• خانه
  • وبلاگ
  • اپل برنامه iCloud Password Manager را برای ویندوز معرفی کرد

اپل برنامه iCloud Password Manager را برای ویندوز معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
iCloud برای Windows رمزهای عبور کنترل را دریافت می کند

اپل نسخه جدید خود را معرفی کرد برنامه iCloud برای Windows ، که یک برنامه مدیریت رمز عبور کلیدی را برای کاربران ویندوز ارائه می دهد. این برنامه جدید مدیریت رمز عبور به کاربران اجازه می دهد تا به رمزهای عبور خود در iCloud دسترسی داشته باشند و می توانند نام کاربری یا گذرواژه ها را ویرایش ، اضافه ، کپی ، جایگذاری ، حذف و مشاهده کنند.

اپل به کاربران Mac ، iPhone و iPad اجازه می دهد تا با استفاده از برنامه Microsoft Store به دستگاه های iCloud در رایانه Windows دسترسی پیدا کنند. این نرم افزار به شما امکان می دهد عکس ها و فایل های خود ، رمزهای عبور ذخیره شده و موارد دیگر را بارگیری کنید.

کاربران ویندوز اکنون می توانند گذرواژه های iCloud را مدیریت کنند

iCloud برای Windows رمزهای عبور کنترل را دریافت می کند

پیش از این ، در ماه ژانویه ، اپل برنامه iCloud را برای Windows به روز کرد ، که به ما یک برنامه رمز عبور جدید نشان داد. با این حال ، اکنون این شرکت این ویژگی را منتشر کرده است.

مستندات اپل نحوه مدیریت گذرواژه های iCloud را با استفاده از برنامه جدید توضیح می دهد. استفاده از برنامه را از منوی استارت شروع کرده و در صورت نیاز تغییرات را اعمال کنید. تغییرات با دستگاه های Apple شما همگام سازی می شوند.

مایکروسافت اج و گوگل کروم پسوندهای iCloud جدیدی را دریافت می کنند که با مدیر کلمه عبور جدید کار می کند و به این ترتیب رمزهای iCloud به طور خودکار در ویندوز ، مانند Safari ، پر می شوند. نام کاربری و گذرواژه های ایجاد شده توسط کاربر به طور خودکار به برنامه گذرواژه اضافه می شود.

این نسخه iCloud برای Windows 12.5 گذرواژه های Keychain پایگاه داده های رمزگذاری شده هستند. همه رمزهای عبور با استفاده از یک کانال رمزگذاری شده به برنامه افزودنی مرورگر منتقل می شوند.

برنامه iCloud Windows Password را می توانید از Microsoft Store بارگیری کنید. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به کاربران ویندوز اجازه می دهد به فایل های iCloud ، عکس ها ، ایمیل ها و موارد دیگر دسترسی داشته باشند.

اپل اخیراً در سیاست جدید خود علیه سوء استفاده جنسی از کودکان با جنجال های زیادی روبرو شده است. این شرکت گفته است که برای جلوگیری از سوء استفاده جنسی از کودکان ، عکس های iCloud را اسکن می کند. به دلیل سیاست جدید ، این شرکت با انتقاداتی روبرو شد و جنجال به صفوف اپل منتقل شد.

نشریه Apple Browser iCloud Password Manager App for Windows را برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.