• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه VSDC Video Editor Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

آخرین نسخه VSDC Video Editor Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه VSDC Video Editor Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اگر شما خالق یوتیوب یا ویدیو هستید ، ممکن است اهمیت برنامه ویرایش ویدئو را بدانید. اگر در مورد ویندوز 10 صحبت کنیم ، بسیاری از برنامه های ویرایش ویدئو برای این پلت فرم وجود دارد.

با این حال ، مشکل ویرایشگرهای ویندوز 10 این است که آنها رایگان نیستند. برخی نیاز به اشتراک دارند ، در حالی که برخی دیگر نیاز به خرید مجوز دارند. حتی نسخه رایگان این ویرایشگرهای ویدیو نیز محدودیت های زیادی دارد.

بنابراین ، اگر به ویرایش ویدئو نیاز دارید و نمی خواهید حدود 100 دلار برای خرید یک برنامه پیشرفته هزینه کنید ، به وب سایت مناسب آمده اید. در این مقاله یکی از بهترین ویرایشگرهای ویدئوی رایگان برای ویندوز ، معروف به VSDC معرفی می شود.

VSDC Video Editor چیست؟

آخرین نسخه VSDC Video Editor Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

VSDC یک برنامه ویرایش ویدئو کامل ، رایگان و قدرتمند است که برای سیستم عامل های دسکتاپ در دسترس است. این یک بسته نرم افزاری است که ابزارهایی را برای طیف گسترده ای از موارد مختلف به شما ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، با بسته نرم افزاری VSDC ، امکان ویرایش فیلم ها ، بهبود صدا ، ضبط پیام های صوتی ، ضبط صفحه دسکتاپ و موارد دیگر را دارید. درحال حاضر، بیش از 5 میلیون کاربر در سراسر جهان از ویرایشگر ویدیوی VSDC استفاده می کنندبه

ویرایشگر ویدئوی VSDC برای کسانی در نظر گرفته شده است که هیچگونه دانش قبلی در زمینه ویرایش ویدیو ندارند. این بدان معناست که اگر تازه وارد ویرایش ویدیو شده اید ، می توانید از آن برای بهبود مهارت های ویرایش ویدئو استفاده کنید.

ویژگی های ویرایشگر ویدئو VSDC

آخرین نسخه VSDC Video Editor Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با ویرایشگر ویدئوی VSDC آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های VSDC را برجسته کرده ایم. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم.

رایگان

بله شما آن را درست خواندید! VSDC یک برنامه ویرایش ویدیو رایگان است که برای سیستم عامل های رومیزی در دسترس است. اگرچه رایگان است ، اما ویژگی های بسیار قدرتمند ویرایش ویدئو را به شما ارائه می دهد.

آپارتمان چند رسانه ای

همانطور که در بالا ذکر شد ، VSDC یک بسته چند رسانه ای است که مجموعه ای از ابزارها را برای ویرایش فیلم ها ، بهبود صدا ، ضبط پیام های صوتی ، ضبط صفحه های دسکتاپ و موارد دیگر ارائه می دهد.

سازگاری با فرمت های فایل

این بهترین دلیل دیگر برای انتخاب ویرایشگر ویدئوی VSDC رایگان است. برنامه ویرایش ویدئو پشتیبانی از تمام فرمت های ویدیویی / صوتی و کدک های محبوباین بدان معناست که قبل از ویرایش نیازی به تکیه بر مبدل های ویدئویی شخص ثالث ندارید.

ابزار کلید Chroma

اگرچه یک برنامه ویرایش ویدیو رایگان است ، ویرایشگر ویدئوی رایگان VSDC یک ابزار کلیدی قوی کروم برای حذف پس زمینه سبز ارائه می دهد. همچنین می توانید از ابزار برای جایگزینی پس زمینه ویدئو استفاده کنید.

جلوه های ویدئویی

نسخه رایگان ویرایشگر ویدیوی VSDC نیز طیف گسترده ای از برنامه ها را به شما ارائه می دهد جلوه های ویدئویی فعلی ، فیلترها و انتقال هابه می توانید از این کتابخانه های جلوه ای برای افزایش ویدیوی خود در کوتاه ترین زمان استفاده کنید.

ذخیره / صادرات پروفایل های ویدئویی

آیا نمی خواهید همه موارد ویرایش دستی خود را از دست بدهید؟ تو می توانی همه ویرایش هایی را که در حساب خود اعمال کرده اید ذخیره کنیدبه همچنین به شما امکان می دهد حساب ها را برای استفاده در برنامه های دیگر صادر کنید.

بنابراین ، اینها برخی از ویژگی های کلیدی ویرایشگر ویدئوی VSDC رایگان هستند. این ویژگی های بیشتری دارد که می توانید در حین استفاده از ابزار آنها را کشف کنید.

VSDC Video Editor Offline Installer را بارگیری کنید

آخرین نسخه VSDC Video Editor Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با VSDC Video Editor آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که VSDC در دو نسخه رایگان و حرفه ای موجود است.

نسخه رایگان از نظر ویژگی ها بسیار محدود است ، در حالی که نسخه حرفه ای دارای تمام ویژگی های مورد نیاز شما است. بنابراین ، اگر از نسخه رایگان VSDC راضی هستید ، می توانید نسخه برتر را در نظر بگیرید.

در زیر آخرین نسخه نصب کننده آفلاین ویرایشگر VSDC Video را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است.

  • بارگیری ویرایشگر ویدیوی VSDC (نصب آفلاین)

چگونه ویرایشگر ویدئوی رایگان VSDC را نصب کنم؟

خوب ، نصب ویرایشگر ویدئوی VSDC بسیار آسان است ، به خصوص اگر ویندوز 10 دارید.

اول ، شما باید فایل نصب آفلاین را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنیدبه پس از بارگیری ، برنامه را در رایانه خود اجرا کنید و از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنیدبه

پس از اتمام نصب ، می توانید برنامه را روی رایانه خود اجرا کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب ویرایشگر ویدیو رایگان VSDC بر روی رایانه خود آورده شده است.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری ویرایشگر ویدیوی رایگان VSDC است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار انتشار VSDC Video Editor آفلاین نصب کننده آخرین نسخه برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.