• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری آخرین نسخه Paint 3D برای رایانه (نصب آفلاین)

بارگیری آخرین نسخه Paint 3D برای رایانه (نصب آفلاین)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری آخرین نسخه Paint 3D برای رایانه (نصب آفلاین)

خوب ، ویندوز 10 یک ابزار ویرایش عکس جدید به نام Paint 3D معرفی کرد. این برنامه شبیه نسخه سه بعدی برنامه Windows Paint همیشه آشنا است ، اما بسیار متفاوت است.

اگر از نسخه قدیمی ویندوز مانند ویندوز 7 استفاده می کنید ، می توانید از نصب کننده مستقل Paint 3D استفاده کنید. با این حال ، اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید ، این احتمال وجود دارد که رایانه شما قبلاً برنامه Paint 3D را نصب کرده باشد.

با این حال ، برنامه Paint 3D در نسخه های خاص ویندوز 10 در دسترس نیست. بنابراین ، اگر برنامه Paint 3D را پیدا نکردید ، می توانید برنامه را به صورت دستی در رایانه خود نصب کنید.

در این مقاله ما در مورد برنامه Paint 3D صحبت خواهیم کرد. نه تنها این ، بلکه ما آخرین پیوند بارگیری نصب کننده Paint 3D آفلاین را نیز به اشتراک می گذاریم. بنابراین ، بیایید همه چیز را در مورد Paint 3D بررسی کنیم.

Paint 3D چیست؟

بارگیری آخرین نسخه Paint 3D برای رایانه (نصب آفلاین)

در نگاه اول Paint 3D شبیه برنامه کاربردی Windows Paint همیشه آشنا به نظر می رسد. بسیاری از کاربران هنوز برنامه های Paint و Paint 3D را اشتباه می گیرند. با اينكه هر دو برنامه توسط مایکروسافت ساخته شده اند ، Paint 3D چیزی متفاوت استبه

می توانید Paint 3D را یک نسخه ارتقا یافته از برنامه بومی Paint بنامید. با Paint 3D می توانید ایجاد اشیاء و صحنه های سرگرم کننده و متحرک سه بعدیبه این یک برنامه خلاقانه است که به صورت رایگان با Windows 10 ارائه می شود.

برنامه Paint 3D هم برای افراد حرفه ای و هم برای کاربران جدید طراحی شده است. این یک برنامه ساده اما قدرتمند است که به شما امکان می دهد با ترکیب ابزارهای دو بعدی و سه بعدی پروژه های خلاقانه سرگرم کننده و حرفه ای ایجاد کنید.

ویژگی های Paint 3D

بارگیری آخرین نسخه Paint 3D برای رایانه (نصب آفلاین)

اکنون که با Paint 3D کاملاً آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های برنامه Paint 3D مایکروسافت را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

خوب ، Paint 3D است یک ابزار کاملاً رایگان که به شما امکان می دهد پروژه های خلاقانه ایجاد کنید هیچ وقت. اگرچه برای متخصصان طراحی شده است ، اما رایگان و بدون هیچ گونه هزینه پنهان است.

برس

برنامه Paint 3D به شما امکان می دهد توانایی های هنری خود را با قلم ها و برس های منحصر به فرد گسترش دهید. برس های رنگ آمیزی کار می کنند هم روی بوم و هم روی مدلهای سه بعدی با جلوه های حرفه ایبه

اشکال دو بعدی

اگر به دنبال یک ابزار رایگان برای ایجاد اشکال دو بعدی منحصر به فرد هستید ، Paint 3D را امتحان کنید. حتی اگر نحوه ایجاد شکل دو بعدی را نمی دانید ، می توانید از مجموعه اشکال دو بعدی و ابزار خط و منحنی برای ایجاد شکل جدید استفاده کنید.

اشکال سه بعدی

از آنجا که Paint 3D برای ایجاد اشیاء سه بعدی طراحی شده است ، حاوی مقدار زیادی است ابزارهای مفید برای ایجاد اشکال سه بعدیبه برای شروع ساختن یک مدل سه بعدی جدید می توانید از اشکال آماده استفاده کنید ، یا از ابزار طراحی سه بعدی برای تبدیل طرح های دو بعدی خود به مدل های سه بعدی استفاده کنید.

برچسب ها

بله شما آن را درست خواندید! برنامه Paint 3D برای ویندوز همچنین شامل یک ابزار برچسب است که به شما امکان می دهد موادی مانند چوب ، سنگ مرمر را آزمایش کنید. حتی می توانید عکس خود را بارگذاری کنید تا برچسب سفارشی ایجاد شود.

ما به تازگی برخی از ویژگی های اصلی برنامه Paint 3D را برجسته کرده ایم. دارای ویژگی های بیشتری مانند حالت نمای سه بعدی ، ابزارهای نوشتاری ، جلوه ها و غیره است. برای کشف تمام ویژگی های آن ، باید از برنامه استفاده کنید.

Paint 3D را بارگیری و روی ویندوز نصب کنید

بارگیری آخرین نسخه Paint 3D برای رایانه (نصب آفلاین)

اکنون که با Paint 3D آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Paint 3D یک برنامه رایگان است و از قبل با ویندوز 10 عرضه می شود.

بنابراین قبل از بارگیری Paint 3D ، دوباره بررسی کنید که کامپیوتر شما Paint 3D دارد یا خیربه اگر Paint 3D در جستجوی Windows ظاهر نمی شود ، باید Paint 3D Offline Installer را که به اشتراک گذاشتیم بارگیری کنید.

در زیر آخرین نسخه Paint 3D Offline Installer را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به طور کامل عاری از ویروس و بدافزار است و بارگیری آن ایمن است.

  • بارگیری Paint 3D برای Windows (آفلاین نصب)

پس از بارگیری نصب کننده Paint 3D آفلاین ، کافی است فایل اجرایی را اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. پس از نصب ، می توانید از برنامه Paint 3D در رایانه Windows 10 خود استفاده کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب کننده Paint 3D آفلاین برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه بارگیری آخرین نسخه Paint 3D برای رایانه (نصب آفلاین) اولین بار در TechViral ظاهر شد.