• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه Wise Disk Cleaner Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

آخرین نسخه Wise Disk Cleaner Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نصب کننده آفلاین Wise Disk Cleaner را دانلود کنید

ویندوز 10 واقعاً یک سیستم عامل دسکتاپ عالی است. در مقایسه با سایر سیستم عامل های رومیزی ، ویندوز 10 ویژگی ها و گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

از File Explorer گرفته تا Disk Management Utility، ویندوز 10 هر ابزاری را که کاربران نیاز دارند ارائه می دهد. با استفاده از ابزار مدیریت دیسک ، ویندوز 10 به شما امکان می دهد پارتیشن های موجود را در مراحل آسان قالب بندی ، ادغام و تقسیم کنید.

اما اگر می خواهید فایل های ناخواسته یا موقت را پاک کنید ، چطور؟ در مورد فایل های تکراری ذخیره شده در سیستم شما? برای پاک کردن این فایل‌ها، باید از ابزار پاکسازی دیسک شخص ثالث استفاده کنید.

بنابراین، در این مقاله به یکی از بهترین ابزارهای پاکسازی دیسک برای ویندوز که به نام Wise Disk Cleanup معروف است، پرداخته می شود. بنابراین، بیایید همه چیز را در مورد Wise Disk Cleanup و نحوه استفاده از آن در ویندوز بررسی کنیم.

Wise Disk Cleaner چیست؟

آخرین نسخه Wise Disk Cleaner Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

 

Wise Disk Cleaner رایگان است ، مواد شوینده سبک و دیفراگمنتر دیسک در دسترس برای سیستم عامل ویندوز این برنامه برای پاکسازی فایل های بی فایده طراحی شده است تا رایانه شما سریعتر کار کند.

این برنامه به طور موثر آشغال های مرورگر را اسکن و پاک می کند، فایل های ناخواسته و موقت ویندوز را حذف می کند و درایو شما را یکپارچه می کند. جالبتر اینکه او همه کارها را رایگان انجام می دهد.

Wise Disk Cleanup نیز بسیار سبک است. این است یک ابزار کوچک که برای نصب روی دستگاه شما به کمتر از 100 مگابایت فضا نیاز دارد، و منابع سیستم بسیار کمی مصرف می کند.

ویژگی های Wise Disk Cleaner

آخرین نسخه Wise Disk Cleaner Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

اکنون که با Wise Disk Cleanup آشنا شده اید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Wise Disk Cleanup for PC را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

بله درست خواندید Wise Disk Cleanup 100% رایگان برای دانلود و استفاده استبه همه می توانند آن را به صورت رایگان بارگیری کرده و از به روز رسانی خودکار رایگان و پشتیبانی فنی ایمیل استفاده کنند.

استفاده کم از CPU

اگرچه رایگان است ، اما توسعه دهندگان از کمبود منابع برنامه اطمینان حاصل کرده اند. Wise Disk Cleaner یک برنامه کوچک و سبک که حداقل منابع سیستم را مصرف می کند.

فایل های ناخواسته را پیدا و پاک می کند

Wise Disk Cleaner برای پیدا کردن و پاک کردن فایل های ناخواسته ، فایل های موقت و سایر فایل های سیستمی بی فایده از رایانه شما طراحی شده است. این پرونده های بی فایده اشغال می کنند فضای با ارزش دیسک سخت و کاهش سرعت کامپیوتر شمابه

سابقه اینترنت را پاک می کند

آخرین نسخه Wise Disk Cleaner همچنین داستان های اینترنتی ، فایل های کش و کوکی ها را در Internet Explorer ، Firefox ، Chrome ، Opera و سایر مرورگرهای وب پاک می کند.

عملکرد تجزیه دیسک

Wise Disk Cleaner می تواند عملکرد رایانه شما را با مرتب کردن مجدد داده های تکه تکه شده بهبود بخشد. همچنین یک نمودار گرافیکی از درایوهای دیسک خود را به شما ارائه می دهد و در یک نگاه شما را در مورد استفاده از درایو مطلع می کند.

برای تمیز کردن دیسک برنامه ریزی کنید

با Wise Disk Cleaner ، حتی می توانید تمیز کردن خودکار دیسک را برنامه ریزی کنید. شما می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که روزانه ، هفتگی یا ماهانه با توجه به نیاز خود اجرا شود. سپس فایل های بی فایده را در تاریخ تعیین شده به طور خودکار پاک می کند.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Wise Disk Cleaner هستند. علاوه بر این، این برنامه دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید در حین استفاده از آن در رایانه خود، آنها را بررسی کنید.

آخرین نسخه Wise Disk Cleaner را برای کامپیوتر دانلود کنید

آخرین نسخه Wise Disk Cleaner Offline Installer را برای کامپیوتر دانلود کنید

اکنون که کاملاً از Wise Disk Cleaner مطلع شده اید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. Wise Disk Cleaner یک ابزار رایگان است و می توانید آن را از وب سایت رسمی دانلود کنید.

با این حال، اگر می‌خواهید Wise Disk Cleaner را روی چندین سیستم نصب کنید، بهتر است برنامه نصب آفلاین Wise Disk Cleaner را دانلود کنید. در زیر آخرین نسخه Wise Disk Cleaner را برای کامپیوتر به اشتراک گذاشته ایم. بنابراین ، بیایید به لینک بارگیری برویم.

  • بارگیری Wise Disk Cleaner برای رایانه (نصب آفلاین)

چگونه Wise Disk Cleaner را بر روی کامپیوتر نصب کنیم؟

خوب ، نصب Wise Disk Cleaner بسیار آسان است ، به ویژه در رایانه های Windows 10. ابتدا ، باید فایل نصب Wise Disk Cleaner را که در بالا به اشتراک گذاشتیم بارگیری کنید.

پس از دانلود، باید روی فایل اجرایی دوبار کلیک کنیدبه سپس دستورالعمل های روی صفحه نشان داده شده در جادوگر نصب را دنبال کنید تا نصب کامل شود.

پس از نصب ، Wise Disk Cleaner را در رایانه خود اجرا کرده و سیستم خود را برای یافتن فایل های ناخواسته و موقت اسکن کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب Wise Disk Cleaner بر روی رایانه شما آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب کننده آفلاین Wise Disk Cleaner برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار انتشار Wise Disk Cleaner Offline Installer آخرین نسخه برای رایانه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.