• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Google Camera Go MOD را با حالت شب بارگیری کنید

آخرین نسخه Google Camera Go MOD را با حالت شب بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه Google Camera Go MOD را با حالت شب بارگیری کنید

اگر تا به حال از تلفن های هوشمند Pixel استفاده کرده اید ، شاید درباره برنامه دوربین Google اطلاعاتی داشته باشید. برنامه Google Camera منحصراً برای دستگاه های Google Pixel طراحی شده است و ویژگی های زیادی را ارائه می دهد.

این دوربین گوگل بود که سطح دوربین گوشی های هوشمند گوگل پیکسل را به سطح بعدی رساند. اگرچه برنامه دوربین Google با هر دستگاه Android سازگار نیست ، توسعه دهندگان نسخه های تغییر یافته دوربین Google را برای کار بر روی دستگاه های پشتیبانی نشده ایجاد کرده اندبه

سال گذشته ، گوگل نسخه سبک تری از Google Camera را منتشر کرد که به آن معروف است Google Camera Goبه این برنامه قابلیت دوربین گوشی های هوشمند پیکسل را در یک بسته کوچک دوباره بسته بندی می کند. این نسخه سبک برنامه Google Camera است.

ما در مورد Google Camera Go صحبت می کنیم زیرا آخرین نسخه برنامه دوربین دارای ویژگی جدید حالت شب است. حتی یک توسعه دهنده به نام Wichaya یک نسخه اصلاح شده از Google Camera Go ایجاد کرده است که حتی در دستگاه های ناسازگار نیز به خوبی کار می کند.

همچنین بخوانید: Google Camera Go نسخه 2.5 MOD از چندین دستگاه Android پشتیبانی می کند.

Google Camera Go Apk چیست؟

خوب ، Google Camera Go Mod نسخه سبک تری از GCAM است. این برنامه برای گوشی های مقرون به صرفه با Android Go طراحی شده است. بله ، عملکرد Google Camera Go به دلیل محدودیت های سخت افزاری واقعاً پایین تر از دوربین اصلی Google است ، اما ویژگی های زیادی را ارائه می دهد.

عملکرد Google Camera Go هنوز از سایر برنامه های دوربین بهتر عمل می کند. این می تواند عکس های عمودی کامل ، عکس های شب فوق العاده و موارد دیگر را بگیرد. نسخه مختصر برنامه Google Camera در Pixel استفاده می کند الگوریتم های عکاسی گوگل برای کلیک روی فریم های شگفت انگیزبه

با این حال ، برای استفاده از Google Camera Go ، تلفن هوشمند شما باید دارای تلفن Android Go باشد. اگر دستگاه Android GO ندارید ، باید از فایل apk Google Camera Mod استفاده کنید.

بارگیری آخرین نسخه Google Camera Go Apk + Mod (حالت شب)

آخرین نسخه Google Camera Go MOD را با حالت شب بارگیری کنید

خوب ، اگر می خواهید Google Camera Go را روی یک دستگاه ناسازگار اجرا کنید ، باید یک دستگاه ایجاد کنید Google Camera Mod Apk v1.8.3 ، ایجاد شده توسط توسعه دهنده Wichayaبه از طرف دیگر ، اگر دستگاه سازگاری دارید ، می توانید آخرین نسخه Google Camera Go Apk را بارگیری کنید.

نسخه اصلاح شده Google Camera Go همچنین دارای گزینه حالت شب برای عکاسی بهتر در نور کم است. در زیر پیوندهای بارگیری Google Camera Go Mod Apk و جدیدترین فایل Google Camera Go Apk را به اشتراک گذاشته ایم.

  • بارگیری Google Camera Go Mod APK (نسخه 1.8.3)
  • برنامه رسمی Google Camera Go را بارگیری کنید

چگونه Google Camera Go Apk را نصب کنم؟

آخرین نسخه Google Camera Go MOD را با حالت شب بارگیری کنید

قسمت نصب کاملاً ساده است. فقط کافی است فایل Apk مورد نظر خود را بارگیری کرده و به طور معمول نصب کنید.

مانند Google Camera Go نیازی به API Camera 2 ندارد، می تواند تقریباً روی هر دستگاه Android کار کند. همچنین آخرین نسخه برنامه Google Camera با پردازنده Exynos سامسونگ سازگار است.

برای سایر حالت های دوربین Google یا GCAM Mod ، از این صفحه وب دیدن کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری Google Camera Go Mod Apk با حالت شب است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار بارگیری Google Camera Go MOD Apk آخرین نسخه با حالت شب برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.