• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری آخرین نسخه Zapya برای رایانه شخصی (اشتراک فایل)

بارگیری آخرین نسخه Zapya برای رایانه شخصی (اشتراک فایل)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری آخرین نسخه Zapya برای رایانه شخصی (اشتراک فایل)

بیا با آن روبرو شویم؛ مواقعی وجود دارد که همه ما می خواهیم فایل ها را از رایانه به تلفن هوشمند یا بالعکس به اشتراک بگذاریم. آن روزهایی که کاربران برای انتقال فایل ها به کابل های USB متکی بودند ، گذشت. این روزها می توانیم از شبکه های WiFi برای تبادل فایل بین دستگاه ها استفاده کنیم.

با این حال ، برای استفاده از WiFi برای انتقال فایل ها ، به برنامه های مناسب نیاز دارید. سرویس گیرنده انتقال فایل باید روی هر دو دستگاه نصب شود تا فایل ها به اشتراک گذاشته شوند. در حال حاضر صدها برنامه اشتراک فایل برای ویندوز وجود دارد که به کاربران امکان می دهد فایل ها را با Android به اشتراک بگذارند.

در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین ابزارهای انتقال فایل رایانه ای معروف به Zapya صحبت خواهیم کرد. Zapya یک ابزار اشتراک فایل است که برای هر پلتفرمی در دسترس استاز جمله Windows ، iOS ، Mac ، Android و موارد دیگر.

زاپیا چیست؟

بارگیری آخرین نسخه Zapya برای رایانه شخصی (اشتراک فایل)

Zapya یک ابزار اشتراک فایل رایگان است که برای آن در دسترس است Android ، iPhone ، iPad ، Windows Phone ، PC و Macبه در مقایسه با سایر برنامه های به اشتراک گذاری فایل های رایانه ای ، استفاده از Zapya بسیار آسان است.

در حال حاضر بیش از 300 میلیون کاربر از این ابزار استفاده می کنند و تعداد کاربران در حال افزایش است. پس از ممنوعیت ShareiT در هند ، برنامه اشتراک فایل محبوبیت زیادی پیدا کرد.

مانند سایر برنامه های اشتراک فایل PC ، Zapya از ویژگی های شما برای اتصال به WiFi یا یک نقطه اتصال برای اتصال به دستگاه های دیگر استفاده می کندبه از آنجا که به شبکه WiFi متکی است ، سرعت انتقال فایل معمولاً زیاد است.

ویژگی های Zapya

بارگیری آخرین نسخه Zapya برای رایانه شخصی (اشتراک فایل)

اکنون که کاملاً از Zapya مطلع شده اید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Zapya برای رایانه را برجسته کرده ایم. بیایید ویژگی ها را بررسی کنیم.

رایگان

Zapya یک برنامه انتقال 100٪ فایل برای Android ، iPhone ، iPad ، Windows Phone ، PC و Mac است. حتی لازم نیست یک حساب کاربری ایجاد کنید تا از Zapya به طور کامل استفاده کنید.

اتصال وای فای

Zapya از WIFi یا ویژگی نقطه اتصال تلفن شما برای اتصال به دستگاه های دیگر استفاده می کند. این بدان معناست که می توانید از Zapya برای اتصال به همه دستگاه های متصل به شبکه WiFi استفاده کنید.

سرعت بیشتر در انتقال فایل

از آنجا که برنامه انتقال فایل متصل به اتصال فایل WiFi است ، سرعت انتقال فایل معمولاً بسیار زیاد است. سرعت انتقال می تواند تا 10 مگابایت در ثانیه باشد.

انتقال فایل دسته ای

با Zapya می توانید چندین فایل را تنها با یک کلیک منتقل کنید. تنها با یک کلیک می توانید برنامه ها ، فیلم ها ، عکس ها ، موسیقی ، فایل های سند ، فایل های PDF و سایر انواع فایل را به سرعت بین دستگاه ها منتقل کنید.

اشتراک گذاری گروهی

آخرین نسخه Zapya همچنین دارای قابلیت اشتراک گروهی است که به شما امکان می دهد فایل ها را همزمان با چندین دستگاه به اشتراک بگذارید. این ویژگی باعث می شود انتقال آسان از همه به همه با چندین نفر به طور همزمان آسان شود.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های سرویس گیرنده رومیزی Zapya هستند. مشتری دسکتاپ دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید در حین استفاده از ابزار آنها را کاوش کنید.

آخرین نسخه Zapya را برای رایانه شخصی بارگیری کنید

بارگیری آخرین نسخه Zapya برای رایانه شخصی (اشتراک فایل)

اکنون که کاملاً از Zapya مطلع هستید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. شما باید Zapya را روی هر دستگاهی که می خواهید فایل ها را به اشتراک بگذارید / دریافت کنید نصب کنید.

در این مقاله ما مشتری دسکتاپ Zapya را به اشتراک می گذاریم. شما می توانید استفاده کنید Zapya for PC برای ارسال یا دریافت فایل در هر دستگاه پشتیبانی شدهبه کلاینت دسکتاپ برای بارگیری و استفاده کاملاً رایگان است.

در زیر آخرین نسخه Zapya را برای رایانه های رومیزی به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بیایید پیوندهای بارگیری را بگیریم.

  • Zapya را برای Windows بارگیری کنید
  • Zapya را برای Mac بارگیری کنید

چگونه Zapya را روی رایانه نصب کنیم؟

خوب ، نصب Zapya بسیار آسان است ، به ویژه در سیستم عامل ویندوز. اما ابتدا باید فایل نصبی را که در بالا به اشتراک گذاشتیم بارگیری کنید.

پس از بارگیری ، روی نصب کننده Zapya دوبار کلیک کنید تا جادوگر نصب راه اندازی شود. سپس شما مجبورید برای تکمیل مراحل نصب ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه

پس از نصب ، می توانید از Zapya برای رایانه برای اشتراک گذاری یا دریافت فایل از سایر دستگاه ها استفاده کنید. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب Zapya بر روی رایانه آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه Zapya برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download Zapya for PC آخرین نسخه (اشتراک فایل) اولین بار در TechViral ظاهر شد.