منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • حقوق، مهارت و شرح شغل AWS Cloud Practitioner – 2023

حقوق، مهارت و شرح شغل AWS Cloud Practitioner – 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


تلاش‌های مربوط به ابر به سرعت در حال حرکت هستند و کسب‌وکارها به شدت استخدام می‌کنند، پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های کاربر نهایی در سراسر جهان برای خدمات ابر عمومی با 20.7 درصد افزایش به 591.8 میلیارد دلار در سال 2023 برسد. AWS 41.5 درصد از بازار رایانش ابری را کنترل می کند. گواهینامه AWS Cloud Practitioner بهترین مکان برای شروع برای مبتدیان است زیرا اینطور است طراحی شده برای کمک به افراد غیر فنی برای درک کامل ایده های رایانش ابری، این حقوق پزشک ابری aws این وبلاگ به شما کمک می کند محدوده حقوق و دستمزد در هند و ایالات متحده را درک کنید و همچنین به شما در مورد مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص ابری AWS اطلاع می دهد.

image1-AWS Cloud Practitioner-edureka

مواد:

میانگین حقوق و دستمزد AWS Cloud Practitioner در هند

متوسط ​​حقوق سالانه یک حرفه ای AWS در هند است روپیه. 12,97,000با توجه به PayScale. در زیر درآمد تخمینی سالانه چندین دارنده گواهینامه AWS در هند آورده شده است.

حقوقعنوان شغلیکار کنید مسئولیت ها
9,60,979 روپیه PAهمکار توسعه دهنده گواهی AWS

نوشتن کد برای برنامه‌های بدون سرور، ساخت، استقرار و اشکال‌زدایی برنامه‌های مبتنی بر ابر با استفاده از AWS و درک ویژگی‌های کلیدی سرویس‌های AWS، همگی مهارت‌هایی هستند که باید به آنها مسلط شوید.

6,53,000 روپیه در روزهمکار معمار راه حل های تایید شده AWS

از خدمات مختلف AWS برای نشان دادن تخصص و دانش فناوری AWS استفاده می کند. این گواهینامه با تمرکز بر طراحی راه‌حل‌های بهینه‌سازی هزینه و عملکرد، درک عمیقی از چارچوب‌های AWS به خوبی ساخته شده را نشان می‌دهد.

7,31,000 روپیه در روزتخصص شبکه پیشرفته دارای گواهی AWS

ایجاد و پیاده سازی شبکه های فناوری اطلاعات ترکیبی طراحی و پیاده سازی شبکه، اتوماسیون وظایف در AWS، یکپارچه سازی خدمات شبکه و برنامه، یکپارچگی و امنیت، مدیریت شبکه، بهینه سازی و عیب یابی

9,94,560 حومه شهرتخصص های کلان داده دارای گواهی AWS

کسب این گواهینامه مستلزم دانش عمیق استفاده از خدمات AWS برای جمع آوری، ذخیره سازی، پردازش و تجسم داده است. او نشان داد که آنها می توانند از ابزارهای تحلیلی AWS برای استخراج ارزش تجاری از داده ها استفاده کنند.

9,94,560 روپیه PAAWS دارای مجوز مدیر SysOps

مدیریت، بهره برداری و مدیریت AWS یا سیستم های شبکه داخلی در اختیار یک مدیر AWS SysOps است. مراکز داده آمازون در سرتاسر جهان میزبان سرویس ابری عمومی Amazon Web Services (AWS) هستند.

image2-AWS Cloud Practitioner-edureka

میانگین حقوق و دستمزد AWS Cloud Practitioner در ایالات متحده

متوسط ​​حقوق سالانه یک AWS Professional در ایالات متحده است 130000 دلاربا توجه به PayScale. در زیر درآمد تخمینی سالانه بسیاری از دارندگان گواهینامه AWS در ایالات متحده آمده است

حقوقعنوان شغلیکار کنید مسئولیت ها
92000 دلار حومه شهر

مهندس پشتیبانی عملیاتی

وظایف یک مهندس پشتیبانی عملیاتی شامل پیگیری و رسیدگی به مسائل پشتیبانی است. آنها همچنین به تعدادی از وظایف اضافی، از جمله به روز رسانی سیستم و محیط کمک می کنند.

95000 دلار حومه شهرتوسعه دهنده ابر

ارائه خدمات و برنامه های نرم افزاری در سطح سازمانی در حیطه اختیارات توسعه دهندگان ابری است. آنها باید با محبوب ترین ابزارهای هماهنگ سازی ابری کاملاً آشنا باشند.

150000 دلار در روزمعمار راه حل AWS

مسئولیت های روزانه یک معمار راه حل های AWS شامل طراحی، ساخت و نگهداری زیرساخت های ابری AWS اقتصادی مقیاس پذیر است. علاوه بر این، آنها باید در زمینه رایانش ابری به روز بمانند.

165000 دلار حومه شهرمعمار ارشد AWS Cloud

یک AWS Cloud Architect با تجربه رابطی بین مهندسان و مشتریان است. آنها باید همزمان با مدیریت فرآیند پیاده سازی و ارائه معماری فناوری، آخرین فناوری ها را با موفقیت در محیط مشتری ادغام کنند.

144000 دلار PAمهندس توسعه دهنده

واسطه بین مهندسان و مشتریان یک معمار ارشد AWS Cloud است. آنها مسئول هدایت فرآیند پیاده سازی، ارائه زیرساخت های فنی و ادغام موفقیت آمیز آخرین فناوری در محیط مشتری هستند.

