• خانه
  • وبلاگ
  • برنامه آفلاین AVS Video Converter را برای رایانه بارگیری کنید

برنامه آفلاین AVS Video Converter را برای رایانه بارگیری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه آفلاین AVS Video Converter را برای رایانه بارگیری کنید

بگذارید قبول کنیم ، همه ما فیلم ها را از اینترنت بارگیری می کنیم تا بعداً پخش شود. با این حال ، مشکل زمانی رخ می دهد که فایل های خاصی پخش نمی شوند.

فایل های ویدئویی به دلایل مختلف پخش نمی شوند – ممکن است با سیستم شما سازگار نباشند ، توسط پخش کننده رسانه پشتیبانی نمی شوند ، یا ممکن است یک فایل خراب را بارگیری کرده باشید.

اگرچه برنامه های قدرتمند پخش کننده رسانه مانند پخش کننده رسانه VLC می توانند تقریباً همه انواع فایل های ویدئویی را پخش کنند ، اما گاهی اوقات ما باید به یک برنامه مبدل ویدئویی تکیه کنیم. با نرم افزار مناسب تبدیل ویدیو ، می توانید هر ویدئویی را به فرمت سازگار تبدیل کنید.

در حال حاضر صدها برنامه مبدل ویدیویی برای ویندوز 10 موجود است. با این حال ، همه آنها برجسته نیستند. به همین دلیل است که در این مقاله یک برنامه منحصر به فرد به شما ارائه می دهیم که به AVS Video Converter معروف است.

AVS Video Converter چیست؟

برنامه آفلاین AVS Video Converter را برای رایانه بارگیری کنید

AVS Video Converter یک برنامه تبدیل فایل ویدئویی رایگان است که برای سیستم عامل ویندوز در دسترس است. با AVS Video Converter می توانید به راحتی به / از فرمت های مختلف ویدئویی تبدیل کنید.

نکته فوق العاده در مورد AVS Video Converter این است که تمام فرمت های ویدئویی اصلی ، از جمله AVI ، MP4 ، DVD ، VOB ، WMB ، MPEG ، Blu-ray و موارد دیگر را تبدیل می کند. علاوه بر این، همچنین می تواند ضبط های دوربین HD مانند AVCHD ، MPEG-2 HD ، AVI HD ، TOD / MOD و موارد دیگر را تبدیل کند.به

در مقایسه با دیگر مبدل های ویدیویی ، AVS Video Converter سریع و آسان برای استفاده است. همچنین از شتاب سخت افزاری برای رمزگشایی فیلم استفاده می کند. این بدان معناست که از قدرت GPU شما برای تبدیل فیلم با سرعت بیشتر استفاده می کند.

ویژگی های AVS Video Converter

برنامه آفلاین AVS Video Converter را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با AVS Video Converter آشنا شدید ، ممکن است بخواهید ویژگی های آن را بدانید. در زیر برخی از بهترین ویژگی های AVS Video Converter را برجسته کرده ایم.

رایگان

اگرچه AVS Video Converter دارای برنامه های رایگان و ممتاز است ، نسخه رایگان برای تبدیل ویدئویی معمولی به خوبی کار می کند. با این حال ، با حساب رایگان ویژگی های محدودی دریافت می کنید.

تبدیل فیلم ها

از آنجا که این یک برنامه مبدل ویدیویی است ، AVS Video Converter می تواند به / از فرمت های ویدیویی تبدیل کند. این برنامه تقریباً از تمام فرمت های اصلی ویدئو ، از جمله MP4 پشتیبانی می کند. DVD ، AVI ، WMV ، MOV و دیگران.

تبدیل ضبط با دوربین HD

علاوه بر تبدیل انواع فایل های ویدیویی معمولی ، AVS Video Converter به اندازه کافی قادر است تا ضبط های شما را از دوربین تبدیل کند. از AVCHD ، MPEG-2 HD ، AVI HD ، TOD / MOD ، M2TS / MTS و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از شتاب سخت افزاری

خوب ، اگر پردازنده گرافیکی خاصی در سیستم خود دارید ، می توانید از AVS Video Converter به طور کامل استفاده کنید. شتاب سخت افزاری AVS Video Converter از قدرت GPU شما برای تبدیل فیلم ها با سرعت بیشتر استفاده می کند.

تبدیل فایل دسته ای

با AVS Video Converter همچنین می توانید چندین فایل را همزمان تبدیل کنید. نه تنها این ، بلکه حتی می توانید کارهای معمول را با استفاده از الگوهای تبدیل آماده بدون استفاده از حالت دستی خودکار کنید.

عملکردهای ویرایش ویدئو

اگرچه AVS Video Converter ویرایشگر ویدئو نیست ، اما ارائه می دهد چندین گزینه اصلی ویرایش ویدئوبه به عنوان مثال ، قبل از تبدیل ، می توانید فیلم ها را به قسمت هایی تقسیم کنید ، نسبت ابعاد را تغییر دهید ، جلوه ها را اعمال کنید ، صدا و تصاویر را صادر کنید و موارد دیگر.

بنابراین ، اینها برخی از بهترین ویژگی های AVS Video Converter هستند. این ویژگی های بیشتری دارد که می توانید هنگام استفاده از برنامه در رایانه خود ، آنها را کشف کنید.

نصب کننده آفلاین AVS Video Converter را بارگیری کنید

برنامه آفلاین AVS Video Converter را برای رایانه بارگیری کنید

اکنون که با AVS Video Converter آشنایی کامل دارید ، ممکن است بخواهید این برنامه را روی سیستم خود نصب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که AVS Video Converter در دو نسخه رایگان و ممتاز در دسترس است.

نسخه رایگان دارای محدودیت هایی است ، در حالی که نسخه ممتاز دارای تمام ویژگی ها است. اگر می خواهید از نسخه برتر AVS Video Converter استفاده کنید ، می توانید دوره آزمایشی رایگان ارائه شده توسط شرکت را در نظر بگیریدبه

در طول دوره آزمایشی ، می توانید از تمام ویژگی های AVS Video Converter به صورت رایگان لذت ببرید. در زیر آخرین نسخه AVS Video Converter را به اشتراک گذاشته ایم که می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. فایل زیر به اشتراک گذاشته شده رایگان ویروس / بدافزار است و برای بارگیری ایمن است.

بارگیری AVS Video Converter (آفلاین نصب)

چگونه AVS Video Converter را روی رایانه نصب کنیم؟

خوب ، نصب AVS Video Converter برای ویندوز 10 بسیار آسان است. اگر می خواهید AVS Video Converter را روی هر دستگاه دیگری نصب کنید ، فایلهای نصب آفلاین را به دستگاه USB منتقل کنید. سپس دستگاه USB را به رایانه وصل کنید تا فایل نصبی نصب و اجرا شود.

پس از اجرای فایل نصبی ، باید این کار را انجام دهید از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنیدبه سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا نصب کامل شود.

پس از نصب ، AVS Video Converter را از دسکتاپ یا از منوی Start باز کنید. این است! شما آماده ای. اکنون می توانید از برنامه مبدل ویدئویی به صورت رایگان استفاده کنید.

بنابراین ، این راهنما مربوط به بارگیری نصب کننده آفلاین AVS Video Converter است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه Download AVS Video Converter Offline Installer for PC برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.