• خانه
  • وبلاگ
  • توییچ می گوید هفته گذشته هیچ اطلاعات شخصی در مورد نقض اطلاعات فاش نشده است

توییچ می گوید هفته گذشته هیچ اطلاعات شخصی در مورد نقض اطلاعات فاش نشده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Twitch نقض گسترده داده ها ، از جمله پرداخت های کاربر و کد منبع را تأیید می کند

پلتفرم پخش مستقیم ورزشهای الکترونیکی خود Amazon Twitch هفته گذشته دچار نقص داده شد ، جایی که کد منبع نمایش داده شد. روز جمعه ، این شرکت اسناد موجود را تأیید کرد منقضی شده حاوی کد منبع بود و دیگر هیچ.

توییچ در بیانیه ای گفت: اطلاعات شخصی مانند رمزهای عبور ، اطلاعات ورود ، شماره کارت اعتباری کامل ، اطلاعات بانکی را در اختیار کاربران قرار نمی دهد.

فقط کد منبع در Twitch Data Breach نمایش داده شد

Twitch نقض گسترده داده ها ، از جمله پرداخت های کاربر و کد منبع را تأیید می کند

Twitch توسط گیمرهای ویدیویی برای تعامل با کاربران هنگام پخش محتوا استفاده می شود. همه کاربران خطایی در پیکربندی سرور دریافت کردند و خطا را مسئول خطا دانستند.

در حین نگهداری سرور ، پیکربندی سرور انجام می شود. به دلیل نقص پیکربندی ، داده های ذخیره شده روی سرورها نمایش داده می شود.

با این حال ، Twitch تأیید کرد که آنها اطمینان دارند که تنها تعداد کمی از کاربران تحت تأثیر نقض قرار می گیرند. این شرکت در تماس است که مستقیماً تحت تأثیر قرار می گیرند. Twitch بیش از 30 میلیون کاربر روزانه دارد.

توییچ در یک پست وبلاگی گفت:

“داده های نمایش داده شده بیشتر شامل اسناد مخزن منبع Twitch و همچنین زیرمجموعه ای از داده های پرداخت سازنده است. ما اطلاعات عمیقی را که در فایل های افشا شده گنجانده شده است ، مورد تجزیه و تحلیل عمیق قرار داده ایم و اطمینان داریم که این اطلاعات تنها بخش کوچکی از کاربران را تحت تأثیر قرار داده است و تأثیر آن بر مشتریان حداقل است. ما با کسانی که مستقیماً تحت تأثیر قرار گرفته اند تماس می گیریم. “

Twitch دارد همه کلیدهای جریان را بازنشانی کنید و اتصال را برای دریافت کلید جدید ارائه دهید. همه کاربران باید به صورت دستی نرم افزار خود را با یک کلید جریان جدید به روز کنند.

بر اساس گزارشات ، حدود 125 گیگابایت داده در نشتی که حاوی جزئیات پردرآمدترین پخش کننده بازی های ویدیویی از سال 2019 است ، نشت کرده است. پرداخت حدود 9.6 میلیون دلار (تقریباً 70 روپیه) به صداپیشه های بازی هایی مانند “Dungeons & Dragons” و xQcOW streamer کانادایی 8.4 میلیون دلار است.

در یک تالار گفتمان آنلاین ، اسناد مشترک پرداخت هایی را که از آگوست یا سپتامبر 2019 تا اکتبر 2021 انجام شده نشان می دهد.

این پست ، که در آن Twitch می گوید هیچ اطلاعات شخصی در هفته گذشته در نقض اطلاعات فاش نشده بود ، برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.