• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Driver Genius را برای Windows PC بارگیری کنید

آخرین نسخه Driver Genius را برای Windows PC بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه Driver Genius را برای Windows PC بارگیری کنید

اگر کاربر کامپیوتر هستید ، ممکن است اهمیت درایورهای سخت افزاری را بدانید. در مورد عملکرد کارآمد سخت افزار کامپیوتر ، رانندگان مهمترین چیز بودند. بنابراین ، برای عملکرد بهتر سخت افزار کامپیوتر ، باید درایورهای به روز و جدیدترین سیستم خود را ارائه دهید.

در ویندوز 10 ، کاربران مجبور نیستند برای به روز رسانی درایورهای دستگاه خود به ابزارهای به روز رسانی درایور شخص ثالث تکیه کنند. ویندوز 10 آخرین نسخه درایورها را در هنگام به روز رسانی سیستم به طور خودکار بررسی و نصب می کند.

با این حال ، مواقعی وجود دارد که می خواهیم درایورهای خاصی را به صورت دستی به روز کنیم. در این مورد ، بهتر است از ابزار به روز رسانی درایور شخص ثالث در Windows استفاده کنید. ابزارهای به روز رسانی درایور شخص ثالث مانند Driver Genius و Driver Booster اطمینان حاصل کنید که سیستم شما دارای همه درایورهای موجود و بسیار مورد نیاز است.

بنابراین در این مقاله در مورد یکی از آنها صحبت خواهیم کرد بهترین ابزارهای به روز رسانی درایور برای ویندوز که به عنوان Driver Genius شناخته می شودبه بنابراین ، بیایید بررسی کنیم Driver Genius چیست و چه کار می کند.

راننده نابغه چیست؟

راننده نابغه چیست؟

خوب ، Driver Genius رایگان و بهترین ابزار بروزرسانی درایور موجود برای سیستم عامل ویندوز است. خوبی Driver Genius همین است کاملا سازگار با سیستم عامل های ویندوز 10 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 8 و ویندوز 7به

Driver Update به دلیل پایگاه داده گسترده درایور Windows شناخته می شود. باورتان نمی شود اما Driver Genius همین حالا میلیون ها فایل درایور برای بارگیری وجود داردبه

علاوه بر به روزرسانی درایورها ، یک ابزار تمیز کردن سیستم نیز وجود دارد که فایلهای ناخواسته و موقت سیستم را در کوتاه ترین زمان پاک می کند. علاوه بر این ، بسیاری از گزینه های مفید دیگر مانند بایگانی درایورها ، اسکن درایورها بر اساس برنامه و موارد دیگر را دریافت می کنید.

ویژگی های نابغه راننده

ویژگی های نابغه راننده

اکنون که با Driver Genius آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های ابزار به روز رسانی درایور رایگان را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

خوب ، Driver Genius برای بارگیری و استفاده رایگان است. با این حال ، نسخه رایگان دارای محدودیت هایی است. برای باز کردن قفل همه ویژگی های Driver Genius می توانید نسخه ممتاز را خریداری کنید.

پایگاه داده عظیم رانندگان

همانطور که در بالا ذکر شد ، Driver Genius به دلیل پایگاه داده گسترده رانندگان شناخته شده است. این برنامه در حال حاضر میلیون ها فایل درایور را برای بارگیری در دسترس دارد.

دستگاه نامعتبر را تمیز کنید

خوب ، پس از حذف سخت افزارهای خاص ، فایل های درایور روی سیستم شما باقی می مانند. Driver Genius به طور موثر داده های دستگاه نامعتبر را بررسی و پاک می کند تا فضای ذخیره سازی آزاد شود.

پشتیبان گیری از درایورها

حتی می توانید قبل از نصب درایور جدید از Driver Genius پشتیبان گیری کنید. این برنامه به طور خودکار تمام درایورهای نصب شده را در یک فایل فشرده فشرده ذخیره می کند.

اسکن سریع راننده

با Driver Genius می توانید به سرعت درایورهای قدیمی ، خراب یا مفقود شده را اسکن کنید. در عرض چند ثانیه ، رانندگان گم شده را اسکن می کند. پس از اسکن ، پیوندهایی را برای بارگیری آخرین نسخه درایورهای مورد نیاز در اختیار شما قرار می دهد.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Driver Genius هستند. این برنامه دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه خود یاد بگیرید.

آخرین نسخه Driver Genius را برای Windows بارگیری کنید

اکنون که با Driver Genius آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Driver Genius فقط برای Windows در دسترس است.

اگر از Windows 7 ، Windows 8 ، Windows 8.1 یا Windows 10 استفاده می کنید ، می توانید Driver Genius را بارگیری کرده و از آن برای به روز رسانی درایورهای دستگاه خود استفاده کنیدبه از آنجا که Driver Genius به صورت رایگان در دسترس است ، می توانید آن را از وب سایت رسمی آن نیز بارگیری کنید.

در زیر آخرین نسخه Driver Genius را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری Driver Genius برسیم.

  • آخرین نسخه درایور نابغه را بارگیری کنید

چگونه Driver Genius را روی رایانه نصب کنم؟

Driver Genius را روی رایانه خود نصب کنید

نصب Driver Genius در ویندوز 10 بسیار آسان است. ابتدا ، باید فایل نصبی را که در زیر به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید. پس از بارگیری ، فایل نصبی را اجرا کرده و از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنیدبه

پس از نصب ، میانبر Driver Genius را در دسکتاپ خود خواهید یافت. تو می توانی برنامه را شروع کرده و دکمه Scan را فشار دهید برای شروع فرایند اسکن

پس از اسکن ، برنامه در مورد درایورهای قدیمی به شما اطلاع می دهد و پیوندهای بارگیری مستقیم آخرین نسخه درایورها را در اختیار شما قرار می دهد.

بنابراین ، این راهنما برای آخرین نسخه Download Driver Genius برای رایانه شخصی است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار Genius Driver آخرین نسخه رایانه Windows برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.