• خانه
  • وبلاگ
  • اپل نسخه محدود هدست Beats Studio3 را روانه بازار می کند

اپل نسخه محدود هدست Beats Studio3 را روانه بازار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل در حال عرضه هدست Beats Studio3 به تعداد محدود است

اپل معرفی کرد نسخه جدید هدفون بی سیم Beats Studio3به این شرکت با گروه A-Cold-Wall ، مارک مد ساموئل راس همکاری کرده است.

هدفون های بی سیم جدید در فروشگاه آنلاین اپل با یک پالت رنگ جدید از تخته سنگ با “سیمان جمعه” ظاهر شده است. قسمت بیرونی هدبند دارای نشان ACW و داخل آن دارای رنگ خاک رس با مارک A-COLD-Wall و نشان ACW است.

هدفون بی سیم جدید Beats Studio3 به زودی عرضه می شود

اپل نسخه محدود هدست Beats Studio3 را روانه بازار می کند

Beats Studio3 Wireless هدفون در فروشگاه اپل با برچسب “به زودی عرضه می شودبه این بدان معناست که این شرکت به تازگی هدفون را اعلام کرده است و هیچ جزئیاتی در مورد راه اندازی محصول وجود ندارد.

هدفون های جدید از تراشه W1 خود اپل برای راه اندازی آسان و جفت شدن با دستگاه های اپل استفاده می کنند. این باتری 22 ساعته شامل ANC خالص را ارائه می دهد. و اگر ANC را غیرفعال کنید ، 40 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد ، در حالی که فناوری Fast Fuel تنها در 10 دقیقه شارژ 3 ساعت پخش می کند.

این قیمت Beats Studio3 349.95 دلار است در ایالات متحده و می توان آن را از فروشگاه آنلاین اپل خریداری کرد. در ترکیب رنگی مشابه Studio 3 Wireless موجود است. با این حال ، این هدفون هنوز در دسترس نیست ، بدون اطلاعات رسمی از اپل در مورد عرضه آنها.

برخی از ویژگی های محصول جدید اپل ، کالیبراسیون صدا در زمان واقعی است که تجربه درجه یک ، لغو نویز خالص فعال ، تراشه Apple W1 برای اتصال بلوتوث بی سیم کلاس 1 ، پورت میکرو USB و باتری منظم را ارائه می دهد.

وقتی Pure ANC برای حالت کم مصرف خاموش است ، تا 40 ساعت عمر باتری را تأمین می کند. Beats Studio3 به کاربران امکان می دهد تماس ها را دریافت کرده ، موسیقی را کنترل کرده و Siri را با بسیاری از ویژگی های کنترل گوش فعال کنند.

یکی از بهترین چیزها این است که برای راحتی گوشواره های نرم و عایق صوتی اضافی وجود دارد.

انتشار نسخه محدود هدست Beats Studio3 توسط اپل برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.