• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری آخرین نسخه Stellar Data Recovery برای رایانه (نصب آفلاین)

بارگیری آخرین نسخه Stellar Data Recovery برای رایانه (نصب آفلاین)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری آخرین نسخه Stellar Data Recovery برای رایانه (نصب آفلاین)

اگرچه ویندوز 10 پرکاربردترین سیستم عامل دسکتاپ است ، اما بدون عیب و خطا نیست. ما مطمئن هستیم که ممکن است یکبار در زندگی خود با از دست دادن داده ها برخورد کرده باشید.

گاهی اوقات ما به طور تصادفی پرونده ها را از رایانه خود حذف می کنیم و بعداً پشیمان می شویم. اگرچه فایل های حذف شده در سطل بازیافت موجود هستند ، اما اگر سطل بازیافت را نیز پاک کنید ، چه اتفاقی می افتد؟

در این حالت ، باید از برنامه های بازیابی اطلاعات شخص ثالث استفاده کنید. در حال حاضر صدها نرم افزار بازیابی اطلاعات برای ویندوز 10 وجود دارد. با این حال ، همه آنها در بازیابی فایل های از دست رفته مثر نیستند.

اگر به دنبال یک راه حل موثر و قابل اعتماد بازیابی اطلاعات برای ویندوز 10 هستید ، باید Stellar Data Recovery را امتحان کنید. در این مقاله ما در مورد بازیابی داده های ستاره ای و نحوه مفید بودن آنها صحبت خواهیم کرد. بیایید بررسی کنیم.

بازیابی اطلاعات Stellar چیست؟

بارگیری آخرین نسخه Stellar Data Recovery برای رایانه (نصب آفلاین)

خوب ، بازیابی اطلاعات Stellar یکی از بهترین و بالاترین رتبه بندی گزینه های بازیابی اطلاعات موجود برای سیستم عامل های Windows و Macبه در مقایسه با سایر برنامه های بازیابی اطلاعات ، Stellar Data Recovery نرخ بازیابی اطلاعات بهتری دارد.

نکته جالب در مورد بازیابی اطلاعات Stellar این است وجود دارد برنامه های رایگان و حرفه ایبه اگرچه ویژگی های پیشرفته فقط در برنامه Pro موجود است ، اما رایگان نیز دارای بسیاری از ویژگی های ضروری است.

نسخه رایگان بازیابی اطلاعات Stellar به شما امکان می دهد تا 1 گیگابایت اطلاعات از دست رفته یا حذف شده را به صورت رایگان در ویندوز بازیابی کنید. در محدوده 1 گیگابایت ، می توانید اسناد ، ایمیل ها ، فیلم ها ، عکس ها و موارد دیگر را از دست بدهید.

ویژگی های بازیابی اطلاعات ستاره ای

بارگیری آخرین نسخه Stellar Data Recovery برای رایانه (نصب آفلاین)

اکنون که با Stellar Data Recovery آشنا شده اید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های بازیابی اطلاعات Stellar را برجسته کرده ایم.

رایگان

اگرچه بازیابی اطلاعات Stellar در دو برنامه رایگان و حرفه ای در دسترس است. رایگان به شما امکان می دهد تا 1 گیگابایت اطلاعات از دست رفته یا حذف شده را در Windows / Mac بازیابی کنیدبه در محدوده 1 گیگابایت ، می توانید اسناد ، ایمیل ها ، عکس ها ، فیلم ها و موارد دیگر را از دست بدهید.

همه فرمت های فایل را بازیابی می کند

خوب ، بازیابی اطلاعات Stellar ابزاری برای بازیابی تقریبا همه انواع فایل ها است. با بازیابی اطلاعات Stellar می توانید اسناد متنی ، ارائه های پاورپوینت ، تصاویر ، فیلم ها ، فایل های موسیقی و موارد دیگر را به راحتی بازیابی کنید.

پیش نمایش فایل ها قبل از بازیابی

ویژگی پیش نمایش Stellar Data Recovery پیش نمایش سریع فایل های شما را قبل از بازیابی به شما می دهد. همچنین امکان پخش فایل های ویدئویی قابل بازیابی را در حالت تمام صفحه فراهم می کند.

بازیابی از دیسک رمزگذاری شده

خوب ، بازیابی اطلاعات Stellar یکی از معدود ابزارهای بازیابی اطلاعات برای ویندوز 10 است که به شما امکان بازیابی از درایو رمزگذاری شده BitLocker را می دهد. شما باید کلید رمزگشایی BitLocker را وارد کرده و برنامه را برای اسکن فایل های رسانه ای رمزگشایی شده اجرا کنید.

ویژگی های ممتاز

با بازیابی اطلاعات Stellar ، برخی از ویژگی های بازیابی اطلاعات پیشرفته را دریافت می کنید. به عنوان مثال ، با Stellar Data Recovery Premium می توانید داده ها را از پارتیشن از دست رفته بازیابی کنید ، داده ها را از سیستم خراب بازیابی کنید ، فیلم ها / عکس های آسیب دیده را تعمیر کنید و موارد دیگر.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های بازیابی اطلاعات Stellar هستند. بهتر است از برنامه برای کشف ویژگی های پنهان استفاده کنید.

بازیابی اطلاعات Stellar را برای ویندوز 10 بارگیری کنید

اکنون که با Stellar Data Recovery آشنایی کامل دارید ، ممکن است علاقه مند به بارگیری و نصب ابزار بازیابی اطلاعات در رایانه خود باشید.

بازیابی اطلاعات Stellar دارای برنامه های رایگان و ممتاز است. نسخه رایگان به شما امکان می دهد تا 1 گیگابایت اطلاعات را بازیابی کنیدبه علاوه بر این ، مجموعه ای محدود از ویژگی ها وجود دارد. بنابراین ، اگر می خواهید از برنامه به طور کامل استفاده کنید ، باید Stellar Data Recovery Premium را امتحان کنید.

در زیر ما پیوندهای کار برای بارگیری بازیابی داده های ستاره ای برای رایانه را به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است.

  • دانلود Stellar Data Recovery Professional برای ویندوز
  • بارگیری Stellar Data Recovery Professional برای Mac (نصب کننده آفلاین)

چگونه می توان بازیابی اطلاعات Stellar را بر روی کامپیوتر نصب و استفاده کرد؟

بارگیری آخرین نسخه Stellar Data Recovery برای رایانه (نصب آفلاین)

خوب ، نصب Stellar Data Recovery ، به ویژه در سیستم عامل ویندوز ، بسیار آسان است. ابتدا باید فایل به اشتراک گذاشته شده در بالا را بارگیری کنید. پس از بارگیری ، فایل نصبی را اجرا کرده و دستورالعمل های نشان داده شده در جادوگر نصب را دنبال کنیدبه

چند دقیقه طول می کشد تا برنامه را روی دستگاه خود نصب کنید. همچنین نیاز به اتصال به اینترنت فعال دارد. پس از اتمام ، برنامه را اجرا کرده و با یک حساب بازیابی رایگان Stellar Data Recovery وارد شوید.

بنابراین ، این راهنما درباره نحوه بارگیری بازیابی اطلاعات Stellar در رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه دانلود آخرین نسخه Stellar Data Recovery برای رایانه (نصب آفلاین) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.