• خانه
  • وبلاگ
  • تصاویر OnePlus Buds Z2 Box قبل از راه اندازی منقضی شده است

تصاویر OnePlus Buds Z2 Box قبل از راه اندازی منقضی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصاویر OnePlus Buds Z2 Box قبل از راه اندازی منقضی شده است

OnePlus آماده راه اندازی یک جدید است هدفون بی سیم OnePlus Buds Z2 در 13 اکتبر همراه با وان پلاس 9RT گوشی هوشمند در چین با این حال ، تصاویر جعبه های Z2 از جعبه ها قبل از شروع به پایان رسیده است.

نشت های اخیر تصاویری را نشان می دهد که جعبه فروش OnePlus Buds Z2 را نشان می دهد ، که طراحی را نشان می دهد و گزینه های رنگ را تأیید می کند.

OnePlus Buds Z2 در 13 اکتبر عرضه می شود

تصاویر OnePlus Buds Z2 Box قبل از راه اندازی منقضی شده است

بر اساس تصاویر فاش شده ، OnePlus Buds Z2 با آن در دسترس خواهد بود کابل شارژ ، کیف شارژ و گوشواره های سیلیکونی اضافیبه این نشت همچنین نشان می دهد که Buds Z2 در گزینه های رنگی بیشتری در دسترس خواهد بود.

OnePlus Buds Z2 دارای عمق عمیق خواهد بود کاهش نویز ، عمر طولانی باتری و کیفیت صدای بهتر. پوستر جوانه های بی سیم در Weibo به اشتراک گذاشته می شود.

یک مشاور به نام ایوان بلاس توئیتی ارسال کرد که نشان می دهد OnePlus Buds Z2. آنها می گویند که جوانه ها در گزینه Black color در دسترس هستند و جعبه آن قرمز و سفید است. جعبه دارای اسناد گارانتی است ، یک دفترچه راهنما برای شروع.

در داخل جعبه دو جفت گوشواره سیلیکونی در اندازه های مختلف وجود دارد. همچنین یک کابل شارژ USB Type-C در جعبه وجود دارد.

ویژگی های OnePlus Buds Z2

طبق گزارشات ، هدفون های جدید وان پلاس دارای لغو نویز فعال (ANC) و Dolby Atmos خواهند بود. این هدفون دارای باتری قدرتمندی است که با یک بار شارژ در حدود هفت ساعت کار می کند. این هدفون با یک قاب شارژ که حدود 38 ساعت پشتیبان تهیه می کند ، به فروش می رسد.

همه این جزئیات تأیید نشده است ، زیرا این ابزار هنوز در رویداد 13 اکتبر رونمایی می شود. پس از راه اندازی گوشی های هوشمند Buds Z2 و OnePlus 9 RT توسط این شرکت ، همه جزئیات به طور رسمی تایید می شود.

این شرکت به طور رسمی خبر آینده خود را تأیید کرده است عرضه جهانی گوشی هوشمند OnPlus تاریخ. در 13 اکتبر ، وارث از وان پلاس 9RT در چین منتشر خواهد شد

پست OnePlus Buds Z2 Box Images ، که قبل از راه اندازی منقضی شده بود ، اولین بار در TechViral ظاهر شد.