• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری آخرین نسخه Trend Micro Rescue Disk (آفلاین نصب)

بارگیری آخرین نسخه Trend Micro Rescue Disk (آفلاین نصب)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری آخرین نسخه Trend Micro Rescue Disk (نصب آفلاین)

اگر از آخرین اخبار فناوری و امنیتی مطلع بوده اید ، ممکن است بدانید که تهدیدات امنیتی در حال افزایش است. اگرچه مایکروسافت یک ابزار امنیتی داخلی با Windows 10/11 ارائه می دهد ، توصیه می شود از یک راه حل ضد ویروس درجه یک استفاده کنید.

بدتر از همه ، برخی از تهدیدهای امنیتی حتی می توانند راه حل امنیتی شما را دور بزنند و به طور نامحدود روی رایانه شما بمانند. به عنوان مثال ، برخی از انواع روت کیت ها ممکن است از نظر آنتی ویروس یا نرم افزار آنتی ویروس شما پنهان باشند.

از آنجا که ما نمی توانیم از تهدیدات امنیتی دوری کنیم ، همیشه بهتر است که یک برنامه پشتیبان داشته باشیم. شما می توانید یک Disk Rescue Antivirus ایجاد کنید تا تهدیدهای امنیتی مداوم یا سخت تمیز را پیدا کرده و حذف کنید.

در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین دیسک های نجات برای رایانه از Trend Micro صحبت خواهیم کرد.

دیسک نجات Trend Micro چیست؟

بارگیری آخرین نسخه Trend Micro Rescue Disk (آفلاین نصب)

Trend Micro Rescue Disk ابزاری است که از درایو USB یا CD / DVD کار می کند. در حالی که سایر شرکت های امنیتی دیسک های نجات را با فرمت ISO ساده ارائه می دهند ، دیسک نجات Trend Micro همه پیچیدگی ها را به تنهایی برطرف می کند.

شما باید بارگیری را انتخاب کنید دیسک را از CD / DVD یا درایو USB قابل بوت ذخیره کنیدبه پس از اتمام ، این ابزار به سرعت یک دیسک نجات برای شما ایجاد می کند. از آنجا که این یک برنامه دیسک نجات است ، بدون راه اندازی مایکروسافت ویندوز ، رایانه شما را اسکن می کند.

نکته جالب این است که Trend Micro Rescue Disk مجبور نیست قبل از خلاص شدن از تهدید ، فایل های سیستم آلوده را در حافظه بارگذاری کند. بجای، فایل های مخفی ، پوشه ها ، درایورهای سیستم و MBR ها را بدون اجرای فایل های آلوده اسکن می کندبه

ویژگی های Trend Micro Rescue Disk

بارگیری آخرین نسخه Trend Micro Rescue Disk (آفلاین نصب)

اکنون که با Trend Micro Rescue Disk آشنا شدید ، ممکن است بخواهید از ویژگی های آن مطلع شوید. در زیر برخی از ویژگی های عالی Trend Micro Rescue Disk را برجسته کرده ایم.

رایگان

بله شما آن را درست خواندید! Trend Micro Rescue Disk یک برنامه کاملاً رایگان است که می توانید از وب سایت رسمی آن را بارگیری کنید. برای استفاده از دیسک نجات حتی نیازی به ایجاد حساب Trend Micro ندارید.

تهدیدها را برطرف می کند

دیسک های نجات برای از بین بردن تهدیدات امنیتی مداوم یا دشوار برای تمیز کردن طراحی شده اند و Trend Micro Rescue Disk در اینجا کار بسیار خوبی انجام می دهد. به طور موثری فایل ها و پوشه های شما را اسکن می کند و تهدیدها را حذف می کند.

بدون راه اندازی ویندوز ، رایانه خود را کاوش می کند

بهترین ویژگی دیگر در مورد Trend Micro Rescue Disk این است که به شما امکان می دهد از CD / DVD یا USB درایو برای مرور رایانه خود بدون راه اندازی Microsoft Windows استفاده کنید. تهدیدهای امنیتی که تمیز کردن آنها دشوار است را برطرف کرده و آنها را از بین می برد.

اینها برخی از ویژگی های کلیدی Trend Micro Rescue Disk هستند. برای بررسی تمام مزایای آن باید از این ابزار استفاده کنید.

آخرین نسخه دیسک نجات Trend Micro را بارگیری کنید

 

اکنون که با Trend Micro Rescue Disk آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید آن را بارگیری و بر روی سیستم خود نصب کنید. از آنجا که Trend Micro Rescue Disk یک برنامه رایگان است ، می توانید آن را از وب سایت رسمی بارگیری کنید.

با این حال ، اگر می خواهید از دیسک نجات در رایانه / لپ تاپ دیگری استفاده کنید ، بهتر است از نصب آفلاین Trend Micro Rescue Disk استفاده کنید. در زیر ما آخرین نسخه Trend Micro Rescue Disk را به اشتراک گذاشته ایم.

  • بارگیری Trend Micro Rescue Disk (آفلاین نصب)

چگونه می توانم Trend Micro Rescue Disk را نصب کنم؟

بارگیری آخرین نسخه Trend Micro Rescue Disk (آفلاین نصب)

نصب Trend Micro Rescue Disk بسیار آسان است. فقط کافی است چند مرحله ساده زیر را دنبال کنید.

  • ابتدا ، مطمئن شوید که دستگاه USB دارید (128 مگابایت یا بیشتر)
  • اکنون فایل به اشتراک گذاشته شده در بالا را بارگیری کرده و روی نماد Trend Micro Rescue Disk دوبار کلیک کنید.
  • دنبال کردن دستورالعمل های روی صفحه برای تکمیل نصب
  • پس از نصب ، کامپیوتر خود را مجدداً راه اندازی کنید و BIOS را وارد کنیدبه
  • در BIOS ، گزینه های بوت و را انتخاب کنید دستگاه USB را به عنوان گزینه پیش فرض شارژ تنظیم کنیدبه
  • اکنون کامپیوتر شما راه اندازی مجدد می شود و Trend Micro Rescue Disk باز می شود.

این است! شما آماده ای. اکنون می توانید کامپیوتر خود را اسکن کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه Trend Micro Rescue Disk است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار Trend Micro Rescue Disk (نصب آفلاین) آخرین نسخه اولین بار در TechViral ظاهر شد.