• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری آخرین نسخه Microsoft To Do برای رایانه (نصب آفلاین)

بارگیری آخرین نسخه Microsoft To Do برای رایانه (نصب آفلاین)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری آخرین نسخه Microsoft To Do برای رایانه (نصب آفلاین)

خوب ، هیچ کمبودی در برنامه های یادداشت برداری برای سیستم عامل های دسکتاپ و تلفن همراه وجود ندارد. اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید ، می توانید از برنامه تقویم و یادداشت های مهم برای یادداشت برداری و ایجاد لیست کارها استفاده کنید.

اگرچه این دو ابزار هر ویژگی مدیریت یادداشت را در ویندوز ارائه می دهند ، اما کاربران همچنان به دنبال موارد بیشتری هستند. برای این کاربران ، مایکروسافت یک برنامه یادداشت برداری ویژه معروف به Microsoft To-Do معرفی کرده است.

در مقایسه با سایر برنامه های یادداشت برداری برای ویندوز ، استفاده از برنامه Microsoft To Do بسیار آسان است یکی از برنامه های عالی برنامه ریزی روزانه که می توانید امروز داشته باشیدبه بنابراین ، در این مقاله ما در مورد برنامه دسکتاپ Microsoft To Do بحث خواهیم کرد.

برنامه Microsoft To Do چیست؟

بارگیری آخرین نسخه Microsoft To Do برای رایانه (نصب آفلاین)

خوب ، Microsoft To Do اصلی ترین برنامه ای است که بود به عنوان جانشین Wunderlist معرفی شدبه درست مانند Wunderlist ، برنامه To To جدید مایکروسافت بسیاری از ویژگی های همکاری و مدیریت وظایف را به شما ارائه می دهد.

این یک برنامه کاربردی هوشمند اولیه برای برنامه ریزی روزانه است که به شما امکان می دهد با پیشنهادات هوشمندانه و شخصی خود ، برای موفقیت در روز خود آماده شوید. نکته خوب این است که مایکروسافت این برنامه را برای هر دستگاهی از جمله تلفن همراه و رایانه در دسترس قرار داده است.

این بدان معناست که با برنامه دسکتاپ Microsoft To Do و برنامه تلفن همراه موجود ؛ بسیار آسان است که تمام روز روی کار بمانیدبه علاوه بر این ، یادداشت هایی که از طریق برنامه موبایل To Do ایجاد می کنید در برنامه دسکتاپ قابل دسترسی است.

ویژگی های برنامه Microsoft To Do Desktop

بارگیری آخرین نسخه Microsoft To Do برای رایانه (نصب آفلاین)

اکنون که با Microsoft To Do آشنا شدید ، ممکن است علاقمند باشید که ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های برنامه دسکتاپ Microsoft To Do را برجسته کرده ایم.

رایگان

خوب ، بارگیری و استفاده از Microsoft To Do کاملاً رایگان است. حتی در دستگاه های تلفن همراه مانند Android ، iOS و موارد دیگر رایگان است. برای شروع کار با این برنامه فقط باید یک حساب مایکروسافت داشته باشید.

یک برنامه ریز هوشمند روزانه

از آنجا که این یک برنامه فهرست کارهایی است که به شما امکان می دهد برنامه روزانه خود را برنامه ریزی کنید. این برنامه همچنین دارای ویژگی My Day است که به شما پیشنهادات شخصی را برای به روز رسانی لیست کارهای روزانه یا هفتگی نشان می دهد.

لیست کارهای خود را بصورت آنلاین مدیریت کنید

خوب ، Microsoft To Do یک برنامه مدیریت وظیفه بین پلتفرم است. صرف نظر از دستگاهی که استفاده می کنید ، می توانید لیست کارهای خود را بصورت آنلاین مدیریت کنید. برای دسترسی به لیست کارهای انجام شده می توانید از برنامه دسکتاپ یا تلفن همراه استفاده کنید.

گزینه های اشتراک گذاری عالی

از آنجا که Microsoft To do یک برنامه مدیریت وظیفه کامل است ، بسیاری از گزینه های اشتراک گذاری منحصر به فرد را نیز در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ، کارهای ذخیره شده شما را می توان با دوستان ، اعضای خانواده و همکاران متصل به اشتراک گذاشت.

مدیریت کارها

با Microsoft To Do ، می توانید کارها را راحت تر از قبل مدیریت کنید. برنامه رومیزی به شما اجازه می دهد تا وظایف را به مراحل ساده تقسیم کنید. به عنوان مثال ، می توانید مهلت ها را اضافه کنید ، یادآوری تنظیم کنید ، چک لیست ها را به روز کنید ، سطوح اولویت را تعیین کنید و موارد دیگر.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های برنامه دسکتاپ Microsoft To Do هستند. این ویژگی های بیشتری دارد که می توانید هنگام استفاده از این برنامه در رایانه خود کاوش کنید.

بارگیری برنامه Microsoft To Do for Desktop (نصب آفلاین)

بارگیری آخرین نسخه Microsoft To Do برای رایانه (نصب آفلاین)

اکنون که کاملاً با Microsoft To Do آشنا شدید ، ممکن است علاقه مند به بارگیری و نصب برنامه بر روی سیستم خود باشید.

لطفاً توجه داشته باشید که To Do یک برنامه رایگان است که توسط مایکروسافت ارائه شده است. برای استفاده کامل از برنامه ، باید یک حساب Microsoft فعال داشته باشید.

برنامه Microsoft To Do برای نصب مستقیم در Microsoft Store موجود است. با این حال ، اگر به Microsoft Store دسترسی ندارید ، می توانید از فایل نصب آفلاین استفاده کنید.

در زیر آخرین نسخه Microsoft To Do را برای نصب رومیزی آفلاین به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده رایگان ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است.

  • Microsoft To Do for Windows را بارگیری کنید (نصب کننده آفلاین)
  • Microsoft To Do for Mac را بارگیری کنید

چگونه Microsoft To Do را روی رایانه نصب کنیم؟

خوب ، نصب Microsoft To در رایانه بسیار آسان است. شما می توانید برنامه را از Microsoft Store بارگیری کنید یا از فایل نصب آفلاین که به اشتراک گذاشته ایم استفاده کنید.

برای نصب Microsoft To Do ، کافی است فایل نصبی را روی سیستم Windows خود اجرا کنید. بعدی، برای تکمیل مراحل نصب ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه از آنجا که این یک نصب کننده آفلاین است ، هنگام نصب نیازی به اتصال به اینترنت فعال ندارد.

پس از نصب ، برنامه Microsoft To Do را در رایانه خود راه اندازی کنید و با حساب مایکروسافت خود وارد شویدبه پس از ورود به سیستم ، می توانید یادداشت ها ، وظایف و غیره ایجاد کنید.

بنابراین ، در اینجا نحوه بارگیری Microsoft To Do روی دسکتاپ آورده شده است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه بارگیری آخرین نسخه Microsoft To Do برای رایانه (نصب آفلاین) اولین بار در TechViral ظاهر شد.