منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • روندهای یادگیری و توسعه کارکنان برای سال 2021

روندهای یادگیری و توسعه کارکنان برای سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


یادگیری و توسعه کارکنان: چه چیزی باید انتظار داشته باشیم؟

برای تیم یادگیری و توسعه – 2019 تاریخ است، 2020 به زودی یک معمای حل شده خواهد بود. از سوی دیگر، سال 2021 معمایی است که منتظر حل شدن است و امیدوار نباشیم که بدون اطلاع قبلی به مشکلی تبدیل شود که منتظر حل آن است.

روندهای L&D مانند امواج هستند، آنها به خوبی اعلام می کنند، اما تمایل دارند در یک چشم به هم زدن بلغزند.

Trends L&D کارکنان 2021 - Edureka

در اینجا مجموعه جدیدی از روندها آمده است یادگیری کارکنان و توسعه در سال 2021 از شما خواسته شد تا روز و شب را ببینید.

خودکارها و کاغذهایتان را بردارید و شروع به یادداشت کردن آنها کنید، همانطور که در حال حرکت املا و جستجو می شوند. با نزدیک شدن به اوج سال جدید، مطمئناً می توان شاهد افزایش تعداد این فهرست بود.

Trends L&D کارکنان 2021 - Edureka

روند 1 تعادل کار و زندگی - گرایش های تحقیق و توسعه کارکنان 2021 - Edureka

یادگیری و رشد، به عنوان یک صنعت، از زمان های بسیار قدیم، مخاطبان خود را کمی بیشتر به سمت موضوعاتی مانند آموزش شرکتی، ارتقاء مهارت معطوف کرده است و در نتیجه نیاز مبرمی را در آنها ایجاد کرده است تا هر روز در محل کار رشد کنند. با این حال، این ممکن است مسیر بدی برای ورود مخاطبان به آن نباشد.

زمانی که کار در تقاطع با زندگی شخصی او به پایان رسید، این به نحوی خیلی خوب کار نکرد. با افزایش رژیم همه گیر، کارمندان مطمئناً بدون فشار حقوقشان راهی برای شادی و رضایت پیدا می کنند. همانطور که زمان می‌رود و می‌گذرد، مطمئناً کارمندان نمی‌خواهند کارشان را ترک کنند یا از روش امروزی خود جدا شوند.

این اساساً ما را به این نکته می رساند که چرا شرکت ها باید جنبه هایی از تعادل بین کار و زندگی را به تقویم برنامه ریزی شده خود اضافه کنند و سپس برای کارمندان ارسال شوند.

روند 2 محیط های کاری مشترک - گرایش های تحقیق و توسعه کارکنان 2021 - Edureka

درست مانند ظاهر ما، هر یک از ما روش متفاوتی برای انجام کارها داریم. در حالی که برخی از ما دوست داریم با مشکلات روبرو شویم، از طرف دیگر برخی از ما دوست داریم قبل از انجام حرکت خود یک دقیقه فکر کنیم.

همانطور که قبلا تجربه نکرده بودیم، محیط اجتماعی ما را به آینده ای نامعلوم هدایت می کند. همکاری و کار گروهی قطعا به ما کمک می کند تا ریتم خود را در کار پیدا کنیم. به عنوان شرکت های آینده، هر کاری که ممکن است برای جمع و جور شدن بیشتر و بیشتر انجام دهید.

دپارتمان‌ها و بخش‌ها قطعاً باید در کنار هم کار کنند، همانطور که می‌گویند، “یا با باد پیش می‌روید که شما را به جلو می‌برد یا مسیر خود را انتخاب کنید و به آن کمک کنید تا به انتها برسد.”

روند 3 Gamification - Employee L&D Trends 2021 - Edureka

در چند سال گذشته، گیمیفیکیشن مطمئناً موج هایی را در زمینه یادگیری و توسعه ایجاد کرده است. این واقعیت که آن نقش مهمی در رشد و توسعه بیشتر آن ایفا می کند، مطمئناً برای بسیاری تعجب آور نیست.

گیمیفیکیشن یک نیاز قطعی را در کارمندان به انجام بهتر و بهتر در زمانی که روز فرا می رسد، آشکار می کند، که ممکن است از راه های دیگر آن را نداشته باشند. سازمان‌ها خاطرنشان کردند که این ساده‌سازی همچنین به کارمندانشان کمک کرد تا داده‌ها و اطلاعات بهتری را در جریان کارشان در بحبوحه همه‌گیری حفظ کنند.

گیمیفیکیشن مطمئناً برای کارمندان و کارفرمایان در آینده جدید بارها و بارها در سال‌های آینده مانند یک برد-برد به نظر می‌رسد.

روند 4آموزش آنلاین - ترندهای L&D کارکنان 2021 - Edureka

Zoom، Google Duo، و سایر پلتفرم‌های مشابه، قطعاً ۵ تا ۶ سال پیش به عددی رسیده‌اند که مطمئناً امکان‌پذیر نبود. این محصول برای جلسات بررسی ماهانه، هفتگی، روزانه و ساعتی راه اندازی می شود، امروزه همه چیز تنها با کلیک یک دکمه انجام می شود.

با این حال، ممکن است برخی از زمینه های بهبود وجود داشته باشد که باید برای حل مشکلات جزئی شبکه انجام شود. جهان مطمئناً خود را در حال رشد آنلاین در مقیاس جهانی خواهد دید. همچنین یادگیری بیش از هر زمان دیگری به صورت آنلاین خواهد بود. در حال حاضر دوره های گواهینامه و مدارک آنلاین معتبرتر از قبل در آینده در نظر گرفته می شوند.

“در نهایت در آینده نزدیک به طور ایده آل یادگیری فراتر از مرزها و فراتر از پلت فرم ها خواهد بود.”

همانطور که قبلاً گفته شد، تعداد این لیست روند مطمئناً می تواند در آینده چندین برابر شود. بنابراین، برای سازمان‌ها، کارمندان و کارفرمایان مهم است که جزئیات دقیق‌تری را که در این زمان توضیح و کشف می‌شود، یادداشت کرده و دنبال کنند.

اگر فکر می کنید چیز دیگری می تواند به لیست داده شده ما اضافه شود، لطفا با ما تماس بگیرید [email protected] یا با ما با شماره 8660674718-91 تماس بگیرید، در حالی که از طرف دیگر، اگر شرکت شما می خواهد با هر مربی شرکتی همکاری کند، می توانید با ما نیز تماس بگیرید.