• خانه
  • وبلاگ
  • به روز رسانی WhatsApp: به راحتی به تماس های گروهی فعلی ، مستقیماً از چت ، بپیوندید

به روز رسانی WhatsApp: به راحتی به تماس های گروهی فعلی ، مستقیماً از چت ، بپیوندید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به روز رسانی واتساپ برای پیوستن به تماس های گروهی (1)

Whatsapp ویژگی های جدیدی را برای ویژگی تماس یکپارچه خود اعلام کرد. در بروزرسانی جدید ، برنامه پیام رسانی فوری به کاربران این امکان را می دهد به تماس های تصویری / صوتی گروه فعلی مستقیماً از پنجره چت بپیوندید.

در گروه Whatsapp اکنون یک a را مشاهده خواهید کرد یک دکمه ویژه در کنار نماد گپ گروهی برای پیوستن به تماس صوتی / تصویری. اعلان های تماس گروهی اکنون نام گروه را به جای نام شرکت کنندگان نشان می دهد.

اکنون با یک لمس به تماس های گروهی فعلی Whatsapp بپیوندید

به روز رسانی واتساپ برای پیوستن به تماس های گروهی (1)

Whatsapp چندین تغییر در عملکرد برای پیوستن به تماس ها اعمال کرده است. اکنون می توانید از پنجره چت گروهی به تماس گروهی فعلی در Whatsapp بپیوندید. همه تماس های گروهی فعلی برای گپ های شما قابل مشاهده خواهد بود ، بنابراین به محض باز کردن برنامه می توانید به راحتی به آن بپیوندید.

Whatsapp در بیانیه ای اعلام کرد

“امروز ما تجربه تماس مشترک از طریق ادغام در چت های گروهی را بهبود می بخشیم. بنابراین در حال حاضر تماس های گروهی برای چت های گروهی شما زمینه ای است و می توانید به راحتی از برگه گپ به آنها ملحق شوید. با افزایش محبوبیت تماس های گروهی ، تلفیق تماس های مشارکتی به کاربران واتس اپ راه جدیدی برای ارتباط خود با خانواده و دوستان می دهد. “

این ویژگی جدید پیوستن به کاربران کمک می کند تا هر زمان که بخواهند مستقیماً به تماس گروهی ملحق شوند. در حال حاضر لازم نیست تلفن را قطع کنید و دوباره تماس بگیرید.

کاربران اعلانی با نام گروه دریافت می کنند. با این حال ، فقط اعضای گروه می توانند مکالمه را ایجاد کرده یا به آن بپیوندند. شما می توانید تماس را در لیست چت مشاهده کنید تا بتوانید ببینید تماس گروهی در حال انجام است. برای این ویژگی پیوستن ، Whatsapp ملودی سبک تر و واضح تری را حفظ می کند.

تماس های مشترک در ژوئیه سال جاری معرفی شد. با این حال ، بهبود آن در حال حاضر با ادغام آن با گروه های Whatsapp حاصل می شود.

Whatsapp به طور مرتب ویژگی های جدیدی را از هفته گذشته اضافه می کند. او به تازگی رمزگذاری سرتاسری را برای بایگانی پیاده سازی کرده است. همچنین قابلیت پیام رسانی صوتی را با پخش کننده پیام های صوتی جهانی ارتقا می دهد. این به کاربران اجازه می دهد هنگام تماشای تماس های اخیر به پیام های صوتی گوش دهند.

پست به روز رسانی WhatsApp: به راحتی به تماس های گروهی فعلی بپیوندید ، درست از چت هایی که برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.