• خانه
  • وبلاگ
  • تسترهای بتا مایکروسافت ویندوز 11 اکنون می توانند برنامه های Android را اجرا کنند

تسترهای بتا مایکروسافت ویندوز 11 اکنون می توانند برنامه های Android را اجرا کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آزمایش کنندگان ویندوز 11 می توانند برنامه های Android را با ماوس ، لمس و قلم آزمایش کنند

سرانجام سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 11 منتشر شد و اکنون توسعه دهندگان آن را منتشر کرده اند اولین پیش نمایش پشتیبانی برنامه Androidبه همه تست کننده های بتا می توانند برنامه ها را در نسخه بتا کانال ویندوز 11 آزمایش کنند.

شرکت می گوید که کاربران کانال بتا ایالات متحده می توانند به روز رسانی را در رایانه های واجد شرایط آزمایش کنند، از جمله پردازنده های Intel ، AMD و Qualcomm. نسخه پیش نمایش برای آزمایش کننده های بتا در دسترس است که دسترسی به برنامه ها را از Amazon Appstore فراهم می کند.

آزمایش کنندگان ویندوز 11 می توانند برنامه های Android را با ماوس ، لمس و قلم آزمایش کنند

آزمایش کنندگان ویندوز 11 می توانند برنامه های Android را با ماوس ، لمس و قلم آزمایش کنند

یکنفر میتواند دسترسی به برنامه ها از طریق Microsoft Store که لیستی از برنامه های کاربردی را دارد. برنامه های Android می توانند در کنار سایر برنامه های Windows کار کنند. علاوه بر این ، برنامه ها در Alt + Tab و Task View یکپارچه می شوند و می توانید آنها را به منوی Start یا نوار وظیفه پیوست کنید.

در مرکز اقدام ، کاربران می توانند اعلان ها را بررسی کرده یا کلیپ بورد را بین برنامه Windows و برنامه Android به اشتراک بگذارند. پیشتر ، مایکروسافت توضیح داده بود که برنامه های Android از طریق Amazon Appstore از فروشگاه مایکروسافت قابل دسترسی خواهند بود. با این حال ، فهرست برنامه کوچکتر از Google Play است.

تیم ویندوز 11 توضیح می دهد

“می توانید اعلان های اعلان های برنامه Android را در مرکز اقدام مشاهده کنید یا کلیپ بورد خود را بین یک برنامه Windows و یک برنامه Android به اشتراک بگذارید. ما تجربه را از نظر دسترسی ایجاد کرده ایم. بسیاری از تنظیمات دسترس پذیری ویندوز در برنامه های Android اعمال می شود و ما در حال کار با آمازون برای ارائه پیشرفت های بیشتر هستیم. “

مایکروسافت ادعا می کند که این شرکت با بسیاری از توسعه دهندگان برنامه همکاری کرده است. این شرکت وعده می دهد که برنامه های جدید را از طریق به روز رسانی برنامه Windows Insider در ماه های آینده منتشر کند.

آزمایش کنندگان ویندوز 11 اکنون می توانند از برنامه هایی مانند Lords Mobile ، June’s Journey و Coin Master استفاده کنند. برنامه های دیگری که برای کودکان در دسترس است Khan Academy Kids و Lego Duplo World هستند.

این دارای یک سیستم فرعی ویندوز 11 است که امکان پشتیبانی از برنامه Andriod را فراهم می کند. یک هسته لینوکس و سیستم عامل Android بر اساس پروژه منبع باز Android (ASOP) نسخه 11 وجود دارد.

تیم برنامه مایکروسافت اندروید می گوید

“زیر سیستم بر روی یک ماشین مجازی Hyper-V ، شبیه به زیر سیستم Windows for Linux اجرا می شود.”

مایکروسافت با اینتل همکاری کرده است تا برنامه های کاربردی فقط Arm را که می توانند در دستگاه های Intel و AMD اجرا شوند فعال کند.

نشریه Microsoft Windows 11 Beta Testers اکنون می تواند Android Apps را راه اندازی کند اولین بار در TechViral ظاهر شد.