• خانه
  • وبلاگ
  • اپل iOS 15.1 با ویژگی های جدید منتشر شد: در اینجا نحوه نصب آورده شده است

اپل iOS 15.1 با ویژگی های جدید منتشر شد: در اینجا نحوه نصب آورده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل iOS 15.1 با ویژگی های جدید منتشر شد

اپل نسخه جدیدی را برای آخرین آپدیت سیستم عامل خود منتشر کرده است iOS 15.1به آخرین به روز رسانی به ارمغان می آورد SharePlay، فیلمبرداری ProRes، و ویژگی های بیشتر بیایید تمام ویژگی ها و نحوه نصب iOS جدید را بررسی کنیم.

SharePlay قرار بود در iOS 15 عرضه شود، اما اکنون با iOS 15.1 عرضه شد. این امکان را به کاربران می دهد تا با دوستان، خانواده خود تماس بگیرند یا با هم فیلم، تلویزیون تماشا کنند یا به موسیقی گوش دهند. همچنین محتوا را همگام‌سازی می‌کند تا همه بتوانند آن را با هم تماشا کنند.

iOS 15.1 SharePlay، ProRes Video و موارد دیگر را به ارمغان می آورد

آپدیت IOS 15.1 منتشر شد

به جز SharePlay، iOS 15.1 بهبودهایی را در دوربین آیفون 13 پرو به ارمغان آورد. علاوه بر این، برای آخرین آیفون، یک آیفون جدید سوئیچینگ خودکار ماکرو در دسترس است، که به شما امکان می دهد حالت ماکرو خودکار را خاموش کنید.

این ویدئو ProRes ضبط در iOS 15.1 فیلم با کیفیت بهتر با سرعت 30 فریم در ثانیه / 1080p در مدل های 128 گیگابایتی و 4K در مدل های 256 گیگابایتی و جدیدتر ضبط کنید.

نرم افزار HomePod 15.1 حمل می کند صدای بدون اتلاف و صدای فضایی Dolby Atmos به بلندگوهای هوشمند HomePod و HomePod Mini. اگر بخواهید، می‌توانید صدای بدون افت و صدای فراگیر را از برنامه Home روشن و خاموش کنید.

با آپدیت iOS 15.1، کاربران اپل می توانند کارت واکسن کووید خود را به اپلیکیشن کیف پول اضافه کنند. شبیه به نسخه اندروید گوگل است.

این به روز رسانی همچنین بهبودهایی را در برنامه Home اپل، میانبرها و موارد دیگر به همراه داشت. گفته می شود برای مدل های آیفون 12، الگوریتم باتری را به روز کرده است.

کاربران آیفون به‌روزرسانی iOS 15.1 را به‌طور خودکار روی گوشی‌های هوشمند خود دریافت خواهند کرد. این یک به روز رسانی خارج از هوا است. با این حال، می توانید بررسی کنید که آیا دستگاه شما به روز رسانی را دریافت کرده است یا خیر تنظیمات >> عمومی >> به روز رسانی نرم افزاربه اگر به‌روزرسانی نشد، می‌توانید روی Install Update Now کلیک کنید.

اپل آپدیت iOS 15 را در ماه سپتامبر منتشر کرد. پس از یک ماه، iOS 15.1 را با ویژگی هایی که قبلاً گم شده بودند، ارائه می کند.

نسخه iOS 15.1 اپل، با ویژگی‌های جدید منتشر شد: در اینجا نحوه نصب، اولین بار در TechViral ظاهر شد.