• خانه
  • وبلاگ
  • برنامه Gmail به زودی به شما امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را می دهد

برنامه Gmail به زودی به شما امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه Gmail به زودی به شما امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را می دهد

گوگل با افزودن ویژگی چت صوتی و تصویری تغییر مهمی در برنامه Gmail خود ایجاد می کند. همه کاربران قادر خواهند بود از طریق برنامه های تلفن همراه یا وب Gmail از Google Meet تماس بگیرید.

این به روز رسانی به عنوان بخشی از تلاش برای معرفی ویژگی های بیشتر فضای کار در برنامه های Google ارائه می شود. ابتدا ، این ویژگی در برنامه Gmail ارائه می شود ، نه Google Meet. اما بعداً Meet قادر به برقراری تماس VoIP خواهد بود.

اکنون از طریق Google Meet با برنامه Gmail تماس بگیرید

برنامه Gmail به زودی به شما امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را می دهد

با سایر به روز رسانی ها ، اصلی ترین برنامه بازطراحی شده Gmail است که فقط یک سرویس ایمیل نخواهد بود. تماس های صوتی و تصویری از طریق Gmail از طریق Meet در برنامه Gmail انجام می شود.

گوگل همچنین ویژگی های دیگری مانند ادغام با جدیدترین ابزارهای فضای کار Gmail را اعلام کرده است که دارای سه بخش در Chat ، Spaces و Meet خواهد بود. ویژگی تماس به کاربران امکان می دهد بدون ایجاد اتصال جلسه تماس های فردی برقرار کنند.

ساناز اهاری ، مدیر ارشد مدیریت محصولات گوگل ، گفت:

“هدف ما این است که تماس های Meet را به تمام نقاط طبیعی طبیعی در محیط کار که در آن شما می توانید یک تماس موقت از جمله چت ها ، کارت های افراد و Spaces را آغاز کنید ، هدایت کنیم ، اما این اولین بار در مکالمات یک به یک در تلفن Gmail انجام می شود. برنامه “.

طبق گزارشات ، گوگل Gmail را به عنوان مرکزی برای همه برنامه های مرتبط با کار ایجاد می کند. علاوه بر ارسال یا دریافت ایمیل ، این برنامه در حال حاضر به کاربران امکان می دهد تماس خصوصی و گروهی ، ویدئو کنفرانس و در حال حاضر تماس داشته باشند.

در Gmail ، در برگه Meet ، گزینه ای برای شروع یا پیوستن به یک جلسه مجازی وجود دارد. گزینه ای برای برقراری تماس به زودی به همان قسمت اضافه می شود. پس از فعال شدن این ویژگی ، می توانید تماس های صوتی و تصویری شخصی را با یک مخاطب واحد در برنامه برقرار کنید ، درست مانند Skype یا Google Duo.

قابلیت تماس در حال حاضر برای کاربران شرکتی در دسترس است و کاربران عادی نیز به زودی این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

انتشار Gmail App به زودی به شما امکان می دهد تماس های صوتی و تصویری برقرار کنید که اولین بار در TechViral ظاهر شد.