منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • حقوق Power BI در هند بر اساس نقش های شغلی [Updated 2023]

حقوق Power BI در هند بر اساس نقش های شغلی [Updated 2023]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


جدیدترین قدرت حرفه ای BI حقوق با توجه به Ambition Box، 2.4 تا 34.5 لک در هند. Power BI با بسته حقوقی مشخص شده بر اساس تعیین ها تقاضای زیادی دارد. میانگین حقوق و دستمزد حرفه ای Power BI با سابقه کمتر از 1 سال حدود 400000 روپیه است.

بنابراین امروز در این وبلاگ قصد داریم در مورد موضوعات زیر صحبت کنیم:

 1. مهارت های برتر مورد نیاز برای یک توسعه دهنده BI
 2. حقوق و مهارت های حرفه ای BI
 3. شرکت هایی که توسعه دهندگان Power BI را استخدام می کنند
 4. نتیجه

مهارت های برتر مورد نیاز برای یک توسعه دهنده BI:

مهارت های برتر مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده Power Bi

انبار داده ها: مفهوم انبار داده، ساختار داده ای است که می تواند به عنوان منبع اطلاعات برای ذخیره و بازیابی فایل ها در شرکت ها مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، به شما امکان می دهد اطلاعات تولید شده از داده های تاریخی را تجزیه و تحلیل کنید. دلیل اصلی استفاده از انبار داده، جمع آوری جمعی تمام اطلاعات حساس و غیرقابل تکرار برای گزارش داده است. هدف از تجزیه و تحلیل

تجربه با ابزار BI: وقتی در مورد داده های خام صحبت می کنیم، نیاز به سازماندهی و جمع آوری آنها به صورت زمانی بر اساس رویدادها احساس می کنیم. این زمانی است که ابزارهای BI وارد تصویر می شوند. از این ابزارها می توان برای سازماندهی مجموعه بزرگی از داده های بدون ساختار استفاده کرد تا آنها را قابل ارائه کند. علاوه بر این، هر زمان که بین رویدادهای داده یا تکرار فایل‌ها عدم تطابق وجود داشته باشد، اینها داده‌ها را به ترتیب مربوطه خود مرتب می‌کنند.

تجزیه و تحلیل کسب و کار: به نیاز به تغییر در عملکرد یک سازمان اشاره دارد. این می تواند برای سازمان های انتفاعی و غیرانتفاعی اعمال شود. افراد حرفه ای در تجزیه و تحلیل کسب و کار می توانند در سمت های تحلیلگر تجاری، تحلیلگر سیستم، مهندس نیازمندی ها، تحلیلگر فرآیند، مدیر محصول و صاحب محصول کار کنند.

اشکال زدایی و عیب یابی: اشکال زدایی و عیب یابی جنبه های بسیار کلی هستند که شامل شناسایی یک مشکل، جداسازی علت مشکل، اصلاح مشکل یا یافتن راه حل می شود. تشخیص خطای کدگذاری مستلزم درک صحیح برنامه ها و عملکردهای مرتبط با آن است.

حقوق حرفه ای Power BI مهارت های بیشتر:

پست حقوق مهارت ها
تحلیلگر داده Power BIروپیه. 4,42,864SSAS، Power BI، Power View، Power Pivot، Power Query، TSQL Queryشما
مشاور Power BI روپیه. 6,04,000Power BI (Pro، Premium، Paginated). جریان داده، تازه سازی افزایشی داده، امنیت سطح ردیف، DAX، Power Query، زبان M.
مهندس نرم افزار Power BIروپیه. 4,42,373تجسم داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و ادغام داده ها از Power BI به منابع دیگر مانند SQL، Salesforce.
تحلیلگر Power BI روپیه. 4,94,000 SSRS، SSAS، و SSIS

دانش اولیه جاوا اسکریپت و SQL.

مدیر پشتیبانروپیه. 5,50,000

محصولات EMC VMAX، PMAX، Unity، Isilon، Oracle ZFS و NetApp

شرکت هایی که توسعه دهندگان Power BI را استخدام می کنند:

بهترین شرکت ها برای استخدام توسعه دهندگان Power BI

 1. قهرمان
 • طبق الزامات، مسئولیت اصلی شما این خواهد بود که اطمینان حاصل کنید که کار به طور موثر انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که مشتریان از سطح بالای خدمات در بخش فناوری راضی هستند.
 • شما باید الزامات و مشخصات را جمع آوری کنید تا انتظارات مشتری را به طور کامل درک کنید و آنها را به سیستم مورد نیاز تبدیل کنید.
 • شما نقش مهمی در ارزیابی کلی نیازهای کار ایفا خواهید کرد و اطمینان حاصل کنید که مدیران فناوری و مدیران پروژه برآوردهای دقیق پروژه را دارند.
 • شما مشارکت قابل توجهی در توسعه برنامه ها/سیستم های کارآمد خواهید داشت، و اگر فکر می کنید برای کمک به مشتریان ما برای برداشتن گام بعدی در سفر دیجیتال خود مناسب هستید، لطفا درخواست دهید.
 1. داده های ntt

این موقعیت به یک تحلیلگر داده با تجربه عملی در Power BI و SQL Server نیاز دارد.

