رویداد اپل 2021: نحوه تماشا و انتظارات

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رویداد اپل 2021: نحوه تماشا و انتظارات

رویداد اپل 2021 با عنوان “جریان کالیفرنیا” نامگذاری شده است که برای 14 سپتامبر برنامه ریزی شده است. این رویداد به صورت مجازی میزبانی می شود و در صفحات رسمی رویداد و کانال های رسمی YouTube پخش می شود.

انتظار می رود این شرکت بزرگترین شروع را انجام دهد چهار مدل جدید آیفون 13،، سری ، AirPods نسل سوم را تماشا کنید، و بیشتر. قیمت و مشخصات تایید شده امشب در رویدادی در کالیفرنیا اعلام می شود.

رویداد معرفی آیفون اپل در ساعت 22:30 IST ، 10:00 صبح PDT

رویداد اپل 2021: چگونه تماشا کنیم و انتظار چه چیزی را داشته باشیم

روی اپل این رویداد در California Streaming ساعت 10 صبح PDT یا 10:30 بعد از ظهر IST است. به دلیل شیوع همه گیر ، این رویداد به صورت آنلاین پخش می شود.

چگونه می توان رویداد اپل 2021 را تماشا کرد و چه انتظاری دارد؟

رویداد Apple Streaming در کالیفرنیا در ساعت 22:30 IST (هند) و 10:00 صبح PDT است. همه بینندگان می توانند رویداد را از صفحه رویداد Apple تماشا کنند یا از کانال رسمی YouTube دیدن کنند. کاربران Apple TV می توانند یادداشت اصلی را از طریق برنامه مشاهده کنند.

همه کاربران می توانند این رویداد را در رایانه های Mac ، iPhone ، iPad ، Windows مشاهده کنند ، زیرا وب سایت در Safari ، Chrome ، Firefox و سایر مرورگرها اجرا می شود.

انتظار می رود اپل چهار مدل جدید iPhone 13 ، iPhone 13 ، iPhone 13 mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max را روانه بازار کند.

آیفون 13 و 13 مینی دارای گزینه های رنگی مانند مشکی ، آبی ، صورتی ، بنفش ، قرمز و سفید خواهد بود. در حالی که iPhone 13 Pro و Pro Max می توانند در رنگ های مشکی ، برنز ، طلا و نقره ای عرضه شوند.

طراحی مجدد اپل واچ سری 7

یکی دیگر از محصولات برجسته ای که در این مراسم معرفی می شود ، Apple Watch Series 7 است. این ساعت با طراحی مسطح تر شبیه iPad Pro و iPhone 12 دوباره طراحی می شود.

بدنه ساعت کمی بزرگتر از 40 میلی متر و 44 میلی متر تا 41 میلی متر و 45 میلی متر خواهد بود. علاوه بر این ، انتظار می رود این ساعت عمر باتری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. هیچ ویژگی بهداشتی جدیدی اضافه نخواهد شد.

ایرپاد جدید 3

اپل ممکن است نسل سوم AirPods 3 را عرضه کند ، اما این مورد تایید نشده است. این دستگاه شبیه AirPods Pro است ، اما بدون هدفون سیلیکونی. آنها عملکردهای حذف نویز را ندارند. اندازه باتری ها می تواند هم اندازه ایرپاد پرو باشد.

پست رویداد Apple 2021: نحوه تماشا و انتظارات برای اولین بار در TechViral ظاهر شد.