• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری EagleGet برای رایانه (آخرین نسخه 2021) بارگیری رایگان

بارگیری EagleGet برای رایانه (آخرین نسخه 2021) بارگیری رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری EagleGet برای رایانه (آخرین نسخه 2021) بارگیری رایگان

اگر تعداد زیادی فایل ، فیلم و غیره بارگیری می کنید. از طریق اینترنت ، ممکن است اهمیت Download Manager را بدانید. در حال حاضر صدها برنامه مدیریت بارگیری برای رایانه موجود است.

بارگیری برنامه های کاربردی بارگیری فایل ها از رایانه به اینترنت و افزایش سرعت بارگیری. در طول سالها ، ما Internet Download Manager (IDM) را به عنوان بهترین مدیر بارگیری برای رایانه شما می شناسیم.

اگرچه IDM واقعاً بهترین مدیر بارگیری برای ویندوز است ، اما نمی توانید قیمت آن را نادیده بگیرید. بسیاری از کاربران برای افزایش سرعت بارگیری ، مدیران بارگیری رایگان را ترجیح می دهند.

بنابراین ، اگر شما یکی از این کاربران هستید ، مقاله مناسب را بخوانید. در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین مدیران بارگیری برای رایانه ای که با عنوان “EagleGet” شناخته می شود صحبت خواهیم کرد.

EagleGet چیست؟

بارگیری EagleGet برای رایانه (آخرین نسخه 2021) بارگیری رایگان

خوب ، EagleGet است آسان برای استفاده از نرم افزار مدیریت بارگیری برای رایانهبه خوبی EagleGet این است که با همه مرورگرهای وب محبوب از جمله Chrome ، Firefox ، Edge و سایر موارد سازگاری کامل دارد.

در مقایسه با IDM ، EagleGet در واقع ویژگی های بیشتری را به شما ارائه می دهد. مملو از ویژگی های غیر ضروری نیست. امکانات محدود بود اما بسیار مفید بود. این یک برنامه مدیریت بارگیری است که سرعت بارگیری را در زمان صفر افزایش می دهدبه

چند گزارش آزمایشی از منابع مشهور ادعا می کند که EagleGet می تواند افزایش سرعت دانلود به 6 برابربه مانند IDM ، EagleGet فایلی را که قصد بارگیری آن را دارید به چند قسمت کوچکتر تقسیم می کند و در نتیجه سرعت بارگیری بهتری را در پی دارد.

ویژگی های EagleGet

بارگیری EagleGet برای رایانه (آخرین نسخه 2021) بارگیری رایگان

اکنون که با EagleGet آشنا شدید ، ممکن است علاقه مند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های EagleGet Download Manager برای رایانه را برجسته کرده ایم.

رایگان

خوب ، اگر به دنبال جایگزینی رایگان برای IDM هستید ، EagleGet ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. حدس بزن چی شده؟ بارگیری و استفاده از EagleGet کاملاً رایگان است. علاوه بر این ، هیچ محدودیتی برای بارگیری ایجاد نمی کند.

سرعت دانلود بهتر

EagleGet یکی از برنامه های مدیریت بارگیری رایانه است که واقعاً سرعت بارگیری را افزایش می دهد. او ادعا می کند که افزایش سرعت دانلود به 6 برابربه برای سرعت بخشیدن به بارگیری ، تا حدی فایل ها را از اینترنت بارگیری می کند.

مدیریت دانلود

اگرچه EagleGet یک برنامه رایگان است ، اما هیچ ویژگی مدیریت بارگیری را از دست نمی دهد. به شما اجازه می دهد تا مکث / از سرگیری بارگیری ها ، برنامه ریزی بارگیری ها، و چندین ویژگی دیگر

سازگاری با مرورگر

آخرین نسخه EagleGet با تمام مرورگرهای وب جدید کاملاً سازگار است. علاوه بر این ، به طور خودکار تمام پیوندهای بارگیری از صفحات وب را تشخیص داده و آنها را برای شما بارگیری می کند. با این حال ، این ویژگی دارای اشکالاتی است.

فیلم ها را بارگیری کنید

EagleGet همچنین به دلیل برخورد ویدیویی کارآمدش معروف است. پس از نصب ، EagleGet به طور خودکار فیلم های هر وب سایت را تشخیص می دهد. که یک دکمه بارگیری به هر وب سایت ویدیویی اضافه می کنداز جمله Vimeo ، Dailymotion ، YouTube و موارد دیگر.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های EagleGet هستند. این ویژگی های بیشتری دارد که می توانید در حین استفاده از ابزار آنها را کشف کنید.

آخرین نسخه EagleGet را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با EagleGet آشنایی کامل دارید ، ممکن است علاقه مند به بارگیری برنامه در رایانه خود باشید. EagleGet یک برنامه رایگان است. بنابراین ، برای استفاده از این برنامه نیازی به خرید کلید مجوز ندارید.

در حال حاضر ، EagleGet فقط برای ویندوز در دسترس است. در زیر آخرین نسخه EagleGet را برای رایانه به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به طور کامل عاری از ویروس / بدافزار است و بارگیری آن کاملاً ایمن است.

  • بارگیری EagleGet برای رایانه (نصب کننده آنلاین)

چگونه EagleGet را روی رایانه نصب کنیم؟

بارگیری EagleGet برای رایانه (آخرین نسخه 2021) بارگیری رایگان

 

خوب ، نصب EagleGet بسیار آسان است. ابتدا باید فایل نصبی را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید. پس از بارگیری ، روی فایل اجرایی دوبار کلیک کنید تا جادوگر نصب راه اندازی شود.

سپس شما مجبورید برای تکمیل مراحل نصب ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنیدبه پس از نصب ، می توانید از EagleGet به صورت رایگان استفاده کنید. برای مدیریت بارگیری های خود ، روی میانبر EagleGet در دسکتاپ دوبار کلیک کنید.

بهترین جایگزین برای EagleGet

اگرچه EagleGet یک برنامه مدیریت بارگیری رایگان است ، اما برخی از ویژگی ها را از دست می دهد. اگر می خواهید از یک مدیر بارگیری غنی از ویژگی استفاده کنید ، Internet Download Manager را امتحان کنید.

Internet Download Manager تنها برنامه بارگیری بارگیری موجود برای رایانه شخصی است. با این حال ، IDM یک برنامه ممتاز است و ممکن است پس از دوره آزمایشی رایگان ، مجوز خریداری کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب کننده آفلاین EagleGet for PC است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download EagleGet for PC (آخرین 2021) بارگیری رایگان برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.