• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه IObit Uninstaller (2021) بارگیری برای رایانه شخصی

آخرین نسخه IObit Uninstaller (2021) بارگیری برای رایانه شخصی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه IObit Uninstaller (2021) بارگیری برای رایانه شخصی

برنامه حذف برنامه نرم افزاری است که برای حذف سایر برنامه های نرم افزاری روی رایانه خود نصب می کنید. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا شخصی برای حذف برنامه های دیگر به برنامه ای نیاز دارد؟

ویندوز 10 به شما امکان می دهد برنامه ها را از خط فرمان حذف کنید ، اما اگر برنامه ای که قصد حذف آن را دارید فایل uninstaller.exe نداشته باشد چه؟

در اینجا ابزار حذف نصب می آید. می تواند برنامه های سرسخت را از رایانه شما حذف کند. حذف برنامه ها قفل هایی را که مانع از حذف کامل برنامه می شوند ، پیدا کرده و حذف می کنند.

تعداد کمی از برنامه های حذف نصب مانند IObit uninstaller حتی می توانند برنامه ها و فایل های باقی مانده را از رایانه شما حذف کنند. بنابراین ، در این مقاله ما در مورد یکی از برنامه های حذف کننده نرم افزار پیشرو برای رایانه ها ، معروف به IObit Uninstaller صحبت خواهیم کرد.

IObit Uninstaller چیست؟

آخرین نسخه IObit Uninstaller (2021) بارگیری برای رایانه شخصی

خوب ، IObit Uninstaller یک برنامه سبک ویندوز است که برای حذف نرم افزارهای ناخواسته از رایانه شما طراحی شده است. علاوه بر نرم افزار معمولی ، IObit Uninstaller حتی می تواند برنامه های دسته ای را با یک کلیک حذف کند.

IObit Uninstaller به برخی از مکانیسم های پیشرفته نیاز دارد 5 برابر نرم افزار سرسخت و 30 درصد باقی مانده بیشتر را از سیستم خود حذف کنیدبه از افزونه های مرورگر گرفته تا نوار ابزار ، IObit Uninstaller می تواند هر برنامه ای را از رایانه شما پیدا کرده و حذف کند.

علاوه بر اینها ، IObit Uninstaller حتی دارای ویژگی است که تمام پنجره هایی را که در برنامه ها و وب سایت های Windows فعال کرده اید لیست می کند. تنها با یک کلیک می توانید برنامه ها یا افزونه هایی را که در پنجره بازشو به شما نشان داده می شوند ، حذف کنید.

ویژگی های IObit Uninstaller

آخرین نسخه IObit Uninstaller (2021) بارگیری برای رایانه شخصی

اکنون که با IObit Uninstaller آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های IObit Uninstaller را ذکر کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

اگرچه IObit Uninstaller برنامه های ممتازی دارد ، اما می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید. نسخه رایگان IObit Uninstaller دارای ویژگی های محدودی است ، اما هنگام حذف برنامه های سرسخت از رایانه شما به خوبی کار می کند.

درمان

در مقایسه با سایر نرم افزارهای حذف برنامه ، IObit Uninstaller سبک است. که روی پس زمینه شما اجرا می شود تا قفل برنامه را بدون کند کردن سرعت کامپیوتر خود بررسی کنیدبه رابط کاربری تمیز یکی دیگر از مزایای IObit Uninstaller است.

برنامه های سرسخت را حذف کنید

IObit Uninstaller برای این برنامه طراحی شده است حذف برنامه ها و نرم افزارهای ناخواسته در یک بسته از کامپیوتر شما حتی می تواند برنامه هایی را حذف کند که از سیستم شما حذف نمی شوند. IObit Uninstaller ادعا می کند که 5 برابر بیشتر از سایر نرم افزارهای حذف نرم افزار سرسخت را حذف می کند.

نوار ابزار مخرب را حذف کنید

آخرین نسخه IObit Uninstaller حتی می تواند نوار ابزارهای مخرب و افزونه هایی را که می توانند داده های مرور شما را ذخیره یا سرقت کنند ، حذف کند. علاوه بر این ، می تواند افزونه ها و نوار ابزارهای مخرب را در Chrome ، Edge ، Firefox و Internet Explorer شناسایی کند.

فایلهای نرم افزاری باقی مانده را حذف کنید

علاوه بر حذف نرم افزار ، IObit Uninstaller حتی می تواند فایل های دیگر را نیز پاک کند. پس از حذف ، IObit Uninstaller فایل های باقی مانده ، پوشه ها و ثبت ها را اسکن می کند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های IObit Uninstaller هستند. این ویژگی های بیشتری دارد که می توانید هنگام استفاده از این ابزار در رایانه خود کاوش کنید.

آخرین نسخه IObit Uninstaller را بارگیری کنید

آخرین نسخه IObit Uninstaller (2021) بارگیری برای رایانه شخصی

اکنون که با IObit Uninstaller آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید این برنامه را بر روی رایانه خود نصب کنید. لطفا توجه داشته باشید که IObit Uninstaller در دو نسخه موجود است رایگان و ممتازبه

می توانید از نسخه رایگان آن استفاده کنید ، اما ویژگی های محدودی دارد. اگر برنامه نیازهای شما را برآورده می کند ، می توانید نسخه برتر را خریداری کنید.

در زیر آخرین نسخه IObit Uninstaller را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است.

  • بارگیری IObit Uninstaller برای Windows (آخرین نسخه)

چگونه IObit Uninstaller را بر روی کامپیوتر نصب کنم؟

نصب IObit Uninstaller بسیار آسان است ، به ویژه در Windows 10. ابتدا ، باید فایل نصب مشترک IObit Uninstaller بالا را بارگیری کنید.

پس از بارگیری ، فایل نصبی را اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید در جادوگر نصب ارائه شده است. پس از نصب ، برنامه را اجرا کرده و دکمه اسکن را فشار دهید.

اکنون IObit Uninstaller تمام برنامه هایی را که روی رایانه شما نصب شده اند لیست می کند. سپس باید روی نماد حذف نصب پشت نام برنامه کلیک کنید تا برنامه و باقی مانده از سیستم شما حذف شود.

بنابراین ، این راهنما برای آخرین نسخه IObit Uninstaller است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. همچنین ، اگر برنامه حذف کننده دیگری می شناسید ، در نظرات به ما اطلاع دهید.

آخرین نسخه IObit Uninstaller (2021) بارگیری برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.