• خانه
  • وبلاگ
  • ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

اگر مدتی است از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنید ، ممکن است بدانید که این سیستم عامل دارای یک برنامه امنیتی داخلی است که به نام Windows Security معروف است.

امنیت ویندوز بسیار عالی است ، اما هرگز بهترین جایگزین برای بسته امنیتی محسوب نمی شود. اگر می خواهید از سیستم خود محافظت کامل کنید ، باید از ابزار امنیتی درجه یک در رایانه خود استفاده کنید.

در حال حاضر صدها برنامه امنیتی برای سیستم عامل ویندوز وجود دارد. با این حال ، تنها تعداد کمی از آنها از جمعیت متمایز می شوند.

بنابراین ، اگر به دنبال بهترین ابزار برای محافظت یا حذف ویروس ها برای رایانه خود هستید ، راهنمای مناسب را بخوانید. در این مقاله ، یکی از بهترین ابزارهای امنیتی برای ویندوز ، معروف به Kaspersky Virus Removal Tool را مورد بحث قرار می دهیم.

ابزار حذف ویروس کسپرسکی چیست؟

ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

خوب ، ابزار حذف ویروس کسپرسکی یک ابزار رایگان است که توسط کسپرسکی ارائه شده است. این یک اسکنر آنتی ویروس است که سیستم شما را برای حذف انواع تهدیدات امنیتی اسکن می کند.

این یک برنامه آنتی ویروس معمولی نیست اسکن ویروس در صورت تقاضا را ارائه می دهدبه این بدان معناست که برای یک اسکن ویروس واحد طراحی شده است و از رایانه شما در برابر تهدیدات جدید محافظت نمی کند.

این یک ابزار رایگان است که رایانه های مبتنی بر ویندوز را اسکن و ضد عفونی می کند. این برنامه به سرعت سیستم شما را اسکن می کند و تهدیدهای شناخته شده از بدافزارها و همچنین برنامه های تبلیغاتی مزاحم و برنامه ها را تشخیص می دهد که می تواند برای اهداف مخرب استفاده شود.

Kaspersky Antivirus در مقابل ابزار حذف ویروس Kaspersky

خوب ، هر دو Kaspersky Antivirus و Kaspersky Virus Removal Tool یک هدف را ارائه می دهند. اما هر دو متفاوت بودند. Kaspersky Antivirus یک بسته امنیتی کامل است که حفاظت کامل را در زمان واقعی ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، ابزار حذف ویروس کسپرسکی به گونه ای طراحی شده است اسکن یک بار ویروس ، زیرا شامل به روز رسانی پایگاه داده نیستبه این ابزار از شما نمی خواهد پایگاه داده را به روز کنید. فقط تهدیدها را از سیستم شما اسکن و حذف می کند.

ابزار حذف ویروس کسپرسکی عمدتا برای حذف ویروس ها از سیستم های بسیار آلوده استفاده می شود. از آنجا که نیازی به به روز رسانی پایگاه داده ندارد ، می توان آن را بدون اتصال به اینترنت اجرا کرد.

بنابراین Kaspersky Virus Removal Tool برای اسکن یکبار ویروس طراحی شده است. پس از اتمام اسکن ، باید این کار را انجام دهید یک راه حل آنتی ویروس بر روی رایانه خود نصب کنید تا در زمان واقعی در برابر تهدیدات محافظت شودبه

ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را بارگیری کنید

پس از آشنایی کامل با ابزار حذف ویروس Kaspersky ، ممکن است بخواهید برنامه را روی سیستم خود بارگیری کنید.

از آنجا که Kaspersky Virus Removal Tool یک ابزار رایگان است ، می توانید این ابزار را از وب سایت رسمی کسپرسکی بارگیری کنید. علاوه بر این ، چندین نسخه از ابزار حذف ویروس کسپرسکی در وب وجود دارد.

در زیر آخرین نسخه نصب کننده حذف ویروس Kaspersky Virus Removal را به اشتراک گذاشته ایم. فایل ابزار حذف ویروس کسپرسکی که در زیر به اشتراک گذاشته شده است دارای جدیدترین تعریف ویروس است. بنابراین ، بیایید به لینک دانلود برویم.

  • بارگیری ابزار حذف ویروس کسپرسکی (نصب کننده آفلاین)

چگونه می توان Kaspersky Virus Removal Tool را نصب و استفاده کرد؟

خوب ، نصب Kaspersky Virus Removal Tool بسیار آسان است. ابتدا باید فایل به اشتراک گذاشته شده در بالا را بارگیری کنید. پس از بارگیری ، برنامه را طبق معمول نصب کنید.

پس از نصب ، مراحل زیر را دنبال کنید تا Kaspersky Virus Removal Tool را روی سیستم خود اجرا کنید.

1. ابتدا ، Kaspersky Virus Removal Tool را روی سیستم خود اجرا کنید. سپس روی دکمه Start Scan کلیک کنید.

ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

2. در پنجره بعدی ، کادرهای بررسی اسکن اشیا را انتخاب کنید.

ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

3. در صفحه بعدی ، روی کلیک کنید شروع به اسکن کنید دکمه.

ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

4. اکنون منتظر بمانید تا Kaspersky Virus Removal Tool سیستم شما را اسکن کند. پس از اسکن ، جزئیات اسکن را پیدا خواهید کرد. بر روی کلیک کنید جزئیات برای بررسی نتایج اسکن مطابق شکل زیر عمل کنید.

ابزار حذف ویروس Kaspersky Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه استفاده از Kaspersky Virus Removal Tool بر روی سیستم خود آورده شده است.

بنابراین ، این راهنما مربوط به بارگیری نصب کننده Kaspersky Virus Removal Tool آفلاین است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download Kaspersky Virus Removal Tool Offline Installer for PC برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.