• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری آخرین نسخه برنامه MEGA Desktop (نصب کننده آفلاین)

بارگیری آخرین نسخه برنامه MEGA Desktop (نصب کننده آفلاین)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری برنامه MEGA Desktop (نصب کننده آفلاین)

در حال حاضر صدها گزینه ذخیره سازی ابری برای دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر از Android استفاده می کنید ، می توانید از 5 گیگابایت فضای رایگان Google Drive که با هر حساب Google رایگان ارائه می شود استفاده کنید.

به طور مشابه ، اگر از Windows 10 استفاده می کنید ، می توانید به سرویس ذخیره سازی ابری Microsoft OneDrive دسترسی پیدا کنید. با این حال ، مشکل سرویس های ذخیره سازی ابری رایگان این است که آنها فضای ذخیره سازی محدودی را ارائه می دهند.

Google Drive و OneDrive 5 گیگابایت فضای رایگان ارائه می دهند. می توانید از این انبارهای داده رایگان برای ذخیره فایل ها و پوشه های مهم خود در ذخیره سازی ابری استفاده کنید. اما گاهی اوقات ، 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی کافی نیست و ما می خواهیم بیشتر داشته باشیم.

در اینجا سرویس ذخیره سازی ابر Mega ارائه می شود. این یک شرکت مستقر در نیوزلند است که راه حل های ذخیره و به اشتراک گذاری داده ها را برای افراد و مشاغل ارائه می دهد.

Mega Cloud Storage چیست؟

بارگیری آخرین نسخه برنامه MEGA Desktop (نصب کننده آفلاین)

خوب ، اگر شما فردی هستید که از خدمات رایگان لذت می برید و کمی فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به آنچه ارائه دهندگان ذخیره سازی رایج ابر ارائه می دهید ، باید Mega را امتحان کنید.

در کلمات کوتاه و ساده ، Mega یک سرویس ذخیره سازی ابری است که به شما امکان می دهد فایل ها و پوشه های اصلی خود را برای محافظت از سرورهای ابری ذخیره کنیدبه

ویژگی منحصر به فرد مگا این است که به شما دسترسی می دهد 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگانبه این چیزی است که با سایر ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری مانند Google Drive ، Dropbox ، OneDrive و غیره دریافت می کنید.

ویژگی های مگا

بارگیری آخرین نسخه برنامه MEGA Desktop (نصب کننده آفلاین)

اکنون که با سرویس ذخیره سازی ابر Mega آشنا شده اید ، ممکن است ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Mega را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

اگرچه مگا دارای برنامه های رایگان و حق بیمه است ، اما این سرویس عمدتا به دلیل حساب رایگان آن شناخته شده است. حساب رایگان مگا به شما امکان می دهد به 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان دسترسی پیدا کنید. این چیزی است که با سایر ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری دریافت می کنید.

پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

مانند هر گزینه ذخیره سازی ابری دیگر ، MEGA همچنین از سیستم عامل های مختلف برنامه پشتیبانی می کند. با پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف برنامه ، می توانید از هر دستگاهی به داده های خود دسترسی پیدا کنید. همچنین برنامه خود را برای دستگاه های تلفن همراه مانند Android و iOS ارائه می دهد.

پوشه های به اشتراک گذاشته شده

فایل ها و پوشه هایی را که در حساب MEGA ذخیره کرده اید می توانید با دیگران به اشتراک بگذارید. می توانید پیوندهای کلیدی ایمن را به پرونده ها و پوشه های خود صادر کنید یا پوشه ها را مستقیماً با مخاطبین MEGA خود به اشتراک بگذارید.

با مخاطبین چت کنید

MEGA یکی از آن سرویس های ذخیره سازی ابری است که به شما امکان می دهد پوشه ها را به اشتراک بگذارید و با افراد دیگر همکاری کنید. برای همکاری با دیگران ، دارای ویژگی چت داخلی نیز می باشد. با ویژگی های گپ می توانید به مخاطبین دیگر متصل شوید.

فوق العاده ایمن

یکی از ویژگی های فوق العاده MEGA رمزگذاری آن از انتها به انتها است. همه فایلهای بارگذاری شده در فضای ذخیره سازی ابری توسط سرویس گیرنده رمزگذاری می شوند. این بدان معناست که فقط کاربران می توانند داده های خود را رمزگشایی کنند. علاوه بر این ، احراز هویت دو عاملی برای محافظت از حساب وجود دارد.

رابط کاربری عالی

رابط وب Mega بسیار خوب به نظر می رسد و تجربه ای روان را به شما ارائه می دهد. همچنین ، مشتری دسکتاپ برای Mega به خوبی کار می کند. رابط کاربری یکی از عوامل اصلی موفقیت سرویس ذخیره سازی ابری است.

بنابراین ، اینها برخی از ویژگی های اصلی ذخیره سازی ابر Mega هستند. علاوه بر این ، دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید در حین استفاده از برنامه کاوش کنید.

بارگیری برنامه MEGA Desktop (MEGASync)

اکنون که با MEGA آشنایی کامل دارید ، ممکن است علاقه مند به نصب برنامه بر روی رایانه خود باشید. خوب ، با برنامه رومیزی MEGA ، می توانید فایل ها را در رایانه خود بارگذاری و بارگیری کنید.

برنامه MEGAsync حتی به شما این امکان را می دهد همه فایلها را از MEGA ابر یا پیوند فایل خود پخش کنیدبه همچنین ، برنامه رومیزی MEGA (MegaSync) فایل ها و پوشه های حذف شده را به پوشه ای جداگانه در رایانه محلی شما منتقل می کند.

برنامه دسکتاپ MEGA برای همه کاربران در دسترس است و بارگیری و استفاده از آن کاملاً رایگان است. در زیر به اشتراک گذاشته ایم آخرین نسخه برنامه دسکتاپ MEGAبه فایل زیر به اشتراک گذاشته شده بدون ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است.

بارگیری برنامه MEGA برای Windows (نصب کننده آفلاین)

بارگیری MEGA برای MacOS (نصب کننده آفلاین)

چگونه برنامه دسکتاپ MEGA (MEGAsync) را نصب کنم؟

بارگیری آخرین نسخه برنامه MEGA Desktop (نصب کننده آفلاین)

خوب ، نصب برنامه دسکتاپ MEGA بسیار آسان است ، به ویژه در سیستم عامل ویندوز. شما باید فایل نصبی را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید.

پس از بارگیری ، فایل نصبی را اجرا کرده و از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنیدجادوگر نصب شما را در مورد نحوه نصب برنامه راهنمایی می کند.

پس از نصب ، برنامه دسکتاپ MEGA را در رایانه خود راه اندازی کرده و با حساب MEGA خود وارد شوید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب برنامه دسکتاپ MEGA بر روی رایانه آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه برنامه دسکتاپ MEGA است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار بارگیری برنامه دسکتاپ MEGA (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.