• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری تصویر زمینه زنده (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه شخصی

بارگیری تصویر زمینه زنده (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه شخصی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نصب کننده Lively Wallpaper Offline را بارگیری کنید

هنوز تصویر زمینه آبی پیش فرض برای ویندوز 10 باقی مانده است؟ اگر چنین است ، قطعاً گزینه عمق سفارشی سازی که ویندوز 10 ارائه می دهد را از دست می دهید. در مقایسه با نسخه قدیمی ویندوز ، ویندوز 10 گزینه های سفارشی سازی بیشتری را به شما ارائه می دهد.

حتی اگر از گزینه های سفارشی سازی داخلی راضی نیستید ، می توانید برنامه های شخص ثالث را برای سفارشی سازی بیشتر سیستم عامل خود نصب کنید. در Techviral ، ما قبلاً آموزش های زیادی برای سفارشی سازی ویندوز 10 به اشتراک گذاشته ایم.

امروز ما در مورد یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای سفارشی سازی ویندوز 10 ، معروف به کاغذ دیواری زندهبه این اساساً یک ابزار سفارشی سازی ویندوز 10 است که به شما امکان می دهد یک تصویر زمینه سفارشی برای دسکتاپ و محافظ صفحه نمایش خود تنظیم کنید.

تصویر زمینه زنده چیست؟

بارگیری تصویر زمینه زنده (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه شخصی

خوب ، Lively Wallpaper یک برنامه رایگان منبع باز برای سفارشی سازی فیلم ها ، GIF ها و صفحات وب به عنوان تصویر زمینه روی دسکتاپ و محافظ صفحه است. بله ، گزینه های دیگری برای تنظیم تصویر زمینه متحرک به عنوان پس زمینه در ویندوز 10 وجود دارد ، اما Lively Wallpaper بهترین گزینه به نظر می رسد.

در مقایسه با سایر برنامه های زنده تصویر زمینه برای ویندوز 10 ، استفاده از Lively Wallpaper راحت تر است. و بهترین قسمت این است که چنین است 100 free رایگان برای بارگیری و استفادهبه برای استفاده از برنامه شخصی سازی ، نیازی به ایجاد حساب کاربری یا ثبت نام در سرویس ندارید.

کاغذ دیواری زنده فیلم های مختلف ، GIF ها ، HTML ، آدرس های وب ، سایه اندازها و حتی بازی ها را به تصاویر پس زمینه متحرک برای دسکتاپ ویندوز تبدیل می کندبه متأسفانه ، این برنامه در حال حاضر فقط برای ویندوز 10 در دسترس است.

ویژگی های تصویر زمینه زنده

بارگیری تصویر زمینه زنده (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه شخصی

اکنون که با Lively Wallpaper آشنا شده اید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های Lively Wallpaper برای رایانه را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

همانطور که در بالا ذکر شد ، Lively یک نرم افزار منبع باز رایگان است. این بدان معناست که هیچ ویژگی پشت دیوار پرداخت نیست. همه چیز برای جامعه با عشق انجام می شود. بنابراین ، لازم نیست نگران ایجاد حساب کاربری یا ثبت نام با هر سرویسی باشید.

بسیار شخصی سازی شده

می توانید از صفحات وب پویا و تعاملی ، برنامه های سه بعدی ، تجسم کننده های صوتی به عنوان تصویر زمینه استفاده کنید. نه تنها این ، بلکه Lively از خروجی صدا نیز پشتیبانی می کند. بنابراین ، اگر تصویر زمینه دارای صدا (ویدیوی YouTube) باشد ، به طور خودکار همراه با صدا به تصویر زمینه متحرک تبدیل می شود.

پشتیبانی از چندین صفحه نمایش

آخرین نسخه Lively نیز از چندین صفحه پشتیبانی می کند. از چندین مانیتور ، وضوح HiDPI ، نسبت ابعاد فوق العاده گسترده و موارد دیگر پشتیبانی می کند. حتی می تواند یک کاغذ دیواری را بر روی تمام صفحه ها بکشد.

حداقل استفاده از منابع

این ویژگی باعث می شود Lively هوشمند و باهوش باشد. هر بار که برنامه یک برنامه یا بازی را به صورت تمام صفحه تشخیص می دهد ، پخش تصویر زمینه متوقف می شود. این ویژگی مناسب است زیرا مانع از تداخل تصاویر پس زمینه با عملکرد بازی می شود.

کتابخانه با تصاویر پس زمینه از پیش بارگذاری شده

اگر نمی خواهید کاغذ دیواری سفارشی خود ایجاد کنید ، می توانید از کتابخانه پیش بارگذاری شده Lively یک کاغذ دیواری انتخاب کنید. علاوه بر این ، برنامه دارای تصاویر متحرک زیادی است که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های تصویر زمینه زنده هستند. این برنامه دارای ویژگی های بیشتری است که می توانید هنگام استفاده از آن در رایانه خود یاد بگیرید.

نصب کننده Lively Wallpaper Offline را بارگیری کنید

بارگیری تصویر زمینه زنده (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه شخصی

اکنون که با Lively Wallpaper آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. Lively یک برنامه تصویر زمینه متحرک رایگان برای رایانه شخصی است که هیچ هزینه پنهانی ندارد.

این بدان معناست که می توانید برنامه را از وب سایت رسمی آن بارگیری کنید. Lively Wallpaper نیز به صورت رایگان در فروشگاه مایکروسافت موجود است. با این حال ، اگر می خواهید Lively Wallpaper را روی چندین سیستم نصب کنید ، بهتر است از نصب کننده آفلاین استفاده کنید.

نصب کننده آفلاین Lively Wallpaper هنگام نصب نیازی به اتصال اینترنتی فعال ندارد. در زیر آخرین نسخه Lively را به اشتراک گذاشته ایم. فایل به اشتراک گذاشته شده در زیر برای بارگیری و استفاده کاملاً ایمن است.

  • بارگیری تصویر زمینه زنده

چگونه می توان Lively Wallpaper را بر روی کامپیوتر نصب کرد؟

خوب ، نصب Lively Wallpaper بسیار آسان است. ابتدا باید سهام فوق Lively Offline Installer را بارگیری کنید. پس از بارگیری ، فایل اجرایی را باز کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه

دستورالعمل های روی صفحه شما را به نصب راهنمایی می کند. پس از نصب ، باید Lively Wallpaper را از سینی سیستم باز کنید. اکنون ویدیو یا صفحه HTML ای را که می خواهید به تصویر زمینه زنده تبدیل شود مشاهده کنیدبه

تصویر زمینه زنده به طور خودکار آن را به تصویر زمینه تبدیل می کند. این است! شما آماده ای. در اینجا نحوه نصب Lively بر روی ویندوز 10 آمده است.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب کننده برای نصب آفلاین Lively Wallpaper است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار بارگیری تصویر زمینه زنده (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه شخصی اولین بار در TechViral ظاهر شد.