منو سایت

به روز رسانی بهبود محصول کاربید Q3

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به روز رسانی بهبود محصول کاربید Q3


تیم کاربید سخت در حال کار در نوآوری است تا پلتفرم ما را بهبود بخشد تا به ما کمک کند تا اهداف انطباق مشتریان خود را سریع دنبال کنیم و موقعیت های حریم خصوصی و امنیتی مشتریان خود را تقویت کنیم. بهبود محصول سه ماهه ما نتیجه بازخورد مشتری و تحقیق و توسعه گسترده است.

در به‌روزرسانی Q3 خواهید دید:

کنترل ها و دامنه های سازمانی کاربید

دامنه کاربید و کنترل‌های سازمانی به شما کمک می‌کند تا به راحتی بهترین شیوه‌های امنیت و حریم خصوصی را در DNA کسب‌وکار خود سازمان‌دهی و ایجاد کنید و آنها را در سطوح استراتژیک، عملیاتی و تاکتیکی اجرا کنید. Carbide Domain and Organization Controls از شما پشتیبانی می کند که برنامه خود را توسعه دهید و/یا به چندین چارچوب یا مقررات پایبند باشید.

دامنه و کنترل های سازمانی چیست؟

12 حوزه امنیتی و حفاظت از داده ها و 16 کنترل سازمانی مرتبط ما از طریق تجزیه و تحلیل هزاران الزامات زیربنایی مقررات، ده ها چارچوب پیشرو در صنعت مانند NIST و ISO 27001، تعهدات قراردادی عمومی و بهترین شیوه های صنعت در حال تحول توسعه یافته اند.

یک کنترل سازمانی واحد می تواند چندین نیاز امنیتی و حفاظت از داده ها را در انواع دستورات و چارچوب های نظارتی مختلف برطرف کند. یک دامنه از چندین کنترل سازمانی مرتبط تشکیل شده است.

آنها با هم، هزاران الزام مشتری و مقررات را در برابر یک طرح کلی که مدیریت و پیاده سازی را آسان تر می کند، ادغام می کنند، به خصوص زمانی که به دنبال انطباق با چارچوب ها یا مقررات متعدد هستید.

این مبنا درک نحوه همپوشانی کنترل‌ها در قوانین و چارچوب‌های متعدد و اعمال همگانی اقدامات مرتبطی که شرکت شما دنبال می‌کند را آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، چارچوب‌های کنترل سازمانی، زبان مبهم را در مورد الزامات روشن می‌کند، و راهنمایی‌های مشخص برای کنترل‌های مورد نیاز برای دستیابی به انطباق خاص، از جمله SOC 2 ارائه می‌کند.

مزایای کنترل دامنه و سازمانی چیست؟

ترکیب دامنه و کنترل های سازمانی ما، مدیریت و نگهداری برنامه های امنیتی و انطباق شما را با افزایش مقیاس و پیچیدگی ساده می کند و به شما امکان می دهد:

به سرعت درک کنید که چارچوب/مقررات چگونه مرتبط است

نگاشت ساده به شما کمک می‌کند تا ببینید کدام کنترل‌ها و توابع در چارچوب‌ها اعمال می‌شوند و اثبات‌ها و توابع را به‌طور جهانی قابل اجرا می‌کند.

دامنه. سازماندهی تلاش های انطباق توسط

شفافیت سازمانی بهبود یافته با مالکیت مشخص و مشخص بر اقدامات، امضای سیاست‌ها و شواهد.

برای برآورده ساختن الزامات چارچوب های متعدد، شواهدی را به یکباره جمع آوری کنید

افزونگی کمتر در فرآیند خسته کننده دستیابی به چند انطباق

الزامات انطباق را برای چارچوب‌هایی که در حال حاضر پشتیبانی نمی‌شوند برآورده کنید

مطمئن باشید که با پیچیده تر شدن برنامه های شما در حال ایجاد یک پایه حفظ حریم خصوصی/امنیت انعطاف پذیر و پایدار هستید.

