• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Opera Neon Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه Opera Neon Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه Opera Neon Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

بیا با آن روبرو شویم؛ مرورگرها روز به روز خسته کننده می شوند. این روزها مرورگرهای وب معروف مانند Google Chrome ، Edge و دیگران. آنها به دنبال سادگی بودند. اگر بخواهیم از Chrome صحبت کنیم ، این بدان معنا نیست که Chrome فاقد ویژگی ها است ، اما هنوز هم یک سبک قدیمی دارد.

Google Chrome بیشتر بر سرعت و سادگی تمرکز می کند ، اما در عین حال منابع بیشتری را نسبت به سایر مرورگرهای وب مصرف می کند. بنابراین اگر مجبور باشیم در مورد مصرف منابع سازش کنیم ، چرا چیزی را انتخاب نکنیم که خوب به نظر برسد؟

اگر نظرات مشابهی دارید ، ممکن است این مقاله را دوست داشته باشید. در این مقاله ، شما را با یکی از بهترین مرورگرهای وب برای Mac و Windows آشنا می کنیم که به Opera Neon معروف است.

Opera Neon چیست؟

آخرین نسخه Opera Neon Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

به طور خلاصه و ساده ، Opera Neon یک مرورگر مفهومی برای مک و ویندوز است. این مرورگر قصد دارد به شما این ایده را بدهد که اپرا در آینده نزدیک چه چیزی می تواند برای رایانه ها باشد.

هر دو Opera و Opera Neon دارای ویژگی های یکسانی هستند ، اما هر ویژگی Opera Neon یک واقعیت جایگزین برای مرورگر Opera استبه در نتیجه ، مرورگر نه تنها ظاهر خوبی دارد ، بلکه سریع و ایمن نیز هست.

مرورگر Opera Neon یک گزینه جدید برای شماره گیری سریع ، زبانه های بصری و یک جعبه برای همه چیزهایی که برای شروع جلسه مرور وب شما ظاهر می شود ، در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این ، دارای گزینه های سفارشی سازی بسیاری است ، مانند حمل کاغذ دیواری روی رایانه در مرورگر خود.

ویژگی های اپرا نئون

آخرین نسخه Opera Neon Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با Opera Neon آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Opera Neon را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

بله ، درست مانند مرورگر اصلی Opera ، Opera Neon نیز قابل بارگیری و استفاده رایگان است. برای بارگیری محصول نیازی به ایجاد حساب کاربری یا بررسی چیزی ندارید.

مرورگر وب با ظاهر خوب

خوب ، Opera Neon طوری طراحی شده است که ظاهر خوبی داشته باشد. این ویژگی جدیدی را برای ویژگی شماره گیری سریع ، زبانه های بصری و جعبه همه چیزهایی که برای شروع جلسه مرور وب شما ظاهر می شود به شما ارائه می دهد.

کنترل بیشتر مرورگر

Opera Neon تنها مرورگر وب موجود است به شما امکان می دهد همه چیز را که در وب می بینید کنترل کنیدبه برگه ها و سایر اشیاء Opera Neon مانند یک شیء واقعی به شما واکنش نشان می دهند.

ویژگی های چند رسانه ای

اگر از تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی لذت می برید ، اپرا نئون می تواند بسیار مفید باشد. مرورگر وب بسیاری از ویژگی های مربوط به رسانه را در اختیار شما قرار می دهد ، مانند حالت PiP ، صفحه تقسیم شده ، ابزار کلیک روی گالری و غیرهبه

بسیاری از ویژگی های دیگر

علاوه بر موارد فوق ، Opera Neon دارای بسیاری از ویژگی های دیگر مانند نمایش تصویر زمینه رایانه در مرورگر ، نوار گرد شناور با نشانک ها و موارد دیگر است.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Opera Neon هستند. مرورگر وب دارای ویژگی های بسیار دیگری است که می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه خود کاوش کنید.

آخرین نسخه نصب کننده آفلاین Opera Neon را بارگیری کنید

 

اکنون که با Opera Neon آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید یک مرورگر وب را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Opera Neon یک مرورگر وب رایگان است که توسط خود Opera ارائه شده است.

این بدان معناست که می توانید Opera Neon را مستقیماً از وب سایت Opera بارگیری کنید. اما در حال حاضر ، Opera Neon فقط برای سیستم عامل های Windows و Mac در دسترس است. همچنین ، اندازه نصب Opera Neon بسیار کوچکتر است.

در زیر آخرین نسخه Opera Neon را به اشتراک گذاشته ایم. می توانید فایل را بدون نگرانی در مورد تهدیدات امنیتی بارگیری کنید. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری برویم.

  • بارگیری Opera Neon for Mac (نصب آفلاین)
  • بارگیری Opera Neon برای Windows (آفلاین نصب)

چگونه Opera Neon را روی رایانه نصب کنیم؟

آخرین نسخه Opera Neon Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

خوب ، نصب Opera Neon بسیار آسان است ، به ویژه در ویندوز 10. اما مهمتر از همه ، شما مجبورید فایل نصبی را بارگیری کنید که در بالا به اشتراک گذاشتیم

پس از بارگیری ، فایل نصب را در رایانه خود اجرا کنید. سپس شما مجبورید از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید برای تکمیل نصب در جادوگر نصب نمایش داده می شود.

پس از نصب ، Opera Neon را در رایانه خود اجرا کرده و از ویژگی های آن لذت ببرید. مرورگر وب از نظر منابع کارآمد است و با ویندوز 10 و ویندوز 11 کاملاً سازگار است.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب آفلاین Opera Neon برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار دانلود Opera Neon Offline Installer آخرین نسخه برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.