• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری آخرین نسخه Kaspersky Rescue Disk (فایل ISO)

بارگیری آخرین نسخه Kaspersky Rescue Disk (فایل ISO)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری آخرین نسخه Kaspersky Rescue Disk (فایل ISO)

در این دنیای دیجیتالی هیچ چیز ایمن نیست. کامپیوترهای قطع شده / تلفن های هوشمند متصل به اینترنت به راحتی می توانند قربانی هک یا تهدیدات امنیتی شوند. تهدیدات امنیتی می تواند هر چیزی باشد ویروس ها ، بدافزارها ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، روت کیت ها ، جاسوس افزارها و غیرهبه

برخی از تهدیدات امنیتی حتی می توانند راه حل آنتی ویروس شما را دور بزنند و می توانند برای همیشه در رایانه شما باقی بمانند. به عنوان مثال ، rootkit یک نوع بدافزار است که می تواند از راه حل آنتی ویروس شما پنهان شود و اجرای اسکن آنتی ویروس ممکن است روت کیت ها را تشخیص ندهد.

به همین ترتیب ، بدافزار می تواند برنامه آنتی ویروس شما را غیرفعال کند. در این حالت ، کاربران باید از Rescue Disk استفاده کنند. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که دیسک نجات چیست.

دیسک نجات چیست؟

بارگیری آخرین نسخه Kaspersky Rescue Disk (فایل ISO)

دیسک نجات یا دیسک بازیابی در اصل یک دیسک اضطراری است که می تواند از یک دستگاه خارجی بارگذاری شود ، به عنوان مثال. از یک دستگاه USB

در مورد دیسک نجات آنتی ویروس ، بسته به نرم افزاری که استفاده می کنید ، دیسک نجات به شما کمک می کند تا پس از حمله بدافزار دوباره به رایانه و فایل های خود دسترسی پیدا کنید.

اگر می خواهید ویروسی را که فقط هنگام راه اندازی بارگیری می شود حذف کنید ، Rescue Disk بسیار مفید است. همچنین می تواند برای از بین بردن تهدید برنامه آنتی ویروس شما استفاده شود.

دیسک نجات کسپرسکی چیست؟

بارگیری آخرین نسخه Kaspersky Rescue Disk (فایل ISO)

Kaspersky Rescue Disk یک برنامه حذف ویروس است که از درایو USB یا CD / DVD کار می کند. طوری طراحی شده است که وقتی یک برنامه آنتی ویروس ساده نتواند ویروس ها را از رایانه شناسایی و حذف کند ، مورد استفاده قرار گیرد.

دیسک نجات کسپرسکی a یک بسته نرم افزاری کامل با ابزارهایی مانند راه اندازی آنتی ویروس رایگان ، مرورگر وب و ویرایشگر رجیستری ویندوزبه این بدان معناست که می توانید به طور مستقیم از محیط بازیابی ویندوز به همه این ابزارها دسترسی پیدا کنید.

اگر به دلیل ویروس / بدافزار به فایل های خود دسترسی ندارید ، باید Kaspersky Rescue Disk را از طریق دستگاه USB راه اندازی کنید. این به شما امکان می دهد هر فایل یا پوشه ای را در رایانه خود اسکن کرده و فایل های مخرب را حذف کنید.

بنابراین ، این یکی از مفیدترین ابزارهای کسپرسکی است که به شما امکان می دهد تهدیدات امنیتی را که از دسترسی به درایوهای دیسک خود جلوگیری می کنید حذف کنید. این برنامه برای بارگیری و استفاده کاملاً رایگان است.

آخرین نسخه دیسک نجات کسپرسکی را بارگیری کنید

بارگیری آخرین نسخه Kaspersky Rescue Disk (فایل ISO)

حالا که با Kaspersky Rescue Disk آشنایی کامل دارید ، می توانید امتحان کنید. لطفا توجه داشته باشید که Kaspersky Rescue Disk بخشی از آنتی ویروس رایگان Kaspersky است. اگر نسخه کامل Kaspersky Antivirus را دارید ، ممکن است قبلاً دیسک نجات داشته باشید.

با این حال ، اگر از Kaspersky Antivirus استفاده نمی کنید ، باید از نصب کننده Kaspersky Rescue Disk استفاده کنید. در زیر آخرین نسخه نصب کننده آفلاین Kaspersky Rescue Disk را به اشتراک گذاشته ایم.

فایل زیر عاری از ویروس است / بدافزار برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به لینک بارگیری Kaspersky Rescue Disk برویم.

  • بارگیری Kaspersky Rescue Disk برای رایانه (فایل ISO)

چگونه Kaspersky Rescue Disk را نصب کنیم؟

ابتدا باید دیسک نجات Kaspersky Rescue Disk را در بالا بارگیری کنید. پس از بارگیری ، باید یک دیسک نجات Kaspersky Rescue USB با قابلیت بوت USB ایجاد کنید. دیسک نجات کسپرسکی در یک فایل ISO موجود است.

تو باید فلش فایل ISO در دستگاه USB مانند Pendrive یا HDD / SSD خارجی. هنگامی که چشمک می زند ، باید آن را از منوی بوت نصب کنید.

پس از اتمام کار ، باید کامپیوتر خود را راه اندازی مجدد کرده و منوی راه اندازی را باز کنید. سپس با Kaspersky Rescue Disk شروع کنید. اکنون می توانید کل کامپیوتر خود را برای ویروس ها / بدافزارها اسکن کنید.

می توانید از راهنمای ما پیروی کنید – نحوه حذف همه ویروس ها از رایانه خود از طریق دستگاه USB Rescue تا بدانید چگونه از Kaspersky Rescue Disk در رایانه استفاده کنید.

بنابراین ، این راهنما برای نصب کننده آفلاین Kaspersky Rescue Disk است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بارگیری بارگیری جدیدترین نسخه Kaspersky Rescue Disk (فایل ISO) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.