• خانه
  • وبلاگ
  • بارگیری SUPERAntiSpyware آفلاین برای کامپیوتر (آخرین نسخه)

بارگیری SUPERAntiSpyware آفلاین برای کامپیوتر (آخرین نسخه)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری SUPERAntiSpyware آفلاین برای کامپیوتر (آخرین نسخه)

در حال حاضر صدها برنامه امنیتی برای سیستم عامل ویندوز 10 وجود دارد. ابزارهای امنیتی مانند Malwarebytes ، Avast ، SUPERAntiSpyware و دیگران. آنها از رایانه شما در برابر تهدیدات امنیتی شناخته شده و ناشناخته محافظت می کنند.

پس از بحث در مورد Malwarebytes و Avast Free Antivirus ، امروز ما در مورد SUPERAntiSpyware بحث خواهیم کرد. SUPERAntiSpyware نامی محبوب در زمینه امنیت است و بیش از 15 سال است که از رایانه ها / لپ تاپ ها محافظت می کند.

جدیدترین نسخه SUPERAntiSpyware می تواند از رایانه شما در برابر آن محافظت کند بدافزار ، نرم افزارهای جاسوسی ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، تروجان ها ، کرم ها ، باج افزارها ، ربایندگان ، روت کیت ها ، keylogger و موارد دیگر.به بنابراین ، اجازه دهید در مورد SUPERAntiSpyware بدانیم.

SUPERAntiSpyware چیست؟

بارگیری SUPERAntiSpyware آفلاین برای کامپیوتر (آخرین نسخه)

خوب ، SUPERAntiSpyware یکی از بهترین های آن است برنامه های امنیتی پیشرو که از رایانه ها به مدت 15 سال محافظت می کنندبه اگرچه بسیاری از مردم SUPERAntiSpyware را آنتی ویروس می نامند ، اما به گفته شرکت ، این برنامه برای گرفتن ویروس طراحی نشده است.

از آنجا که SUPERAntiSpyware جایگزین آنتی ویروس نیست ، توصیه می شود برای حفاظت کامل ، SUPERAntiSpyware را به همراه سایر برنامه های آنتی ویروس اجرا کنید. SUPERAntiSpyware علاوه بر ویروس ها می تواند تقریباً همه انواع تهدیدات امنیتی را شناسایی و حذف کند.

SUPERAntiSpyware Professional X Edition ادعا می کند که از رایانه شما در برابر بیش از 1 میلیارد تهدید بدافزار محافظت می کند. این می تواند نرم افزارهای جاسوسی ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، تروجان ها ، باج افزارها ، رباینده ، PUP و سایر انواع تهدیدات امنیتی را از رایانه شما حذف کند.

ویژگی های SUPERAntiSpyware

بارگیری SUPERAntiSpyware آفلاین برای کامپیوتر (آخرین نسخه)

اکنون که از SUPERAntiSpyware آگاهی کامل دارید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های SUPERAntiSpyware را برجسته کرده ایم. بیایید بررسی کنیم.

رایگان

SUPERAntiSpyware دارای نسخه رایگان آن است از رایانه شما در برابر تهدیدات مخرب در برابر بدافزارها ، نرم افزارهای جاسوسی ، تروجان ها و غیره محافظت می کند.به همچنین می توانید SUPERAntiSpyware Professional Edition را برای حذف تهدیدات پیشرفته امتحان کنید.

موتور تشخیص یاب

نسخه ممتاز SUPERAntiSpyware دارای مکانیزم کشف مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند از رایانه خود در برابر بیش از 1 میلیارد تهدید بدافزار محافظت کنیدبه می تواند نرم افزارهای جاسوسی ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، تروجان ها ، باج افزارها ، ربایندگان ، روت کیت ها و موارد دیگر را شناسایی و حذف کند.

محافظت از زمان واقعی

ویژگی محافظت در زمان واقعی حتی در نسخه رایگان SUPERAntiSpyware در دسترس است. او بی سر و صدا در پس زمینه کار می کند و انواع مختلف تهدیدهای امنیتی را بررسی می کند.

باج افزار را متوقف می کند

خوب ، SUPERAntiSpyware حتی توانایی تشخیص و توقف حملات باج افزار را حتی قبل از وقوع آن دارد. علاوه بر این ، از فایل های شما محافظت می کند و از گروگان گیری هکرها جلوگیری می کند.

آسیب های رایانه را برطرف می کند

SUPERAntiSpyware علاوه بر از بین بردن انواع مختلف تهدیدات امنیتی ، توانایی رفع آسیب های رایانه را نیز دارد. این بخش هایی از سیستم عامل شما را برطرف می کند ، مانند ثبت نام ، مدیر وظیفه ، قطع اتصال به اینترنت و غیرهبه

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های SUPERAntiSpyware هستند. این ویژگی های بیشتری دارد که می توانید در حین استفاده از ابزار آنها را کشف کنید.

SUPERAntiSpyware Offline Installer را برای رایانه بارگیری کنید

بارگیری SUPERAntiSpyware آفلاین برای کامپیوتر (آخرین نسخه)

اکنون که از SUPERAntiSpyware آگاهی کامل دارید ، می توانید منتظر بارگیری و نصب برنامه بر روی رایانه خود باشید.

لطفاً توجه داشته باشید که SUPERAntiSpyware دارای نسخه رایگان به نام SUPERAntiSpyware Free Edition است. نسخه رایگان دارای حفاظت در زمان واقعی است ، اما بسیاری از ویژگی های پیشرفته را از دست می دهد.

برای محافظت کامل ، همیشه بهتر است از نسخه برتر SUPERAntiSpyware استفاده کنید. در زیر پیوند بارگیری نسخه رایگان SUPERAntiSpyware را به اشتراک گذاشته ایم.

فایل زیر به اشتراک گذاشته شده فاقد ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است. بنابراین ، بیایید به پیوندهای بارگیری برویم.

  • آخرین نسخه SUPERAntiSpyware را بارگیری کنید (نصب کننده آفلاین)

چگونه SUPERAntiSpyware را بر روی کامپیوتر نصب کنم؟

نصب SUPERAntiSpyware بر روی کامپیوتر بسیار آسان است. ابتدا باید فایل نصب SUPERAntiSpyware را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کنید. از آنجا که ما نصب کننده SUPERAntiSpyware آفلاین را به اشتراک گذاشته ایم ، در حین نصب نیازی به اتصال اینترنت فعال ندارید.

پس از بارگیری ، کافی است فایل اجرایی SUPERAntiSpyware را اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه نشان داده شده در جادوگر نصب را دنبال کنید. این برنامه به زودی نصب می شود.

این است! شما آماده ای. پس از نصب ، می توانید SUPERAntiSpyware را در رایانه خود اجرا کرده و فایل ها و پوشه ها را از نظر تهدیدهای امنیتی اسکن کنید.

مهم: لطفاً توجه داشته باشید که SUPERAntiSpyware یک برنامه آنتی ویروس نیست. بنابراین ، توصیه می شود از SUPERAntiSpyware به همراه سایر برنامه های آنتی ویروس استفاده کنید.

اگر به دنبال یک راه حل امنیتی قابل اعتماد برای رایانه خود هستید ، لطفاً بهترین آنتی ویروس برای رایانه را بررسی کنید. در این راهنما ، ما بهترین راه حل آنتی ویروس را برای Windows و Mac لیست کرده ایم.

بنابراین ، این راهنما در مورد نحوه بارگیری نصب کننده SUPERAntiSpyware آفلاین است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه دانلود SUPERAntiSpyware Offline Computer Installer (جدیدترین) برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.