• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Foxit PDF Reader (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه Foxit PDF Reader (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نصب کننده آفلاین Foxit PDF Reader را بارگیری کنید

بیایید با آن روبرو شویم ، خوانندگان PDF همیشه یک طاقچه بسیار پیچیده بوده اند. PDF ها یا در برگه ها برای ایجاد / پر کردن فرم ها استفاده می شوند ، یا ما از آنها برای خواندن کتاب های PDF استفاده می کنیم.

اگرچه مرورگرهای وب مدرن مانند Google Chrome ، Edge و غیره اکنون از فایل های PDF پشتیبانی می کنند ، اما ویژگی های ویرایش PDF را ارائه نمی دهند. برای ویرایش یا ایجاد فایل های PDF ، به یک برنامه PDF خوان Windows نیاز دارید.

در حال حاضر صدها PDF خوان برای ویندوز وجود دارد. با این حال ، از بین همه این موارد ، فقط تعداد کمی از آنها برجسته است. در این مقاله ما در مورد یکی از بالاترین امتیاز خوانندگان PDF برای Windows ، معروف به Foxit Reader صحبت خواهیم کرد.

Foxit Reader چیست؟

آخرین نسخه Foxit PDF Reader (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

خوب ، Foxit Reader یکی از آنهاست جایگزین های عالی برای Adobe Readerبه درست مانند Adobe Reader ، Foxit Reader می تواند برای خواندن فایل های PDF استفاده شود. خوبی Foxit Reader این است که نسبت به رقبای خود بسیار سبک است.

در طول سالها ، Foxit Reader به عنوان عنوان خدمت کرده است یک ابزار عالی برای باز کردن و خواندن اسناد PDFبه جالبتر اینکه Foxit Reader نیز می تواند اسناد PDF را حاشیه نویسی کرده و فرم های PDF را پر کنیدبه

همچنین ، برنامه PDF Reader برای رایانه دارای چندین ویژگی است که تجربه خواندن PDF شما را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، حالت خواندن ایمن از کاربران در برابر پیوندهای مخرب در اسناد PDF محافظت می کند.

ویژگی های Foxit Reader

آخرین نسخه Foxit PDF Reader (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با Foxit Reader آشنا شده اید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Foxit Reader برای رایانه را برجسته کرده ایم.

رایگان

بله ، Foxit Reader یک برنامه PDF خوان رایگان برای سیستم عامل دسکتاپ است. اگرچه Foxit Reader برنامه های ممتازی دارد ، اما نسخه رایگان آن ویژگی های مفید بسیاری را در اختیار شما می گذارد.

PDF را ویرایش کنید

اگرچه Foxit Reader به عنوان یک برنامه خواننده PDF شناخته می شود ، اما برخی از گزینه های قدرتمند ویرایش PDF را ارائه می دهد. با Foxit Reader می توانید نظر دهید ، فرم ها را پر کنید ، PDF ها را روی رایانه های رومیزی ، دستگاه های تلفن همراه و وب امضا کنید.

همکاری و اشتراک گذاری

با برنامه برتر Foxit Reader ، فرصت های زیادی برای همکاری و اشتراک گذاری به دست می آورید. شما حتی می توانید با سرویس های ذخیره سازی ابری ادغام شده و نظرات ، اسناد ، PDF های امضا شده و موارد دیگر خود را به اشتراک بگذارید.

ویژگی های امنیتی

PDF خوان Foxit همچنین طیف گسترده ای از عملکردها را برای امضای اسناد با دست خود یا استفاده از eSignature و بررسی وضعیت امضای دیجیتال به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید از Trust Manager / Safe Mode برای محافظت از فایل های خود در برابر آسیب پذیری ها استفاده کنید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های PDF خوان Foxit هستند. علاوه بر این ، دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید هنگام استفاده از این ابزار در رایانه خود کاوش کنید.

PDF خوان Foxit را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه Foxit PDF Reader (نصب کننده آفلاین) را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با Foxit Reader آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. Foxit Reader برنامه های زیادی دارد – رایگان و ممتازبه برای دریافت ویژگی های PDF می توانید نسخه رایگان را بارگیری و استفاده کنید.

با این حال ، اگر می خواهید پتانسیل کامل Foxit Reader را باز کنید ، ممکن است بخواهید نسخه برتر را نصب کنید. هم رایگان و هم ممتاز ، باید نصب کننده Foxit Reader مستقل را بارگیری کنید.

در زیر آخرین نسخه نصب کننده آفلاین Foxit Reader for PC را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده از آن در رایانه کاملاً ایمن است.

  • بارگیری Foxit PDF Reader برای Windows (نصب کننده آفلاین)
  • بارگیری Foxit PDF Reader برای macOS (نصب آفلاین)

چگونه Foxit PDF Reader را نصب کنم؟

نصب Foxit Reader به خصوص در سیستم عامل ویندوز بسیار آسان است. ابتدا باید فایل نصبی که در بالا به اشتراک گذاشته شده را بارگیری کنید. پس از بارگیری ، فایل نصبی را اجرا کنید.

حالا باید برای تکمیل مراحل نصب ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه پس از نصب ، یک میانبر دسکتاپ به دسکتاپ اضافه می شود. فقط برنامه را راه اندازی کنید و از برنامه برای خواندن فایل های PDF در رایانه خود استفاده کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری Foxit PDF Reader است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار بارگیری Foxit PDF Reader (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.