• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Firefox Portable Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه Firefox Portable Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Firefox Portable Offline Installer را بارگیری کنید

در سال 2008 ، گوگل مرورگر وب خود را با نام Chrome معرفی کرد و سپس بخش مرورگر وب برای بهتر شدن تغییر کرد. تأثیر Chrome به عنوان یک نوآوری در فناوری مرورگر فوری بود ، زیرا سرعت بارگذاری وب سایت بهتر ، رابط کاربری بهتر ، ویژگی های بهتر و موارد دیگر را ارائه می داد.

حتی در حال حاضر ، Chrome بهترین مرورگر وب برای سیستم عامل های دسکتاپ و تلفن همراه محسوب می شود. بدون شک ، Chrome بر بخش مرورگر مسلط است. اما تعداد کمی از مرورگرهای وب دیگر ویژگی های بیشتری نسبت به Chrome ارائه می دهند.

در مورد techviral ما قبلاً در مورد مرورگر Firefox و نحوه عملکرد بهتر آن از Chrome بحث کرده ایم. در این مقاله ، ما در مورد نسخه قابل حمل Mozilla Firefox بحث خواهیم کرد.

مرورگر قابل حمل Firefox چیست؟

آخرین نسخه Firefox Portable Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

خوب ، Mozilla Firefox Portable اساساً یک است نسخه مختصر فایرفاکس با ویژگی های کاملبه این مرورگر Firefox کاملاً کاربردی است ، اما برای استفاده از کلید USB بهینه شده است.

فقط به این معنی است که شما می توانید Firefox Portable را حتی بدون نصب آن راه اندازی کنیدبه نسخه قابل حمل مرورگر وب در بسیاری از موارد مفید است. به عنوان مثال ، اگر رایانه جدیدی خریداری کرده اید ، می توانید از نسخه قابل حمل برای بارگیری نرم افزار استفاده کنید.

اگر با رایانه ای کار می کنید که مرورگر وب ندارد ، می توانید درایو USB USB خود را که حاوی Firefox قابل حمل است ، متصل کرده و مستقیماً برای مرور وب راه اندازی کنید.

ویژگی های Mozilla Firefox Portable

آخرین نسخه Firefox Portable Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با Firefox Portable آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. لطفاً توجه داشته باشید که این یک مرورگر وب با امکانات کامل با تمام ویژگی های یک مرورگر معمولی فایرفاکس است.

نسخه قابل حمل فایرفاکس شامل بسیاری از ویژگی ها مانند مسدود کننده پنجره بازشو ، مسدود کننده تبلیغات ، مرور برگه ای ، جستجوی یکپارچه Google ، گزینه های افزایش حریم خصوصی و موارد دیگربه

این برنامه درست مانند یک مرورگر معمولی فایرفاکس عمل می کند ، اما نیازی به نصب ندارد. یکی دیگر از بهترین ویژگی های Firefox Portable این است که 30٪ سبک تر از Google Chrome است.

اگر نگران مصرف باتری و حافظه لپ تاپ خود هستید ، باید نسخه قابل حمل Mozilla Firefox را در نظر بگیرید. همچنین ، نسخه قابل حمل فایرفاکس دارای حالت مرور خصوصی است که ردیاب های وب و آنلاین را مسدود می کند.

علاوه بر این ، می توانید هر عملکرد دیگری را که از مرورگر استاندارد FIrefx دریافت می کنید به عنوان یک انتظار داشته باشید ابزار Screenshot ، ادغام جیبی ، پشتیبانی از افزونه و موارد دیگربه

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های مرورگر وب Firefox Portable هستند. علاوه بر این ، مرورگر وب دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه خود کاوش کنید.

آخرین نسخه Firefox Portable را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با Firefox Portable آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Firefox Portable یک برنامه رایگان است ، اما برای بارگیری مستقیم در وب سایت رسمی Mozilla در دسترس نیست.

با این حال ، نسخه قابل حمل Firefox در بخش انجمن Firefox موجود است. از آنجا که این یک ابزار قابل حمل است ، هنگام نصب نیازی به اتصال به اینترنت فعال ندارد.

بنابراین اگر می خواهید Firefox Portable را امتحان کنید ، می توانید لینک دانلود زیر را دریافت کنید. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار و استفاده از آن کاملاً ایمن است.

  • آخرین نسخه Firefox Portable را بارگیری کنید

چگونه می توان از Firefox Portable در رایانه استفاده کرد؟

آخرین نسخه Firefox Portable Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

نسخه قابل حمل Firefox یک بسته Firefox کاملاً کاربردی است که برای استفاده در درایو فلش USB بهینه شده است. این بدان معنی است که نیازی به نصب ندارد.

فقط باید حرکت کنی Firefox Portable to USB device ، دستگاه USB را به کامپیوتر وصل کرده و Mozilla Firefox Portable edition را راه اندازی کنیدبه این یک نسخه کاملاً کاربردی از Firefox را راه اندازی می کند.

لطفاً توجه داشته باشید که Firefox Portable یک کامپایل شخص ثالث است. بنابراین ، پشتیبانی در انجمن رسمی موزیلا در دسترس نیست.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه بارگیری آخرین نسخه Firefox Portable به رایانه شما است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

پست دانلود Firefox Portable Offline Installer آخرین نسخه برای رایانه شخصی اولین بار در TechViral ظاهر شد.