• خانه
  • وبلاگ
  • بهترین برنامه های Android برای شناسایی موسیقی در حال پخش در اطراف شما

بهترین برنامه های Android برای شناسایی موسیقی در حال پخش در اطراف شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین برنامه های Android برای شناسایی موسیقی در حال پخش در اطراف شما

ما هر روز هنگام حرکت به انواع مختلف موسیقی گوش می دهیم. و گاهی اوقات با هر آهنگ یا موسیقی که قبلاً نشنیده ایم برخورد می کنیم ، اما آن را دوست داریم.

در حال حاضر ، ما می خواهیم این موسیقی را در دستگاه شما بارگیری کنیم ، اما نام هنرمند یا آهنگ را نمی دانیم. اگر با همین مشکل روبرو هستید ، مقاله مناسب را بخوانید.

برنامه های Android برای شناسایی موسیقی در حال پخش در اطراف شما

در این مقاله ، برخی از بهترین برنامه ها را برای شناسایی موسیقی پخش شده در اطراف شما به اشتراک گذاشته ایم. اکثر برنامه های ذکر شده در مقاله برای بارگیری و استفاده رایگان بودند. بنابراین ، اجازه دهید برنامه ها را بررسی کنیم.

Musixmatch – شعر و موسیقی

بهترین برنامه های Android برای شناسایی موسیقی در حال پخش در اطراف شما

این یکی از بهترین برنامه هایی است که به شما کمک می کند جزئیات موسیقی اطراف خود را دریافت کنید. Musixmatch گسترده ترین فهرست اشعار در جهان است که به شما امکان می دهد از انواع موسیقی با اشعار هماهنگ لذت ببرید.

در مقایسه با برنامه های دیگر ، استفاده از MusixMatch آسان تر است و از آهنگ های جدید و قدیمی پشتیبانی می کند. این یکی از بهترین برنامه های شناسایی موسیقی است.

Shazam

بهترین برنامه های Android برای شناسایی موسیقی در حال پخش در اطراف شما

Shazam یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است که بیش از 100 میلیون نفر در هر ماه از آن برای شناسایی موسیقی ، دریافت اشعار استفاده می کنند.

Shazam همچنین بسیاری از ویژگی های مدیریت موسیقی مانند افزودن موسیقی به لیست پخش Apple Music ، تماشای موزیک ویدیوهای YouTube و موارد دیگر را ارائه می دهد.

جستجوی موسیقی SoundHound

بهترین برنامه های Android برای شناسایی موسیقی در حال پخش در اطراف شما

SoundHound تلاشی برای جستجو و یافتن موسیقی است که موسیقی را در اطراف شما پخش می کند.

در SoundHound ، کاربران باید روی دکمه نارنجی ضربه بزنند تا آهنگها را بلافاصله شناسایی کنند ، اشعار را ببینند ، به اشتراک بگذارند ، به اشتراک بگذارند ، خریداری کنند یا درباره هنرمندانی که می شناسید یا به تازگی آنها را کشف کرده اید تحقیق کنند.

SoundCloud – موسیقی و صدا

بهترین برنامه های Android برای شناسایی موسیقی در حال پخش در اطراف شما

این یکی دیگر از بهترین برنامه های تشخیص موسیقی است. میلیون ها نفر از SoundCloud برای گوش دادن رایگان موسیقی و صدا استفاده می کنند.

این یک برنامه کامل برای پخش موسیقی و پخش کننده موسیقی است. با SoundCloud می توانید به موسیقی گوش دهید که در هیچ جای دیگر وجود ندارد. این برنامه همچنین آهنگ هایی را بر اساس عادات گوش دادن شما ارائه می دهد.

Beatfind را پیدا کنید

Beatfind

Beatfind می تواند آهنگ هایی را که در اطراف شما پخش می شوند تجسم کرده و تشخیص دهد. برای تجربه بهتر مهمانی ، کاربران باید دکمه فلاش را فشار داده و برای جلوه نور چشمک زن همزمان با ریتم موسیقی آماده شوند.

نکته جالب درباره Beatfind این است که به شما امکان می دهد پیش نمایش های موسیقی را در موسیقی مشخص شده پخش کنید و به شما امکان می دهد آهنگ های کامل را در سرویس های پخش کننده گوش دهید.

MusicID

MusicID

MusicID یک برنامه عالی برای هر دوستدار موسیقی است. این برنامه می تواند هر موسیقی را در چند ثانیه تشخیص دهد.

این برنامه نسبت به سایر برنامه های ذکر شده در بالا نسبتاً سریع است. علاوه بر این ، این برنامه ادعا می کند که پایگاه داده گسترده ای دارد که شامل تمام موسیقی هایی است که اغلب جستجو می کنید.

نابغه

نابغه

Genius یکی از محبوب ترین برنامه های اندروید است که می توانید برای تشخیص موسیقی پخش شده در اطراف خود داشته باشید.

بهترین چیز در مورد برنامه این است که آهنگی را که در اطراف شما پخش می شود تشخیص می دهد و همچنین متن آهنگ در حال پخش را نشان می دهد. بنابراین با برنامه Genius برای Android می توانید تمام اشعار آهنگ مورد علاقه خود را بیاموزید.

شناسایی موسیقی

شناسایی موسیقی

Music Identification یکی دیگر از بهترین برنامه های اندرویدی است که می توانید از آن برای شناسایی آهنگ هایی که در اطراف شما پخش می شوند استفاده کنید. نکته جالب در مورد Music Identification این است که از پایگاه داده تشخیص موسیقی Gracenote برای جستجوی اشعار استفاده می کند.

Gracenote یکی از بزرگترین پایگاه داده های تشخیص موسیقی است که شامل حدود 130 میلیون آهنگ است. علاوه بر این ، شناسایی موسیقی رایگان است و هیچ تبلیغی را نشان نمی دهد.

QuickLyric

QuickLyric

خوب ، QuickLyric برنامه ای است که برای بازیابی اشعار هر آهنگ استفاده می شود. اما QuickLyric متفاوت عمل می کند.

ابتدا آهنگ را از طریق میکروفون تشخیص می دهد و سپس اشعار را نمایش می دهد. بنابراین از این برنامه می توان برای آگاهی از آهنگ هایی که در اطراف شما پخش می شوند نیز استفاده کرد.

Google Now

Google Now

Google Assistant یک دستیار مجازی است که توسط Google ایجاد شده است. مانند سایر دستیارهای مجازی ، Google Now می تواند کارهای دلخواه شما را انجام دهد.

می توانید از دستیار Google بخواهید آهنگی را که در اطراف شما پخش می شود شناسایی کند ، و این نام را به شما می گوید.

بنابراین در بالا بهترین برنامه ها برای شناسایی موسیقی که در اطراف شما پخش می شود آورده شده است. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد! لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر در این مورد شک دارید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نشریه The Best Android Apps for Identification Playing Around You برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.