• خانه
  • وبلاگ
  • خلیج دزدان دریایی 6 میلیون دلار از بیت کوین اهدا کرد

خلیج دزدان دریایی 6 میلیون دلار از بیت کوین اهدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خلیج دزدان دریایی 6 میلیون دلار از بیت کوین اهدا کرد

Pirate Bay به طور مداوم کمک های مالی برای بیت کوین دریافت می کند. در سال 2013 ، بسیاری از سایت های معروف تورنت توانایی اهدا از طریق بیت کوین را اضافه کردند ، که از این طریق بود Pirate Bay اولین کسی بود که اهداء بیت کوین را پذیرفت.

سایت کاربران تنها در یک روز 5.5 بیت کوین اهدا کردندبه در آن زمان قیمت بیت کوین 125 دلار بود. این بدان معناست که این سایت تقریباً 700 دلار در تنها 24 ساعت درآمد داشته است. اگر این سایت تمام بیت کوین های دریافت شده را در طول این سالها حفظ کرده باشد ، ممکن است اکنون بیش از 6 میلیون دلار بیت کوین باشد.

Pirate Bay میلیون ها کمک مالی برای بیت کوین دریافت کرده است

خلیج دزدان دریایی 6 میلیون دلار از بیت کوین اهدا کرد

کاربران سایت بیت کوین را پذیرفتند ، اما دارندگان حق چاپ نگران بودند. RIAA حتی نماینده تجاری ایالات متحده را در مورد این تهدید مطلع کرد ، که می تواند شکستن سایت های دزدان دریایی را دشوار کند.

RIAA گفت

RIAA می نویسد: “در آوریل 2013 ، این سایت پذیرش کمک های مردمی از طریق بیت کوین ، یک ارز دیجیتالی که از فناوری همتا به همتا استفاده می کند ، را آغاز کرد.” تصرف یا ردیابی وجوه بیت کوین است. “

بعداً ، درصد اهداء TPB به طور قابل توجهی کاهش یافت. به طور متوسط ​​ارزش روزانه حدود 10 دلار بیت کوین در روز است. این سایت Litecoin و Bitcoin Cash را اضافه کرد ، اما هیچ چیزی کار نکرد.

پس از بررسی تراکنش های گذشته ، مبلغ کل کمک ها تقریباً 0.07 BTC است. یعنی 10 دلار در روز.

طبق گزارشات TorrentFreak ، میزان متوسط ​​کمکهای مالی در روز نزدیک به صدها دلار است. با گذشت زمان ، بیت کوین ارزش بیشتری پیدا کرد ، زیرا در سال 2013 125 دلار بود و اخیراً به بیش از 50،000 دلار افزایش یافته است.

تکنیک های رسانه ای مشتری Customos بین سال های 2013 تا 2015 محاسبه کرد که این سایت یک اهداء بزرگ بیت کوین به ارزش 126.64 را کسب کرده است ، و یک سال بعد 8.21 مورد دیگر به آن اضافه شد. بر اساس این محاسبات ، The Pirate Bay در طول این سالها 135 کمک مالی بیت کوین به دست آورده است.

نشریه The Pirate Bay 6 میلیون دلار کمک مالی بیت کوین دریافت کرد که اولین بار در TechViral ظاهر شد.