! شما آماده ای. اکنون می توانید از Camtasia در رایانه خود استفاده کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه Camtasia برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار Camtasia (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه شخصی اولین بار در TechViral ظاهر شد.