• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری LibreOffice Offline Installer برای رایانه (آخرین نسخه)

بارگیری LibreOffice Offline Installer برای رایانه (آخرین نسخه)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری LibreOffice Offline Installer برای رایانه (آخرین نسخه)

در حال حاضر صدها برنامه مجموعه آفیس برای Windows و Mac موجود است. با این حال ، تنها تعداد کمی از افراد متمایز هستند. اگر بخواهیم به مجموعه اداری فکر کنیم ، به Microsoft Office فکر می کنیم.

با این حال ، نکته این است که Microsoft Office به صورت رایگان ارائه نمی شود و بسیار گران است. دانشجویان عمدتا از Microsoft Office Suite استفاده می کنند ، و گاهی اوقات آنها نمی توانند هزینه آن را بپردازند و به دنبال جایگزین های رایگان هستند.

بنابراین ، اگر دانشجوی هستید و به دنبال جایگزینی رایگان برای Microsoft Office هستید ، مقاله مناسب را بخوانید. در این مقاله ما در مورد یکی از بهترین برنامه های کاربردی رایگان برای بسته های اداری برای رایانه ، معروف به “Libre Office” صحبت خواهیم کرد.

LibreOffice چیست؟

بارگیری LibreOffice Offline Installer برای رایانه (آخرین نسخه)

 

خوب ، LibreOffice موفقیت OpenOffice است ، که اکنون میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. این یکی از بهترین و قوی ترین برنامه های مجموعه اداری که می توانید از آن در رایانه و لپ تاپ استفاده کنید.

خوبی LibreOffice این است که بارگیری و استفاده از آن رایگان است. علاوه بر این ، او رابط جذاب و تمیز و ابزارهای غنی از ویژگی ها به شما در گسترش خلاقیت و افزایش بهره وری کمک می کند.

بنابراین ، اگر به دنبال یک جایگزین آفیس مایکروسافت برای استفاده آسان و زیبا برای کامپیوتر خود هستید ، LibreOffice ممکن است بهترین انتخاب برای شما باشد. میلیون ها کاربر در سراسر جهان در حال حاضر از آن استفاده می کنند.

ویژگی های LibreOffice

بارگیری LibreOffice Offline Installer برای رایانه (آخرین نسخه)

اکنون که با LibreOffice آشنا شدید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های LibreOffice برای رایانه را برجسته کرده ایم.

رایگان

بله ، بارگیری و استفاده از LibreOffice رایگان است. علاوه بر این، LibreOffice بدون تبلیغات ، بدون هزینه پنهان استبه همچنین هیچ مشکلی در ایجاد حساب کاربری برای استفاده از برنامه آفیس وجود ندارد.

شامل کلیه برنامه های آفیس

درست مانند Microsoft Office Suite ، LibreOffice نیز شامل کلیه برنامه های کاربردی مجموعه اداری استبه شما Writer (پردازش کلمه) ، Calc (صفحات گسترده) ، Impress (ارائه ها) ، Draw (نمودارهای بردار و نمودارها) ، Base (پایگاه داده ها) و ریاضی (ویرایش فرمول) را دریافت خواهید کرد.

سازگاری

LibreOffice با طیف گسترده ای از فرمت های سند سازگار است. شما به راحتی می توانید Microsoft Word Document ، Powerpoint ، Excel و غیره را باز و ویرایش کنید.به با LibreOffice همچنین حداکثر کنترل را بر داده ها و محتوای خود دارید.

برنامه های افزودنی را نصب کنید

در میان سایر ویژگی ها ، LibreOffice بیشتر به دلیل ویژگی های آن شناخته شده است مجموعه گسترده ای از برنامه های افزودنیبه بنابراین ، به راحتی می توانید با نصب افزونه های قدرتمند ، قابلیت LibreOffice را گسترش دهید.

پشتیبانی از PDF

اگر LibreOffice دارید ، نیازی به نصب برنامه کاربردی اضافی برای خواندن فایل های PDF در رایانه خود ندارید. LibreOffice است کاملا سازگار با فرمت PDFبه به راحتی می توانید اسناد PDF را با LibreOffice مشاهده و ویرایش کنید.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های LibreOffice هستند. البته ، برنامه مجموعه اداری دارای ویژگی های بیشتری است. از برنامه برای کشف ویژگی های پنهان استفاده کنید.

LibreOffice Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

بارگیری LibreOffice Offline Installer برای رایانه (آخرین نسخه)

اکنون که با LibreOffice کاملاً آشنا هستید ، ممکن است بخواهید برنامه را در رایانه خود بارگیری کنید. از آنجا که LibreOffice یک برنامه رایگان است ، می توانید آن را از وب سایت رسمی بارگیری کنید.

با این حال ، اگر می خواهید LibreOffice را بر روی رایانه دیگری نصب کنید ، بهتر است نصب کننده آفلاین را بارگیری کنید. این به این دلیل است که نصاب آفلاین LibreOffice نیازی به اتصال به اینترنت فعال ندارد در حین نصب

در زیر آخرین نسخه LibreOffice را برای رایانه شخصی به اشتراک گذاشته ایم. فایل به اشتراک گذاشته شده در زیر عاری از ویروس و بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید آخرین نسخه LibreOffice را برای رایانه شخصی بارگیری کنیم.

  • بارگیری LibreOffice برای Windows (نصب آفلاین)
  • بارگیری LibreOffice برای macOS (نصب کننده آفلاین)

چگونه LibreOffice را روی رایانه نصب کنم؟

بارگیری LibreOffice Offline Installer برای رایانه (آخرین نسخه)

نصب LibreOffice بسیار آسان است. ابتدا باید فایل نصب آفلاین فوق را بارگیری کنید. پس از بارگیری ، باید فایل اجرایی را اجرا کنید.

سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا مراحل نصب کامل شود. پس از نصب ، میانبر LibreOffice به منوی Start و دسکتاپ اضافه می شود.

اگر می خواهید LibreOffice را روی هر سیستم دیگری نصب کنید ، نصب کننده آفلاین LibreOffice را از طریق دستگاه USB به رایانه دیگری منتقل کنید. حالا برنامه را به طور عادی نصب کنید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری آخرین نسخه LibreOffice برای رایانه است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

انتشار LibreOffice Offline Installer for PC (آخرین نسخه) اولین بار در TechViral ظاهر شد.