• خانه
  • وبلاگ
  • تماس های مسنجر فیس بوک پشتیبانی رمزگذاری کامل را دریافت می کنند

تماس های مسنجر فیس بوک پشتیبانی رمزگذاری کامل را دریافت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تماس های صوتی و تصویری در مسنجر فیس بوک پشتیبانی رمزگذاری کامل را دریافت می کند

فیس بوک ظاهر شد رمزگذاری سرتاسری برای تماس های صوتی و تصویری در مسنجر. این شرکت از طریق پست وبلاگ یک پست ارسال کرد و تعدادی نیز آورد کنترل های جدید برای پیام های از دست رفته

هم WhatsApp و هم مسنجر اکنون دارای رمزگذاری پیام به صورت متن به پیام هستند. اما اکنون ، غول رسانه های اجتماعی این ویژگی را به سرویس های پیام رسانی صوتی و تصویری اضافه می کند.

مسنجر چت های رمزگذاری شده را به صورت به روز به روز می کند

تماس های صوتی و تصویری در مسنجر فیس بوک پشتیبانی رمزگذاری کامل را دریافت می کند

در سال 2016 ، مسنجر فیس بوک رمزگذاری سرتاسری را دریافت کرد ، اما فقط برای پیام های متنی در دسترس بود ، نه برای مکالمات. در آن زمان ، فیس بوک گزینه “چت مخفی” را اضافه کرد ، و اکنون این حالت از تماس ها نیز پشتیبانی می کند.

به گفته این شرکت ، مسنجر در حال حاضر بیش از 150 میلیون تماس تصویری در روز مشاهده می کند ، بنابراین آنها با افزایش تماس های مسنجر این ویژگی را اضافه می کنند.

توضیح بیشتر در مورد رمزگذاری ، منلو پارک ، غول رسانه های اجتماعی مستقر در کالیفرنیا ، گفت هیچ کس نمی تواند آنچه را که فرستاده یا گفته می شود ببیند یا به آن گوش دهد ، حتی فیس بوک.

در یک پست وبلاگ ، Menio Park گفت:

“محتوای پیام ها و تماس های رمزگذاری شده سرتاسر شما از لحظه خروج از دستگاه تا رسیدن به دستگاه گیرنده محافظت می شود.”

فیس بوک همچنین قصد دارد رمزگذاری سرتاسری را برای مکالمات فرد به فرد در اینستاگرام ، محبوب ترین برنامه رسانه های اجتماعی ، معرفی کند.

“ما همچنین یک آزمایش محدود با بزرگسالان در کشورهای خاص راه اندازی می کنیم ، که به آنها امکان می دهد در پیام های رمزگذاری شده سر به سر شرکت کرده و به صورت جداگانه در اینستاگرام مکالمه کنند.”

در هفته های آینده ، فیس بوک آزمایش ویژگی امنیتی چت های گروهی مسنجر را نیز آغاز می کند.

از سوی دیگر ، فیس بوک آورده است کنترل های جدید برای پیام های از دست رفته روی مسنجر تغییرات جدید ، اکنون شما می توانید تایمر تنظیم کنید بین 5 ثانیه تا 24 ساعت پس از تنظیم تایمر ، پیام ها از تلفن گیرنده ناپدید می شوند.

علاوه بر این ، فیس بوک در حال انجام آزمایش بتا محدود برای سایر ویژگی ها است.

پست تماس های مسنجر فیس بوک از رمزگذاری تمام به انتها پشتیبانی می کند اولین بار در TechViral ظاهر شد.