دسترسی سریع تر به زیرساخت های جدید

این تغییر اساسی به تیم کاربید این امکان را می دهد که سریعتر چارچوب و مقررات جدید را در پلتفرم ادغام کند.

دامنه و کنترل سازمانی کاربید

کاربران پلتفرم کاربید توانایی فیلتر، مرتب‌سازی و جستجو با استفاده از کنترل‌های سازمانی در مدیر شواهد، برنامه‌ریزی پیاده‌سازی، مدیر خط‌مشی و مرکز گزارش و همچنین مدیریت کنترل‌های سازمانی در کتابخانه کنترل‌های سازمانی را دارند.

می‌توانید به سرعت درک کنید که چارچوب و مقررات چگونه به هم مرتبط هستند، تلاش‌های انطباق را بر اساس دامنه سازماندهی کنید، شواهدی را برای برآورده کردن الزامات بیش از یک فریم‌ورک به یکباره جمع‌آوری کنید، الزامات انطباق را برای چارچوب‌های پشتیبانی‌نشده در حال حاضر تعیین کنید و سریع‌تر به چارچوب‌های جدید دسترسی پیدا کنید.

با هم، ما دامنه و کنترل‌های سازمانی پایه‌ای امنیت و حفاظت از داده‌ها را ایجاد می‌کند که زیربنای پلتفرم کاربید است و اجرای و گسترش برنامه امنیت و حفاظت از داده‌ها را برای شما آسان می‌کند – همه در عین رعایت آخرین چارچوب ها، مقررات و بهترین شیوه ها.

داشبورد مورد انتظار ما شما را با تجسم‌های پیشرفت در نوک انگشتانتان مجهز می‌کند و بینش‌های بهتر و سفارشی‌تری درباره برنامه امنیت و حریم خصوصی شما به شما ارائه می‌دهد.

داشبورد و ویجت کاربید

وظایف، خط‌مشی‌ها، پروژه‌ها، آموزش‌ها و کنترل‌ها به داشبورد شما کمک می‌کنند تا بدانید امروز در سفر امنیتی و حریم خصوصی خود کجا هستید.

داشبورد خود را با کاربید ویجت سفارشی کنید – یک نمایش بصری از پیشرفت شما و تکالیف شخصی بر اساس نقش کاربری شما. اگر عضو هستید و دیدگاه‌های بیشتری در سطح سازمان برای مالکان و سرپرستان دارید، اینها به شما دید سطح بالایی از تکالیف و پیشرفت خود می‌دهد. ویجت‌ها را برای نمای داشبورد که برای شما بهتر کار می‌کند، مرتب کنید و پنهان کنید!

ادغام فروشنده پلت فرم کاربید

ما به افزودن ادغام های فروشنده ادامه می دهیم تا روند جمع آوری شواهد و ردیابی برنامه های امنیتی و حریم خصوصی شما را ساده کنیم. پنج فروشنده‌ای که اخیراً اضافه شده‌اند، جمع‌آوری شواهد را بیشتر خودکار می‌کنند و نحوه اجرای کنترل‌های امنیتی شما را نشان می‌دهند.

با ادغام های فروشنده ما، می توانید Carbide را مستقیماً به پلتفرم هایی که قبلاً برای خدمات ابری، منابع انسانی و مدیریت هویت رمز عبور استفاده می کنید، متصل کنید.

ادغام فروشنده کاربید Q3

هنگامی که از انطباق پیروی می کنید و یک برنامه امنیتی و حفظ حریم خصوصی قوی ایجاد می کنید، لیست های کنترل کاربر و دسترسی، اثبات احراز هویت چند عاملی (MFA)، اسناد و مدارک کارمند و وضعیت آموزش، و موارد دیگر به طور خودکار جمع آوری، مستندسازی و ذخیره می شود.

آیا می خواهید در مورد اینکه چگونه تیم Carbide می تواند از سفر شما به سمت رعایت امنیت و حریم خصوصی در حین ایجاد یک برنامه امنیتی قوی حمایت کند، بیشتر بدانید؟ در اینجا به ما بپیوندید.