• خانه
  • وبلاگ
  • برای آخرین نسخه رایانه خود Dropbox (نصب کننده آفلاین) را بارگیری کنید

برای آخرین نسخه رایانه خود Dropbox (نصب کننده آفلاین) را بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بارگیری آخرین نسخه Dropbox برای رایانه (نصب آفلاین)

تا کنون ، صدها گزینه ذخیره سازی ابری برای ویندوز وجود دارد. با این حال ، از بین همه این موارد ، تنها تعداد کمی از آنها برجسته هستند. اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید ، به یک حساب رایگان OneDrive دسترسی دارید.

به همین ترتیب ، می توانید از Google Drive در ویندوز 10 استفاده کنید. امروز ما در مورد یکی دیگر از بهترین گزینه ها برای ذخیره سازی ابر ، معروف به “صحبت خواهیم کرد.Dropboxبه ‘

Dropbox چیست؟

برای آخرین نسخه رایانه خود Dropbox (نصب کننده آفلاین) را بارگیری کنید

خوب ، Dropbox اساساً یک است سرویس ذخیره سازی ابری که به شما امکان می دهد فایل ها را بصورت آنلاین ذخیره کنیدبه مانند هر سرویس ذخیره سازی ابری دیگر ، Dropbox تمام محتوای ذخیره شده شما را با همه دستگاه های متصل همگام سازی می کند.

حدس بزن چی شده؟ Dropbox برنامه های کاربردی خود را برای هر پلتفرمی از جمله Windows ، macOS ، Android ، iOS و هر سیستم عامل دیگری که فکر کنید ارائه می دهد.

مانند هر سرویس ذخیره سازی ابری دیگر ، Dropbox نیز برنامه های متعددی دارد. همچنین دارای یک برنامه رایگان است که 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را به شما ارائه می دهدبه می توانید از 2 گیگابایت فضای رایگان برای ذخیره عکس ها ، اسناد و سایر انواع فایل خود در ابر استفاده کنید.

ویژگی های Dropbox

برای آخرین نسخه رایانه خود Dropbox (نصب کننده آفلاین) را بارگیری کنید

اکنون که با Dropbox آشنا شده اید ، ممکن است علاقمند به دانستن ویژگی های آن باشید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های سرویس ذخیره سازی ابری Dropbox را برجسته کرده ایم.

رایگان

خوب ، می توانید با یک حساب Dropbox رایگان ثبت نام کنید تا 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت کنید. 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی کاملاً رایگان است. می توانید عکس ها ، فیلم ها ، اسناد و سایر فایل ها را از هر دستگاهی در این محدوده ذخیره سازی ذخیره کنید.

دسترسی به فایل ها در هر نقطه

با Dropbox Basic دسترسی به همه فایل های ذخیره شده از هر نقطه بسیار آسان است. علاوه بر این ، به دلیل اینکه Dropbox به دلیل پشتیبانی از چند پلت فرم معروف است ، می توانید به فایلهای مختلف دستگاه ها – رایانه ، تلفن و رایانه لوحی – به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید.

امنیت سالم

خوب ، وقتی صحبت از ذخیره سازی ابری می شود ، امنیت به مهمترین چیز تبدیل می شود. حدس بزن چی شده؟ Dropbox فوق العاده امن است و از 256 بیت حفاظت رمزگذاری شده AES برای ذخیره فایل های شما استفاده می کند.

منظم باشید

Dropbox یک سرویس ذخیره سازی ابری است که شامل فایل های سنتی ، محتوای ابری ، اسناد کاغذی Dropbox و میانبرهای وب است. این بدان معناست که Dropbox حتی می تواند به شما در سازماندهی بیشتر در زندگی شما کمک کند.

سازگاری کامل با فایل های Microsoft Office

با Dropbox حتی می توانید کارهای خود را ایجاد و ویرایش کنید. همه فایل های آفیس مایکروسافت با Dropbox کاملاً سازگار بودند. این بدان معناست که می توانید فایلهای آفیس مایکروسافت را مستقیماً در dropbox ایجاد / ویرایش کنید.

ابزارهای خود را متصل کنید

با Dropbox ، برای ادامه کار نیازی نیست بین برنامه ها جابجا شوید. می توانید ابزارهای پرکاربرد خود را به حساب Dropbox خود پیوند دهید. Dropbox با ابزارهای رایج مورد استفاده شما مانند Zoom ، HelloSign ، Slack و سایر موارد سازگار است.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های Dropbox هستند. برای کشف ویژگی های بیشتر باید از Dropbox استفاده کنید.

Dropbox را برای کامپیوتر آفلاین نصب کنید

اکنون که با Dropbox آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید برنامه ذخیره سازی ابری را بر روی رایانه خود نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که Dropbox برای رایانه های رومیزی به صورت رایگان در دسترس است.

یک حساب Dropbox Basic به شما ارائه می شود که 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی پیش فرض را ارائه می دهد. اگر می خواهید فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشید ، می توانید بعنوان یک طرح مثبت یا طرح خانوادگی در نظر بگیرید.

در زیر به اشتراک گذاشته ایم نصب کننده آفلاین Dropbox (همچنین به عنوان نصب کامل Dropbox شناخته می شود)به نصب کننده Dropbox آفلاین به شما امکان می دهد برنامه رومیزی Dropbox را بدون اتصال به اینترنت روی رایانه خود نصب کنید.

در زیر آخرین نسخه Dropbox را برای نصب کننده های رومیزی آفلاین به اشتراک گذاشته ایم. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده بدون ویروس / بدافزار است و برای بارگیری کاملاً ایمن است.

بارگیری Dropbox برای Windows (نصب آفلاین)

بارگیری Dropbox برای Mac (نصب آفلاین)

چگونه Dropbox Offline Installer را نصب کنم؟

نصب Dropbox به خصوص در رایانه های Windows 10 بسیار آسان است. از آنجا که فایل نصب Dropbox آفلاین را به اشتراک گذاشته ایم ، می توانید آن را بدون اتصال به اینترنت بر روی رایانه خود نصب کنید.

کافی است برنامه نصب آفلاین Dropbox را که در بالا به اشتراک گذاشته شده است بارگیری کرده و روی سیستم خود اجرا کنید. لازم نیست کاری انجام دهید. Dropbox به طور خودکار بر روی سیستم شما نصب می شود.

برای آخرین نسخه رایانه خود Dropbox (نصب کننده آفلاین) را بارگیری کنید

پس از نصب ، Dropbox را روی سیستم خود راه اندازی کرده و با حساب Dropbox خود وارد سیستم شوید. اگر حساب ندارید ، می توانید یک حساب جدید ایجاد کنید یا با Google وارد سیستم شوید.

بنابراین ، این راهنما برای بارگیری نصب آفلاین Dropbox به رایانه شما است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در مورد Dropbox شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download Dropbox (نصب آفلاین) آخرین نسخه برای رایانه شخصی اولین بار در TechViral ظاهر شد.