• خانه
  • وبلاگ
  • دیگر بایگانی نامحدودی برای کاربران WhatsApp وجود ندارد

دیگر بایگانی نامحدودی برای کاربران WhatsApp وجود ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی آزمایش WhatsApp

ساده ترین راه برای انتقال داده های WhatsApp از یک تلفن Android به تلفن دیگر از طریق Google Drive است. اما در حال حاضر ، گوگل سعی دارد خدمات رایگان آنها را به حداقل برساند. گوگل اخیراً اطلاعات دستگاه همه کاربران غیرفعال را حذف کرده است و اکنون آنها پشتیبان گیری از کاربران WhatsApp را زیر نظر خواهند داشت.

واتس اپ اعلام کرده است که بر روی ویژگی جدیدی کار می کند که به کاربران کنترل بیشتری بر داده های خود می دهد. بنابراین گزینه هایی وجود خواهد داشت که کاربران می توانند از آن استفاده کنند هنگام پشتیبان گیری ، به راحتی همه گپ ها ، عکس ها و فیلم های خود را مدیریت کنید.

گوگل ممکن است به زودی پشتیبان گیری نامحدود برای کاربران WhatsApp را متوقف کند

پشتیبان گیری واتساپ نامحدود (1)

بر اساس گزارش WABetaInfo، مندر نسخه آینده ، کاربران قادر خواهند بود آنچه را که می خواهند بایگانی کنند و آنچه را که نمی خواهند انتخاب کنند. که در بتا WhatsApp 2.21.21.7 ، به وضوح می بینیم که گزینه هایی برای مدیریت عکس ها ، صدا ، تصویر ، اسناد و سایر رسانه ها در حین پشتیبان گیری وجود دارد.

ما این را از منابع می دانیم گوگل به کاربران اجازه می دهد از 2000 مگابایت (2 گیگابایت) پشتیبان گیری کنندبه این احتمال وجود دارد که کاربران فضای ذخیره سازی بیشتری خریداری کرده و از داده های WhatsApp خود که بزرگتر از 2 گیگابایت است ، نسخه پشتیبان تهیه کنند.

این ویژگی در نسخه بتای WhatsApp در Android مشاهده شده است و هنوز برای آزمایش کننده های بتا در دسترس نیست.

پس از انتشار این به روز رسانی ، فقط کاربران اندروید با مشکل روبرو می شوند. از آنجا که کاربران iOS از Google Drive برای پشتیبان گیری استفاده نمی کنند ، فقط در iCloud پشتیبان گیری می کنند.

در اوایل سال جاری ، Google ذخیره سازی نامحدود عکس رایگان گوگل را متوقف کرد. و اکنون Whatsapp همان را آورده است. بنابراین اکنون زمان مناسبی برای پشتیبان گیری رایگان از Whatsapp است ، زیرا خدمات پشتیبان گیری نامحدود هنوز ادامه دارد.

علاوه بر این ، Whatsapp در حال کار بر روی ویژگی جدید جامعه برای گروه ها است. این راهی است که کاربران می توانند گروه ها را به شیوه ای بهتر سازماندهی کنند.

نشریه بدون آرشیو نامحدود برای کاربران WhatsApp برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.