• خانه
  • وبلاگ
  • اپل موزیک هم اکنون بر روی پلی استیشن 5 در دسترس است

اپل موزیک هم اکنون بر روی پلی استیشن 5 در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Apple Music برای PS5، اولین ادغام کنسول بازی

اپل موزیک سرویس پخش در حال حاضر رسمی است موجود در پلی استیشن 5 محبوب. همه گیمرها می توانند هم اکنون در PS5 تجربه موسیقی داشته باشند. برنامه پخش موسیقی در حال حاضر است در 69 کشور موجود است.

مشترکین Apple Music می توانند مانند Spotify که اکنون در PS5 در دسترس است، موسیقی را به آخرین کنسول بازی پخش کنند. در حین انجام بازی، می توانید صدا را در پس زمینه پخش کنید.

Apple Music برای PS5، اولین ادغام کنسول بازی

Apple Music برای PS5، اولین ادغام کنسول بازی

در اوایل این ماه، شایعاتی مبنی بر ورود اپل موزیک به کنسول نسل بعدی سونی منتشر شد. اکنون این خبر توسط سونی با انتشار پستی در وبلاگ رسمی پلی استیشن تایید شده است.

در وبلاگ این شرکت می گوید

“مشترکین می توانند به کاتالوگ 90 میلیون آهنگ، لیست پخش از کتابخانه خود و لیست پخش بازی های انتخاب شده دسترسی داشته باشند.”

این دومین همکاری بزرگ PS5 با Apple Service است. سال گذشته پلتفرم های بازی نسل بعدی سونی و مایکروسافت با اپلیکیشن Apple TV Plus راه اندازی شدند. با این حال، سونی شش ماه عضویت رایگان Apple TV Plus را به دارندگان PS5 ارائه کرده است.

گیمرهایی که مشترک برنامه Apple Music هستند می توانند از آن استفاده کنند. بیش از 90 میلیون آهنگ، هزاران لیست پخش، موزیک ویدیو در 4K و رادیو موزیک اپل وجود دارد.

بازیکنان می توانند به عنوان فعالیت اصلی خود به موسیقی گوش دهند یا آن را در پس زمینه پخش کنند یا در حین بازی، موسیقی خود را پخش کنند. در کنترلر DualSense، دکمه PS را فشار دهید، به شما امکان می دهد کارت “Music Function” را انتخاب کنید، جایی که توصیه های موسیقی را مشاهده خواهید کرد.

چگونه اپل موزیک را روی PS5 دانلود کنیم؟

  1. انتخاب کنید همه برنامه ها از خانه رسانه شما
  2. انتخاب کنید اپل موزیک > دانلود.
  3. برنامه Apple Music را اجرا کنید.
  4. انتخاب کنید ثبت نام یا دارم میام داخل و مشخصات خود را وارد کنید
  5. برای پیوند دادن حساب های خود، دستورات را دنبال کنید.

مناطقی که از Apple Music در PS5 پشتیبانی می کنند عبارتند از: استرالیا، بلژیک، برزیل، هند، ایتالیا، ژاپن، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، امارات و غیره. برای جزئیات بیشتر، پست وبلاگ سونی را ببینید.

نسخه Apple Music اکنون برای پلی استیشن 5 در دسترس است که اولین بار در TechViral ظاهر شد.