• خانه
  • وبلاگ
  • آیفون 13 منقضی شده: موارد MagSafe طرح نامگذاری را نشان می دهد

آیفون 13 منقضی شده: موارد MagSafe طرح نامگذاری را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نام آیفون 13 از طریق قاب های MagSafe فاش شد

رویداد آینده اپل در آستانه افشا شدن است سری آیفون 13به قبل از راه اندازی ، ویدئوی جدیدی منتشر شده است که طرح نامگذاری سری بعدی را به اشتراک می گذارد.

با این حال ، ویدئو ادعا می شود قاب های سیلیکونی را برای iPhone 13 Pro Max آینده نشان داد. این ویدئو همچنین نام محصولات اپل را تأیید کرد.

نام آیفون 13 از طریق قاب های MagSafe فاش شد

نام آیفون 13 از طریق قاب های MagSafe فاش شد

یکی از کاربران توییتر به نام PinkDon (از طریق Majin Bu) ویدئویی را منتشر کرد که مجموعه ای از موارد را در جعبه های سفید نشان می دهد. برچسب “قاب سیلیکونی برای iPhone 13 Pro Max” و MagSafe برچسب گذاری شد.

مشخص نبود که آیفون آینده آیفون 13 یا آیفون 12s نامیده می شود ، اما با این فیلم فاش شده از قاب ها ، می توان گفت که آیفون آینده آیفون 13 پرو مکس است. پس از عرضه آیفون جدید ، اپل مجموعه MagSafe خود را با رنگ های جدید به روز می کند.

با این حال ، ما نمی دانیم موارد نشان داده شده در ویدیو لوازم جانبی رسمی اپل هستند یا خیر. از آنجا که می تواند جعلی نیز باشد ، باید منتظر تایید رسمی شرکت باشیم.

پیش بینی می شود که اپل سری آیفون 13 را در 14 سپتامبر عرضه کند و پیش خرید آن از 17 سپتامبر آغاز می شود و فروش دستگاه ها در 24 سپتامبر آغاز می شود.

مشخصات مورد انتظار iPhone 13 Series

شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد سری آیفون 13 از نرخ تازه سازی 120 هرتز پشتیبانی می کند. اگر شایعات صحت داشته باشند ، دستگاه ها می توانند یک صفحه نمایش LTPO با نرخ تازه سازی 120 هرتز دریافت کنند.

این که آیا اپل این ویژگی را برای دستگاه های Pro حفظ کند یا آن را برای iPhone 13 و iPhone 13 Mini معرفی کند ، آیفون های جدید می توانند ویژگی جدیدی برای ضبط ویدئو ProRes به ارمغان بیاورند که به شما امکان می دهد فیلم ها را با فرمت با کیفیت بالا ضبط کنید.

انتظار می رود آیفون 13 دارای ویژگی های جدیدی مانند باتری های بزرگتر ، ویژگی های جدید دوربین ، تراشه A15 ، حداکثر 1 ترابایت فضای ذخیره سازی و موارد دیگر باشد.

انتشار آیفون 13 به پایان رسیده است: موارد MagSafe نشان می دهد که طرح نامگذاری اولین بار در TechViral ظاهر شد.