• خانه
  • وبلاگ
  • آخرین نسخه ZoneAlarm Anti-Ransomware را برای کامپیوتر دانلود کنید

آخرین نسخه ZoneAlarm Anti-Ransomware را برای کامپیوتر دانلود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آخرین نسخه ZoneAlarm Anti-Ransomware را برای کامپیوتر دانلود کنید

اگر به طور منظم اخبار فنی را مطالعه می کنید، ممکن است بدانید که حملات باج افزار در حال افزایش است. اگرچه رایانه شما توسط یک بسته آنتی ویروس درجه یک محافظت می شود، هکرها همچنان می توانند راهی برای قفل کردن پرونده ها و پوشه های مهم شما بیابند.

باج افزار چیست؟

اگر نمی‌دانستید، Ransomware نوعی بدافزار است که از دسترسی قربانیان به فایل‌ها و پوشه‌های خود جلوگیری می‌کند. سازنده Ransomware اسناد، عکس ها، پایگاه داده ها و سایر فایل های قربانی را رمزگذاری می کند و برای رمزگشایی آنها باج می خواهد.

چند سال پیش، شاهد یک حمله باج‌افزار عظیم به نام Wannacry یا WannaCryptor بودیم. باج افزار برای رایانه هایی که از سیستم عامل ویندوز مایکروسافت استفاده می کنند، استفاده می شود.

چگونه از رایانه خود در برابر حملات Ransomware محافظت کنیم؟

خوب، برای محافظت از رایانه خود در برابر حملات باج افزار، باید برخی از مراحل امنیتی اولیه را دنبال کنید. به همین دلیل است که ما راهنمای دقیقی در مورد نحوه محافظت از رایانه خود در برابر حملات باج افزار به اشتراک گذاشته ایم.

علاوه بر این، اگر رایانه شما قبلاً رمزگذاری شده است، می توانید از ابزارهای رمزگشایی Ransomware برای بازیابی فایل های خود استفاده کنید. در این مقاله به یکی از بهترین ابزارهای ضد باج افزار در ویندوز می پردازیم که با نام ZoneAlarm Anti-Ransomware شناخته می شود.

ZoneAlarm Anti-Ransomware چیست؟

ZoneAlarm Anti-Ransomware چیست؟

خوب، ZoneAlarm Anti-Ransomware یک ابزار ضد باج افزار درجه یک است که از رایانه شما با فناوری پیشرفته محافظت می کند تا هکرها را از اطلاعات شما دور نگه دارد.

این یک ابزار رمزگشایی باج افزار است که به بازیابی فایل های رمزگذاری شده کمک می کند. علاوه بر این، آخرین نسخه از ZoneAlarm Anti-Ransomware حفاظت از فیشینگ بلادرنگ را برای خرید آنلاین و بانکداری فراهم می کند.

پس از نصب، ZoneAlarm Anti-Ransomware در پس‌زمینه اجرا می‌شود و تمام فعالیت‌های مشکوک روی رایانه شما را تجزیه و تحلیل می‌کند. اگر حمله Ransomware را شناسایی کند، بلافاصله آنها را مسدود می کند و فایل های رمزگذاری شده را بازیابی می کند.

در بیشتر موارد، ZoneAlarm Anti-Ransomware یک حمله باج افزار را در اولین تلاش شناسایی و مسدود می کند. حتی اگر Ransomware بتواند فایل های شما را ضبط کند، می توان از آن برای بازیابی فایل های رمزگذاری شده استفاده کرد.

ZoneAlarm Anti-Ransomware در برابر بسته های آنتی ویروس

ZoneAlarm Anti-Ransomware در برابر بسته های آنتی ویروس

خب، بسته های آنتی ویروس و ZoneAlarm Anti-Ransomware کاملاً متفاوت هستند. بسته های آنتی ویروس به شما محافظت کامل از رایانه شما را ارائه می دهند. آنها از شما در برابر ویروس ها / بدافزارها و انواع دیگر تهدیدات امنیتی محافظت می کنند.

از طرف دیگر، ZoneAlarm Anti-Ransomware تنها حملات باج افزار را شناسایی و مسدود می کند. این بدان معناست که هیچ گونه محافظتی در برابر بدافزارها یا ویروس ها برای شما فراهم نمی کند. بنابراین توصیه می شود از ZoneAlarm Anti-Ransomware به همراه یک برنامه آنتی ویروس استفاده کنید.

ZoneAlarm Anti-Ransomware به عنوان یک سپر رایانه عمل می کند و هرگونه تلاش مخرب برای قفل کردن رایانه شما را مسدود می کند و اطمینان می دهد که همیشه به مهمترین فایل های خود دسترسی دارید.

در حال حاضر ZoneAlarm Anti-Ransomware فقط با ویندوز و اینها سازگار است برای نصب به حداقل 1.5 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیاز دارد.

آخرین نسخه ZoneAlarm Anti-Ransomware را دانلود کنید

آخرین نسخه ZoneAlarm Anti-Ransomware را دانلود کنید

اکنون که کاملاً از ZoneAlarm Anti-Ransomware آگاه شدید، ممکن است بخواهید برنامه را دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید.

با این حال، باید توجه داشته باشید که ZoneAlarm Anti-Ransomware یک ابزار رایگان نیست. برای استفاده از این برنامه امنیتی باید یک کلید مجوز خریداری کنید.

بنابراین، اگر تصمیم گرفته اید که ZoneAlarm Anti-Ransomware را امتحان کنید، در اینجا لینک های دانلود وجود دارد.

دانلود به اشتراک گذاشته شده در بالا حاوی ویروس / بدافزار نیست و استفاده از آن کاملا بی خطر است. علاوه بر این، ZoneAlarm Anti-Ransomware با سایر برنامه های آنتی ویروس، فایروال ها و نرم افزارهای امنیتی رایانه سازگار است.

  • دانلود ZoneAlarm Anti-Ransomware برای کامپیوتر

چگونه ZoneAlarm Anti Ransomware را نصب کنیم؟

خوب، نصب ZoneAlarm Anti Ransomware بسیار آسان است. اگر یک کلید مجوز دارید، فقط باید فایل به اشتراک گذاشته شده در بالا را دانلود کرده و به طور معمول نصب کنید.

پس از نصب، ZoneAlarm Anti Ransomware را باز کنید و کلید مجوز خود را وارد کنید. با این کار ابزار ZoneAlarm Anti Ransomware فعال می شود. اگر کلید مجوز را ندارید، می توانید به استفاده از نسخه آزمایشی ادامه دهید.

بنابراین، این مقاله در مورد دانلود آخرین نسخه ZoneAlarm Anti-Ransomware است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید، در کادر نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

انتشارات دانلود آخرین نسخه ZoneAlarm Anti-Ransomware برای کامپیوتر اولین بار در TechViral پدیدار شد.