• خانه
  • وبلاگ
  • آیفون 13 سری در 17 سپتامبر با باتری بهبود یافته عرضه می شود

آیفون 13 سری در 17 سپتامبر با باتری بهبود یافته عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری آیفون 13 در 17 سپتامبر عرضه می شود

هر ساله ما شاهد سری جدید آیفون های اپل هستیم آیفون 13 در 17 سپتامبر عرضه می شود، و نسل سوم AirPods در 30 سپتامبر عرضه می شود. این خبر از طریق مشاور وب سایت میکروبلاگینگ چینی Weibo منتشر می شود.

آ tipster یک حسابPandaIsBald به اشتراک گذاشت از چهار مدل سری آیفون 13 ، که شایعه شده است iPhone 13 ، iPhone 13 Pro ، iPhone 13 Pro Max و iPhone 13 mini هستند.

سری آیفون 13 و نسل بعدی ایرپاد ها ماه آینده عرضه می شوند

سری آیفون 13 منقضی می شود

طبق اطلاعات فاش شده قبلی ، گفته می شود که سری آیفون 13 در ماه سپتامبر عرضه می شود ، زیرا هر بار اپل در آن زمان مدل های جدید آیفون خود را عرضه می کرد. با این حال ، سال گذشته به دلیل سری COVID-19 آیفون 12 کند شد.

اما این بار ، تاریخ دقیق سری آیفون های آینده در وب سایت Weibo توسط یک پاندا باتجربه به پایان می رسد. فقط آیفون 13 بدون پوشش قابل مشاهده است و نشان می دهد طیف رنگی Sunset Gold با دوربین های دوگانه عقب و شکاف در جلو چقدر می تواند باشد.

جادوگر همچنین پیشنهاد می کند که AirPods 3 در 30 سپتامبر معرفی شود و ممکن است با IPX4 ضد آب عرضه شود. نام نسل سوم ایرپاد هنوز نهایی نشده است ، زیرا مدلهای قبلی فقط ایرپاد نامیده می شدند.

به یاد داشته باشید که این اخبار از تصاویر فاش شده است. هیچ چیز به طور رسمی تایید نشده است اطلاعات دیگری در مورد iPhone 13 Series یا AirPods وجود ندارد.

اخیراً خبری مبنی بر عرضه سری آیفون 13 با افزایش ظرفیت باتری و پشتیبانی گسترده تر از 5G منتشر شد. همه سریال های آینده ممکن است با کمبود قطعات روبرو شوند.

سری آیفون 13 عمدتا بر قابلیت های دوربین مانند ProRes و حالت عمودی برای فیلم ها تمرکز خواهد کرد. دستگاه جدید دارای شکاف کوچک ، باتری بزرگتر و عملکرد بهتر است.

انتظار می رود نسل سوم ایرپاد ها شبیه ایرپاد پرو با قاب جدید ، پایه کوتاه و نوک گوش قابل تعویض باشد.

سری آیفون 13 که در 17 سپتامبر با باتری بهبود یافته عرضه می شود ، برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.