• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه K7 Total Security Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه K7 Total Security Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه K7 Total Security Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اگرچه آخرین نسخه ویندوز شامل یک بسته امنیتی داخلی معروف به Windows Defender است ، اما کاربران هنوز به یک راه حل امنیتی برتر نیاز دارند.

ابزار امنیتی داخلی مایکروسافت برای تشخیص و مسدود کردن تهدیدات امنیتی معمولی خوب است ، اما به سطح حفاظت ارائه شده توسط گزینه های شخص ثالث نزدیک نمی شود.

بنابراین ، اگر به دنبال نرم افزار امنیتی درجه یک برای رایانه Windows 10 یا Windows 11 خود هستید ، به صفحه مناسب وارد شده اید. در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین و بارگیری شده راه حل های امنیتی صحبت خواهیم کرد.

ما در مورد K7 Total Security ، که یک راه حل ضد ویروس درجه یک برای سیستم عامل های رایانه است ، بحث خواهیم کرد. بنابراین ، اجازه دهید همه چیز را در مورد K7 Total Security بررسی کنیم.

K7 Total Security چیست؟

K7 امنیت کامل

خوب ، اگر شما به دنبال یک بسته آنتی ویروس درجه یک هستید که بهترین راه حل ها و محصولات را ارائه دهد ، K7 Security ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. این شرکت بیش از 10 سال است که از میلیون ها رایانه / لپ تاپ محافظت می کند.

اگر در مورد K7 Total Security صحبت کنیم ، این یک راه حل امنیتی درجه یک است که برای سیستم عامل ویندوز در دسترس است. این K7 Total Security با یک محصول از دستگاه ها ، داده ها ، اطلاعات و فایل های شما محافظت می کندبه

همچنین از محافظت بیشتری در برابر بدافزارها ، ویروس ها ، جاسوس افزارها و باج افزارها برخوردار می شوید. همچنین با حفاظت از حریم خصوصی قابل اعتماد از هویت دیجیتالی شما محافظت می کند.

ویژگی های K7 Total Security

ویژگی های K7 Total Security

اکنون که با K7 Total Security آشنا شده اید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های K7 Total Security را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

حفاظت امنیتی قوی

K7 Total Security سطح بعدی امنیت را به شما ارائه می دهد. این دستگاه ها ، داده ها ، اطلاعات و فایل های شما را با یک محصول واحد محافظت می کند. این بدان معناست که اگر K7 Total Security دارید ، نیازی به برنامه امنیتی دیگری ندارید.

تمدید حفاظت از تهدید

K7 Total Security به دلیل حفاظت پیشرفته در برابر هرگونه تهدید امنیتی شناخته شده است. می تواند آسان باشد تشخیص و حذف ویروس ها ، بدافزارها ، جاسوس افزارها ، باج افزارها و غیره، از سیستم شما

حفاظت از حریم خصوصی

K7 Total Security همچنین برخی از ویژگی های حریم خصوصی را در اختیار شما قرار می دهد. با K7 Total Security شما 100٪ از ایمیل های فیشینگ و ردیاب های وب محافظت می کنید. حتی می تواند به شما در حفظ امنیت هنگام استفاده از WiFi عمومی کمک کند.

حفاظت از شبکه و اینترنت

K7 Total Security همچنین ویژگی های امنیتی شبکه و اینترنت را در اختیار شما قرار می دهد. این محافظت قوی در برابر هکرها با یک ویژگی صفحه کلید مجازی که از keylogger ها و تلاش های فیشینگ جلوگیری می کندبه

بایگانی داده ها

K7 Total Security همچنین شامل یک ابزار پشتیبان گیری داده است که به شما کمک می کند از اطلاعات مهم خود پشتیبان بگیریدبه این ویژگی مفید است و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه عمل می کند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های K7 Total Security هستند. بسته امنیتی دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است که می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه خود یاد بگیرید.

آخرین نسخه K7 Total Security را بارگیری کنید

K7 Total Security را بارگیری کنید

اکنون که با K7 Total Security آشنایی کامل دارید ، ممکن است علاقه مند به بارگیری و نصب برنامه بر روی رایانه خود باشید. لطفاً این را در نظر داشته باشید K7 Total Security یک بسته امنیتی برتر است. بنابراین ، به کلید مجوز فعال سازی نیاز داردبه

با این حال ، اگر نمی خواهید خرید کنید ، می توانید از دوره آزمایشی رایگان ارائه شده توسط شرکت استفاده کنید. در طول دوره آزمایشی رایگان ، می توانید از تمام ویژگی های K7 Total Security به صورت رایگان استفاده کنید.

در زیر آخرین نسخه K7 Total Security را به اشتراک گذاشته ایم که می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. فایل به اشتراک گذاشته شده در زیر عاری از تهدیدات امنیتی است و برای بارگیری و استفاده ایمن است. بیایید به پیوندهای بارگیری برویم.

  • بارگیری K7 Total Security برای Windows (آفلاین نصب)

چگونه K7 Total Security را بر روی کامپیوتر نصب کنیم؟

خوب ، نصب K7 Total Security بسیار آسان است ، به ویژه در سیستم عامل ویندوز. اول باید فایل نصبی را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنیدبه پس از بارگیری ، فقط فایل نصب را بر روی رایانه خود اجرا کنید.

سپس شما مجبورید دستورالعمل های روی صفحه نشان داده شده در جادوگر نصب را دنبال کنیدبه جادوگر نصب همیشه شما را راهنمایی می کند. پس از نصب ، می توانید برنامه را باز کرده و یک اسکن کامل ویروس را اجرا کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب کننده آفلاین K7 Total Security است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار بارگیری K7 Total Security Offline Installer آخرین نسخه برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.