 • داوطلب باید بتواند داده های داشبورد فروش را برای ارائه خروجی ها و بینش های تلفیقی درک و تجزیه و تحلیل کند.
 • کاندیدا باید دارای ارتباط قوی و متفکر تحلیلی باشد.
 • داوطلب باید با تجسم داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و یکپارچه سازی داده ها از منابع مختلف مانند Power BI تا SQL، Salesforce و غیره آشنا باشد.
 1. گودال

با طیفی از سهامداران کلیدی در تیم‌های فروش، عملیات و خدمات همکاری کنید تا فرصت‌هایی را برای بهبود تجربه مشتری (CX) شناسایی کنید و روی پروژه‌های مهمی که تجربه مشتری را در طول مراحل سفر سفارش بهبود می‌بخشد، کار کنید.

شما باید مسئول فعال کردن برنامه های بهبود CX و توسعه داشبوردها و اطلاعات بینش برای حمایت از ابتکارات CX باشید.

برای تهیه، پشتیبانی و دریافت کمک در بخش‌ها همکاری کنید.

نقاط مهم درد مشتری و شریک را شناسایی و مستند کنید.

 1. HCL
  • توانایی نشان داده شده برای نوشتن و تنظیم اسکریپت های پیچیده SQL.
  • علاوه بر این، باید روی دانش کاری پلتفرم‌های گزارش‌دهی خودکار از جمله Tableau، Power BI و QuickSight تمرکز کنید.
  • توانایی نشان داده شده برای اولویت بندی و مدیریت وظایف ضروری است.
  • شما باید تمایل به یادگیری در مورد فن آوری جدید و سازگاری با آنها را در خود ایجاد کنید.
  • شما باید مهارت های ارتباطی عالی داشته باشید.
  • توانایی نشان داده شده برای رهبری اجرای راه حل های تحلیلی در مقیاس بزرگ.
  • توانایی توسعه و اجرای تحلیل های پیچیده برای ایجاد بینش.

اگر می خواهید Power BI را با جزئیات یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم این ویدیوی YouTube را تماشا کنید:

آموزش Power BI برای مبتدیان | آدورکا

نتیجه

Power BI در حال حاضر تقریباً به یک ابزار تجاری محبوب تبدیل شده است و احتمالاً محبوبیت آن به این زودی کاهش نخواهد یافت. علاوه بر این، این محصول مایکروسافت است که قبلاً چندین لوازم جانبی پیشرو در بازار را منتشر کرده است. از آنجایی که Power BI یک محصول مبتنی بر ابر است، در آینده با مهاجرت کسب‌وکارها به پلتفرم‌های ابری و دور شدن از محیط‌های کاری داخلی، پتانسیل بالایی دارد.

در نتیجه می توان نتیجه گرفت که Power BI آینده روشنی در پیش است و هر کسی که علاقه مند به ایجاد شغل در این صنعت است می تواند با اطمینان این کار را انجام دهد.

در این مقاله ایده ای در مورد آن خواهید گرفت حقوق و مهارت های حرفه ای Power BI نیاز به بودن Power BI Professional ادورکا را بررسی کنید آموزش گواهینامه Power BI. آموزش صدور گواهینامه به شما کمک می کند تا در تجزیه و تحلیل کسب و کار تخصص کسب کنید. شما به مفاهیمی مانند Power BI Desktop، Architecture، DAX، Services، Mobile Apps، Reports و Q&A تسلط خواهید داشت تا چند مورد را در موارد استفاده در صنعت نام ببرید. این آموزش Power BI تضمین می کند که تجربه عملی در پروژه های بلادرنگ به دست می آورید و برنامه درسی برنامه درسی Power BI توسط متخصصان موضوع طراحی شده است تا به شما در قبولی در آزمون PL-300: Microsoft Power BI Data Analyst طراحی شده است. Power BI را از بیش از 10 سال متخصص صنعت با تجربه بیاموزید.