• خانه
  • وبلاگ
  • اپل یک شارژر MagSafe جدید با طراحی به روز شده روانه بازار می کند

اپل یک شارژر MagSafe جدید با طراحی به روز شده روانه بازار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل یک شارژر MagSafe جدید با طراحی به روز شده روانه بازار می کند

رویداد معرفی آیفون اپل هفته آینده تعیین شده است. طبق گزارشات اخیر از وب سایت جدید FCC ، این شرکت می تواند یک شارژر MagSafe جدید با طراحی به روز شده ارائه دهد.

روز دوشنبه ، کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) اسنادی را منتشر کرد که نشان می دهد شارژر آیفون MagSafe ، که می تواند با سری آیفون 13 عرضه شود.

شارژر MagSafe جدید در اعلامیه FCC گنجانده شده است

اپل یک شارژر MagSafe جدید با طراحی به روز شده روانه بازار می کند

کاربر توییتر ، دیو زاتز، طرحی برای شارژر جدید MagSafe منتشر کرد. ظاهر شارژر را نشان می دهد که با شارژر موجود متفاوت خواهد بود. او نشان می دهد شماره مدل A2548و فعلی A2140 است. با این حال ، هیچ اطلاعات دیگری در مورد شارژر به اشتراک گذاشته نشده است.

اپل در حال آزمایش شارژر MagSafe با هشت مدل مختلف آیفون است. A2341 ، A2172 ، A2176 و A2342 وجود دارد که به عنوان “تلفن قدیمی” توضیح داده شده است ، که نشان دهنده هر چهار مدل آیفون 12 است.

در اسناد همچنین به واحدهای “تلفن جدید” اشاره شده است که می توانند سری آیفون 13 باشند. انتظار می رود اپل در رویداد آینده چهار مدل جدید آیفون را عرضه کند.

اگرچه گزارش FCC هیچ چیز دقیق نمی گوید ، بیشتر آنها حدس و گمان در مورد شارژر MagSafe است.

این توییت است ،

مشخص نیست که آیا به روزرسانی هایی روی شارژر انجام شده است یا خیر ، زیرا داده های آزمایش تغییرات را نشان نمی دهد. اپل می تواند تغییرات داخلی کوچک یا مبادله های جداگانه ای را برای افزایش قدرت و بازدهی ایجاد کند.

در اوایل ماه جولای ، اپل قصد داشت سیم پیچ آیفون را با آیفون 13 برای مدیریت گرما گسترش دهد. بنابراین ، یک منطقه سیم پیچ بزرگتر نیاز به طراحی MagSafe جدید دارد.

علاوه بر سری آیفون 13 ، انتظار می رود که اپل در مراسم رونمایی از “Apple Watch Series 7” که قرار است 14 سپتامبر برگزار شود ، ارائه دهد. انتظار می رود نسل AirPods 3 و iPad mini 6 و iPad 9 نیز در همان روز عرضه شوند.

چند روز پیش ، ویدئویی جدید منتشر شد که طرح نامگذاری سری آیفون آینده را نشان می داد.

اعلام اپل مبنی بر شارژر جدید MagSafe با طراحی به روز شده اولین بار در TechViral ظاهر شد.