برترین پزشک ابری AWS مهارت ها

این سازمان افرادی را تشویق می‌کند که آماده پذیرش مهارت‌های جدید هستند. در مصاحبه ها با شخصیت درخشان تری مواجه خواهید شد. درخواست های شغلی، نامه های پوششی و رزومه شما با مهارت های زیر بهبود می یابد:

image4-AWS Cloud Practitioner-edureka

مهارتهای فنی

 • تحقق ایده های تجاری از طریق دانش فنی و نرم افزاری.
 • نحوه رسیدگی به مسائل مربوط به مقیاس پذیری را بیابید.
 • نکات ظریف فنی هر پروژه را درک کنید تا بتوانند دیگران را به حمایت از آنها تشویق کنند.
 • مشکلات مربوط به ادغام محصول شخص ثالث را کنترل کنید.
 • برای یافتن راه حل هایی که کارایی را افزایش می دهد، درک مشکلات کاربر نهایی و فرآیندهای کاری آنها ضروری است.

مهارتهای شغلی

 • با دانش فنی و نرم افزاری، ایده های تجاری را به واقعیت تبدیل کنید.
 • نحوه رسیدگی به مسائل مربوط به مقیاس پذیری را بیابید.
 • نکات ظریف فنی هر پروژه را درک کنید تا بتوانند دیگران را به حمایت از آنها تشویق کنند.
 • مشکلات مربوط به ادغام محصول شخص ثالث را کنترل کنید.
 • برای یافتن راه حل هایی که کارایی را افزایش می دهد، درک مشکلات کاربر نهایی و فرآیندهای کاری آنها مهم است.

مهارت های نرم

 • توانایی تصمیم گیری
 • توانایی مدیریتی قوی
 • کنجکاوی و تمایل به یادگیری
 • مهارت های ارتباطی قوی
 • آبیناو.
 • همیشه آماده یادگیری و تغییر.

شرح شغل متخصص ابر aws

همانطور که از نام آن پیداست، متخصصان ابری مسئول معماری محاسبات ابری یک سازمان هستند. وظایف او شامل شرکت در پروژه های مهاجرت ابری، بررسی طراحی حجم کاری و مدیریت تیم های سازمانش برای حل مسائل پرخطر است.

آنها همچنین مؤلفه های فنی و تجاری پذیرش ابر توسط یک شرکت را پل می کنند. بنابراین، بخشی از مسئولیت آنها اطمینان از این است که انتخاب های فنی انجام شده توسط توسعه دهندگان ارتباط نزدیکی با اهداف شرکت دارد.

شاغل باید اصول طراحی AWS، استانداردهای صنعت و بهترین شیوه های معماری را بداند. آنها باید راه حل هایی را بر اساس چارچوب AWS و بهترین شیوه های صنعت توسعه دهند و پیاده سازی کنند.

اجازه دهید به برخی از شرح وظایف AWS Cloud Practitioner که توسط شرکت های مشهور بر اساس صلاحیت یا مهارت های مورد بحث در بالا ارائه شده است نگاهی بیندازیم.

مثال

 • فدرال – مهندس AWS Cloudimage4-AWS Cloud Practitioner-edureka
 • مدیر پروژه AWS Cloud

image5-AWS Cloud Practitioner-edureka

image6-acp-edureka

استخدام شرکت ها AWS Cloud Practitioner

اکنون که حقوق و نقش‌های شغلی را مورد بحث قرار دادیم، بیایید نگاهی به برخی از شرکت‌های برتر فناوری که به دنبال یک متخصص ابری هستند بیندازیم.

image7-acp-edureka

نکات برتر

از آنجایی که AWS یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های ابری در سراسر جهان است، متخصصان فنی و غیرفنی به طور یکسان به دنبال افراد دارای گواهینامه AWS Cloud Practitioner هستند. یک متخصص Cloud Certified می تواند کمک بزرگی در مسیر رشد سازمان باشد. افراد حرفه ای که این مسیر شغلی را انتخاب می کنند باید درس های مهم زیر را در ذهن داشته باشند:

 • داوطلبان با هر پیشینه ای می توانند گواهینامه را دنبال کنند زیرا نقش Cloud Practitioner متقابل است و به مهارت های فنی نیاز ندارد.
 • داوطلبان باید با 700 از 1000 در چهار رشته امتحان را بگذرانند.
 • برنامه درسی به دانش آموزان امکان دسترسی به طیف گسترده ای از مجموعه مهارت ها را می دهد که برای بسیاری از مشاغل مختلف از جمله معمار ابر، توسعه دهنده ابر، مهندس DevOps و غیره قابل استفاده است.
 • حقوق شش رقمی برای متخصصان این حرفه معمول است.

نتیجه

بنابراین همه چیز در مورد حقوق و دستمزد، شرح شغل و مهارت‌های AWS Cloud Practitioner بود. این وبلاگ به طور مرتب به روز می شود تا روندها و تغییرات فعلی را در خود جای دهد. اگر نظر یا ابهام دیگری در رابطه با این موضوع دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

بررسی کنید که آیا می‌خواهید دوره گواهینامه AWS Cloud Practitioner را برگزار کنید تا رزومه خود را سریعاً در فهرست نهایی قرار دهید.

اگر علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید و مایل به کمک با سایر گواهینامه ها هستید، می توانید از وب سایت Edureka ما دیدن کنید. تا آن زمان، یادگیری مبارک!

image8-acp-edureka

دوره های آموزشی دوره آموزشی معمار راه حل های AWS